Skoči na vsebino

Fotke


Tjazy

Recommended Posts

Saj ob priliki, ko se bom pofotkal...po možnosti s kako x:px ...jo bom v hipu napopal gor !!! :vragec: x:Dx :palec:

 

Zaenkrat ostaja samo ta...ja no...saj so še...sam tiste so preveč...hmmmmmmmmmmm :vragec: x:Dx

Tako, da bom raje tukaj ostal... :inocent: saj so tud otroci na forumu...pa ne bi rad... x:Ix x:Dx

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:inocent: sam men je bl všeč tvoj šarm pa nonšalantni pogled tega ne morš prdelat v telovadnici, :2src: x:Xx x:Ix
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>:inocent: sam men je bl všeč tvoj šarm pa nonšalantni pogled tega ne morš prdelat v telovadnici, :2src:  x:Xx  x:Ix

V to se popolnoma strinjam....kar se tiče telovadnice !!! x:Ix xsrcx

Sam ni mi jasno, kdaj si ti pogledala v moj pogled...! :inocent: x:Dx

Se poznava...si z obale ? x:px x:Dx

 

Zdaj mi že postaja mal nerodno ! xredx

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no morda ni glih kao nude zdaj...

... sam.. itak, kera pa je???

no, skratka, nekaj kozhe je pac... :)

(*sem neke gleznje pa stopala iskala, pa tole nasla, pa mensezdi je se nisem dala gor, ker mam blesava ocala pa bedno frizuro x:Dx x:px x:o)x)

((**pa se modrc!! x:Dx Tjazy!! x:o)x x;)x xcivx xcivx))

(((***v bistvu butasta fotka, pa se razsirilo jo je spet! :mad2:, pr men se vitkejs vid, tu sem pa ful chokata! :xx!: - tko da jo skinem skor ziher... :o|o:)))

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...