Skoči na vsebino

Fotke


Tjazy

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Dej, nakladač...če bi blo to res, o lubicah, pol najbrž ne bi tega veselo razlagu pred svojo bejbo....joooooooooooooj, ker podn!

 

A nis reku, da greš delat?

:o|o:  xrolleyesx

 

KAM GRE TA SVET.... :xx!:

 

Moja beyba ve več kt ti mislš, prov tako jz vem več kot ona misl! x:Dx Mava free spirit vezo! x:px Tko obema paše! x;)x

[color="red"]Baby don´t forget my number![/color]
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Moja beyba ve več kt ti mislš, prov tako jz vem več kot ona misl! x:Dx  Mava free spirit vezo! x:px  Tko obema paše! x;)x

 

<{POST_SNAPBACK}>free spirit? sam spirit? :vragec:  x:Dx  x:Dx

:palec: x:Dx x:Dx x:Dx

 

<{POST_SNAPBACK}>Ja, sami duhovi so kle, zgleda...

 

Ja, good for you tripl...let's fuck all around....

:palec: x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

To pol ni veza ampak naveza.

V sili se človek prelevi v genija.

 

Yann Martel

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>za moj okus preveč popolno telo, ta natreniranost zna bit včasih kar malo kičasta. včasih mi je bolj všeč kak tip s pivskim vampom, če izžareva kaj energije, kot pa nekdo nališpan in nabildan do daske...

 

Hehehehe :palec: Čeprav nimam glih pivskega x:Dx Ja, lepota in mladost sta "in", prav smešno je kolk tak trend proizvaja nesrečnih ljudi, mislijo, da sami niso dovolj dobri in da so prenekatere stvari rezervirane le za lepotice in lepotce. :o|o: Hehehe...niso, niso x:px Tud mi je čudn, da pomen zunanjega videza narašča, da si, če ne zgledaš vsaj že skor zlo solidn odpadu k posran golob pr veliko bejbah x:px .....po drugi strani pa se lepe bejbe vedno sprašujejo zakaj jih ima kdo rad, sam zarad videza al je še kaj pomebnega druzga tip vidu na njej, ali bo znal tud prisluhnit njeni notranjosti al pa se povsem posvetil atributom njene zunanjosti x:px :vragec: ......Tak, mal razmišljam pač....

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hehehehe  :palec: Čeprav nimam glih pivskega  x:Dx Ja, lepota in mladost sta "in", prav smešno je kolk tak trend proizvaja nesrečnih ljudi, mislijo, da sami niso dovolj dobri in da so prenekatere stvari rezervirane le za lepotice in lepotce.  :o|o: Hehehe...niso, niso  x:px Tud mi je čudn, da pomen zunanjega videza narašča, da si, če ne zgledaš vsaj že skor zlo solidn odpadu k posran golob pr veliko bejbah x:px .....po drugi strani pa se lepe bejbe vedno sprašujejo zakaj jih ima kdo rad, sam zarad videza al je še kaj pomebnega druzga tip vidu na njej, ali bo znal tud  prisluhnit njeni notranjosti al pa se povsem posvetil atributom njene zunanjosti x:px  :vragec: ......Tak, mal razmišljam pač....

 

 

Intelekt zgleda še ni izumrl! :palec: x:)x

Die Lust ist Sünde, aber die Sünde ist eine Lust.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Intelekt zgleda še ni izumrl! :palec:  x:)x

 

O hvala x:)x

 

Behi, Diana, k bosta okrog 40 pa se bosta drla tu gor k vlka kak sta mlada, se kul počutita pa to....kak sploh ne čutita let, kak sta presenečena, ker sta vedno mislila....itd. itd. x:o)x x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>O hvala  x:)x

 

Behi, Diana, k bosta okrog 40 pa se bosta drla tu gor k vlka kak sta mlada, se kul počutita pa to....kak sploh ne čutita let, kak sta presenečena, ker sta vedno mislila....itd. itd.  x:o)x  x:Dx

:blink: ups

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...