Skoči na vsebino

Fotke


Tjazy

Recommended Posts

Apolonija, fajn, mal hrbta vidmo, ampak bi lohk dala kaksno bolj drzno, glede na to, da si upas, pa da mas ocitno kar nekaj primernih fotkic. x;)x

 

Marsa me izziva????

Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x;)x xDDx sem ze mislila, da si rocno priletela s kako novo fotko. xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>x;)x xDDx sem ze mislila, da si rocno priletela s kako novo fotko. xDDx

 

BO?(še ena ud učeri)

Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Kaj naj rečem....lepo...impresionistično.... kako lepo je življenje!  x;)x

 

 

Tenx... x:Ix x:Xx x^x x8Dx

Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Apolonija, tebi pa vse poze pašejo x;)x

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>You go, girl.  xsuperx  xsuperx

super si, lepotička  :palec:

 

 

ja no....ce me je pa Marsa izzvala....veš da to ni kar tako... x:Dx x;)x

Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Apolonija, tebi pa vse poze pašejo  x;)x

 

Em...hm.. x:Ix ..hehe...ja, a veš da mi res...hahahhaha....

Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>nimam pogum za kej takega

 

Reva x:o)x tko kt jest x:Dx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>mene pa lahko izziva kolikor hoče pa ... ne dam.  x:o)x

nimam pogum za kej takega

 

Eni za neki, drugi za kej druzga... xDDx :palec:

Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ta pa pa ni glih nude....so pa cosmo zapovedi...lahko bi bilo naslov:

"kako je Apolonija preživljala vikend"....

Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lubke moje...napake so del nas....in so lepe, ravno zato ker so naše.....

močne roke, špičasta kolena....kjut kjut....če je dober fotograf....

 

prilagam dokaz o mojih rokah.... :xx!:

Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Lubke moje...napake so del nas....in so lepe, ravno zato ker so naše.....

močne roke, špičasta kolena....kjut kjut....če je dober fotograf....

 

prilagam dokaz o mojih rokah.... :xx!:

Jaz vidim samo joške x:Dx x:px x;)x

It's better be dead and cool than alive and uncool
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...