Skoči na vsebino

Fotke


Tjazy

Recommended Posts

Matjazz kak je pa ta slika lahko nude???? niti pobril se nisi x:Dx  x:o)x  x:Dx Poči še kako med naše fotke :palec:  :palec:

 

Po domače povedano se mi ni dalo brit. Sliko sm naredil v 5 minutah (digitalni fotoaparat) in jo objavu.

 

:wOOt:  :wOOt: Ful si luškan  x:Ix  x:Xx  x:Xx

Maš punco?? x:Ix  :D

Nop.

 

Naslendjo objavim, ko shujšam. Mogoče še eno, ko bom na srednji stopnji. Drugač pa ma vsak uporabnik omejen place za slike? Ko se mi je neki izpisal...

 

V galvnem letos resno začnem. Že 5 let se s to kilažo vlečem in zavlačujem .... Ko končam maturo. Trening, trening in še enkrat trening. Do konca.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V galvnem letos resno začnem. Že 5 let se s to kilažo vlečem in zavlačujem .... Ko končam maturo. Trening, trening in še enkrat trening. Do konca.

 

pa na prehrano ne pozab!

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>pa na prehrano ne pozab!

 

Za prehrano ni panike. To sem danes videl. Najtazadnje sem jedel včeraj ob 18.00. Zjutraj nisem nič zajtrkoval, ker sm mel maturo (angla) in mi takrat hrana ne paše. Potem sem jedel danes šele ob 15.00. Tako da sm zdržal 21 ur brez hrane. Pa ploh me ni nič v želodcu stistkal. Doma sem pojedel sem majhen kos mesa, malo riža, dve banani in še mal čokolade. Pa še sploh nisem mel potrebe po hrani.

 

Drugač je pa moj rekord 36 ur, ko sm zdržal brez hrane. To je bila neka dieta, ko se hujša na polno luno. Samo pri takih dietah,m moreš bit psihično pripravljen. Edino to se mi je čudn zdelo, zakaj vsi okol mene jedo hrano....

 

Sej bi potegnil do 48 ur pa nisem. Drugač mi ta dieta ni pomagala. Mogoče bi zdaj. Hujšanje je ful psihična naloga in tko.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Za prehrano ni panike. To sem danes videl. Najtazadnje sem jedel včeraj ob 18.00. Zjutraj nisem nič zajtrkoval, ker sm mel maturo (angla) in mi takrat hrana ne paše. Potem sem jedel danes šele ob 15.00. Tako da sm zdržal 21 ur brez hrane. Pa ploh me ni nič v želodcu stistkal. Doma sem pojedel sem majhen kos mesa, malo riža, dve banani in še mal čokolade. Pa še sploh nisem mel potrebe po hrani.

 

Drugač je pa moj rekord 36 ur, ko sm zdržal brez hrane. To je bila neka dieta, ko se hujša na polno luno. Samo pri takih dietah,m moreš bit psihično pripravljen. Edino to se mi je čudn zdelo, zakaj vsi okol mene jedo hrano....

 

Sej bi potegnil do 48 ur pa nisem. Drugač mi ta dieta ni pomagala. Mogoče bi zdaj. Hujšanje je ful  psihična naloga in tko.

 

Da ne bova prevec skrenula s puta samo tole: tvoji ukrepi so ucbeniski primer tega kako se NE hujsa-vsaj dolgorocno ne.Mal po ostalih temah na forumu preberi-sej sem ze kar nekaj napisal na to temo pa ostali tudi clani so kar nekaj napisali (nekaj v temi telovadba, nekaj pa v temah o hujsanju in dietah).

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tkole pa rata če sam sebe fotkaš.... k sm opazla da že celo večnost ni nubene fotke..pa evo mene opet x;)x x:Dx :vragec:
Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>tkole pa rata če sam sebe fotkaš.... k sm opazla da že celo večnost ni nubene fotke..pa evo mene opet  x;)x  x:Dx  :vragec:

 

 

Jezesna... :2src: :2src: x:px

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Fajn!
"Pri ptičih je vse nagon, tudi zvestoba je nagon. Nagoni so čisto v redu ... V naravi je vse lepo urejeno... Človek ima pa polna usta ljubezni pa čustev, pa ne vem kaj še. Potem pa v imenu ljubezni pusti svoje mladiče. A skrbi za svojo vrsto? Vraga! " (monolog iz filma: Pod njenim oknom)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>x:px  :2src:  :2src:  x:px  :wOOt:  xDDx  xyesx 

 

Dober pogled

 

Sam pazi, da ti učke u jamcah ostanejo x;)x :vragec: x;)x :vragec:

Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Saj zdaj jih iščem po tleh xDDx

 

Drugic-plavalna ocala, ko bos njene slikce gledal...

1. oci ti ne bo treba iskat po tleh

2. nic ti ne more v oci spricnt

x:Dx :vragec: :vragec:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...