Skoči na vsebino

Fotke


Tjazy

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>ja, fajn bi bilo videti kakšno fotko, za katero bi lahko z gotovostjo trdil, da ni iz revije.  :vragec:

ja saj zato sem pa takrat dala tista okostja.

 

Pa mislim da je bilo vec tega tule....

.. no saj pravim, v bistvu je cist joke, sam se ti nehote misel pojavi, da bogve zakaj oni ne da svoje slikce??

Recimo ce bi jaz se sla kaj tacga, ZIHER ne bi dala kaksne ful dobre bejbe, pac pa kako tastaro odstekano al kaj tacga al pa kaksno zlo debelo (take tedaj nisem nobene nasla, pa sem dala drugo skrajnost). x:px

ce je ze joke.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ammmm... pomoje pa lahk vsak da tist k mu pase. se izrazi tako kot mu pase. morda danes tako, jutri drugace, nekdo pocasi, nekdo hitro... nekdo bolj varno in preracunljivo, nekdo manj... nekdo z maskami nekdo brez... kot v zivljenju... nismo vedno povsod povsem odprti in nekateri ljudje potrebujejo cas, zaupanje, obcutke varnosti, skrivavnje, maske, dozorevanje osebnosti, karakterja, vrlin, obcutkov, rast zavesti, razumevanje, socutje, spontanost, kreativnost... naj davsak kar mu pase... konec koncev mar ni vseeno ali se razgali tule povsem ali pa se ne... :inocent:

no, v nekem merilu je vseeno. :vio:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

saj ni slo za nude.... gre za dajanje tujih fotk gor, kao da smo to mi.

ja, se strinjam, vsakdo kot zeli, samo potem pa mora racunat tud na to, da bo vsakdo tud sprejel kot bo zelel.

In ce nekdo da svojo fotko, verjamem da se mu trapast zdi, da en da pa fotke manekenk pa dobrih bejb, saj ce je, itak dbest, zakaj pac ne da svoje. v tem smislu.

 

ampak ce pa nekdo ni iskren in se je odlocil, da se bo sam stosiral, pa verjamem, da mu ni do tega da bi dajal svojo fotko.

 

kdor pa je tak kot je, pa nima cesa skrivat, nicesar se sramovat in ima tud faco se pokazat.

 

cveka pa tuje fotke gor daje pa lohk vsak.

men je to brez veze, me pa ne moti, itak prec vidim, sam namenoma ne trzam in nic ne recem.

 

Se je pa tud ze zgodilo, da je kdo s foruma 'potrdil', da je nekdo od clanov na fotki, ki jo je dal, pa to ni bilo res.

ne stekam fore.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tut od učeri z Krvavca... x8Dx
Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Apolonija, a s mela sol na ramenu? :inocent:  x:Dx

 

hehehehe....ne tok sm si bla všeč, da sm se hotla kr ugriznt x:Dx :vragec: x;)x

Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, sej glupo je res dajata druge fotke gor... sam ce jih zt, k jih je sram in se ne sprejemajo je 1, drugo pa ce se zeza na pac, recimo temu nezrel nacin x:Dx x;)x

itak, ce je v tem sploh kaj zrelega x:Dx x:Dx x:o)x

-----------

...

men je to brez veze, ....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aiwa, ta je skor taka kot ona prej, mal se obrnes lohk pocas, pa se eno od zgoraj ruknes lepo, pa bo. xDDx :palec:

 

Pikica, lep dekolte, sam nekam velik blaga je za nude pa za tele dneve vroce. :vio:

 

Apolonija, fajn, mal hrbta vidmo, ampak bi lohk dala kaksno bolj drzno, glede na to, da si upas, pa da mas ocitno kar nekaj primernih fotkic. x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...