Skoči na vsebino

Fotke


Tjazy

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>xwizardx  x:Dx  x:Dx enim žeprihaja...... x:Dx  :vio:  x:o)x nč bat on je miroljuben,prijazen.....la la la  ma saj veš kaj bi ti pravila.... x:Dx  x;)x  xsrcx

 

 

 

x;)x vem,ne rabiš pravt:) x:Xx x:Dx

Vse kar dobro je izgubi se v večnosti..

vse najboljše v času obledi....

še vedno si želim sanjariti

saj ženska sem ki več in bolj želi.......

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ninček, fajn si tole uštimu :palec: x;)x x:Xx x:Xx

 

Kokica, prava mačka :2src: Si me spomnla, da morm ene kopalke za letos kupt. Tele tvoje so prou luštne.

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kokica,

imaš zelo lepe kopalke...pa še kak komplimetek bi lahk še dodal...sam mislim, da so že ostali povedali svoje ! x:Ix x:o)x

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kokica... ce bo sestavljanka si ze pokazala THE BEST OF oziroma THE GREATEST TITS!!! x:Dx x:px

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...