Skoči na vsebino

Fotke


Tjazy

Recommended Posts

Sadje je zdravo

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kak bo šele "big thing" ko bo dozorelo. Sorounded by many dicks and waiting to bukakke me. :inocent: x:Dx Heaven's garden for some girls. Devica, mate kak vrt kjer na brajdah rastejo lulike???
It's better be dead and cool than alive and uncool
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>grem zdej po digitalca tacas mi pa povejte kaj bi radi vidli, pol k pridem nazaj bom pa pofotkal..

 

Noge pa hrbet!Da vidmo kok si dedca!! x:Dx

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, sem moral najti način, kako najhitreje pregledati 20 strani, ko je tako malo slikc. Imam eno idejo, a o tem na koncu. Kar neja punc me ni razočaralo.

 

Apolonija, ker dela lepe fotke (nekaj se dogaja, izgleda bolj divje, kot pred mesecem dni; a ma kakšnega novega fanta?) videl sem tudi eno lepo fotko z očali, ki ji zelo pašejo. x:Ix

Todika, ker je kakšno svojo slikco izbrisala - saj ni vse za vse ali cel svet. x:Xx

Aiwa ima o tej temi tudi zdravo mnenje. x:Ix :palec:

Marsa je spet pokazala svoje adute (noge) x:Ix

To je pa tudi vse, kar sem si zapomnil v parih minutah skozi 20 strani.

 

Na koncu bi spoštovanemu uredništvu predlagal novo funkcionalnost - naročiti se za nove odgovore v temi - kadar so zraven tudi priponke! x:Dx

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...