Skoči na vsebino

Fotke


Tjazy

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Pa si lepe rjave barve, al bolj na oranžno vleče? Si moram zapomnit tole.

Huh, 17 jurjev pa res ne dam. 6 pa bi dala za lepo barvico.  x;)x

 

 

Ja, barvica je res ok, 3 plasti so najboljše ...Je bil pa lani ful hec v Mullerju, ko pride ena ženska in s police vzame 8 Diorjevih krem po 7 jurjev in pol jo prodajalka vpraša " a boste vse vzela?" Ona pa " ja , veste, gre cela družina na barko pa ne smemo bit tako beli...nekak ne zgleda..." Plača 56 jurjev in gre....

 

Swašta ! xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mmm, jaz sem si danes ravno kupila v Mullerju eno Diorjevo kremo, kao za soncenje s faktorjem, hitrej porjavis, pa dlje si rjav x:o)x Draga, sam nima veze
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Zadnje čase postaja zanimivo hodit v temo nude... x:px  x;)x

 

Kul, posebej za Milfa  :palec: ...

 

makni roko

 

Astra

 

x:px wow Milfič, skor full mounty! Bravo, za jajca, čeprav se jih ne vidi x;)x

 

 

<{POST_SNAPBACK}>Ena še preden sm postal rdeč x:Dx aristokratska belina :xx!:

Tle pa zgledaš, kot da si član Laibacha x:Dx

 

Punce a od Diorja res prime brez lis???

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Šatap! K nimaš pojma o slovnici!

 

Pa nism turšica za slovenščino, tok de veš ! x:Dx  xcivx

 

Te twa....jst tud ne za slovenščino!

 

Du ju wont a pis of mi? Tim prevedla, k vem, da ne veš, kva to pomen...A B SE TEPLA RADA Z MANOOOOOOOOOOOOOOOO????? :vragec: Grrrrrrrrrrrrr.....wuf, wuf.... x:Dx x:Dx x:Dx

 

Joj, kok mi gre pa dons na otročje.... xrolleyesx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>x:px  wow Milfič, skor full mounty!  Bravo, za jajca, čeprav se jih ne vidi  x;)x

Tle pa zgledaš, kot da si član Laibacha  x:Dx

 

Punce a od Diorja res prime brez lis???

 

Res , samo čist pomal nanašat- sprek kupit, je vreden vsazga dnarja. Se zwerinsk lepo svetiš pol , pa že čez eno minuto lahk oblečeš belo srajco pa naw niti flekca gor! x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Te twa....jst tud ne za slovenščino!

 

Du ju wont a pis of mi? Tim prevedla, k vem, da ne veš, kva to pomen...A B SE TEPLA RADA Z MANOOOOOOOOOOOOOOOO????? :vragec: Grrrrrrrrrrrrr.....wuf, wuf.... x:Dx  x:Dx  x:Dx

 

Joj, kok mi gre pa dons na otročje.... xrolleyesx  x:Dx

 

No, aj dont wont a pis of ju ! (zanikat pa še znam, bemu, čeprow se v življenju nisem učila ene ure anglešk)

 

Kwa bewskaš, Mala? A? x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Xx thx za izkušnje Michelle in Primavera. Ful sem skeptična do teh krem. Pred leti sem si jih nekaj kupila, pa je vse na rumeno vleklo :xx!:

Poleti se pa pacamo z Niveo Karotiem, pol pa nč belega ne smeš oblečt-ampak ta je za sončenje.

Si grem jutri nabavit, tole zadevščino, ker grem čez vikend na morje, zgledam pa kot bi bila doma iz Irske x;)x

 

Koliko dni pa drži?

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>x:Xx  thx za izkušnje Michelle in Primaverai. Ful sem skeptična do teh krem. Pred leti sem si jih nekaj kupila, pa je vse na rumeno vleklo  :xx!:

Poleti se pa pacamo z Niveo Karotiem, pol pa nč belega ne smeš oblečt-ampak ta je za sončenje.

Si grem jutri nabavit, tole zadevščino, ker grem čez vikend na morje, zgledam pa kot bi bila doma iz Irske  x;)x

 

Koliko dni pa drži?

 

ufff kok je vroce...Bog dej dedcem pir, babam pa pamet!! x:Dx :vragec:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...