Skoči na vsebino

Fotke


Tjazy

Recommended Posts

Pa saj pravm, treba ga mal osrečit, mogoč bo pa pol postal fajn......hahahaha xrolleyesx

 

Hihihi, sem vedu, da se bo takoj zaljubu vame, tak k vsi d(i)r. ipd tuki xcivx x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Pa saj pravm, treba ga mal osrečit, mogoč bo pa pol postal fajn......hahahaha  xrolleyesx

 

Hihihi, sem vedu, da se bo takoj zaljubu vame, tak k vsi d(i)r. ipd tuki  xcivx  x:Dx

 

 

mislim, da s tem smehom kot je "hihihi" pokažeš na kakšnem mentalno-duševnem nivoju si.. verjetno živiš še pri mami :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>A si se ti kaj pogledal zadnje čase v špeglčka? Si že ja čist posušen-torej niko i ništa xcivx  xcivx  xcivx

Eni pač pritegnemo pozornost na malo bolj pristen in normalen način, ti pa imaš tako bedne, da......že kar...... :xx!:  :o|o:

 

Sem že zadnjič rekla, da je škoda besed....in eto, tokrat pa res: te dam na IGNORE...... :vragec:  x:Dx Res škoda vsake besede in sekunde za takšnega gumpeca kot si ti...... x:o)x  x:o)x  x:o)x  x:o)x  x:o)x  x:o)x  x:o)x

 

punca, če pa si že tako pametna, da veš kdo skuša pridobit pozornost itd. hmm kako pa to,da nisi ugotovila, da se jaz delam samo norca iz takših kot si ti, ki si tu res iščete pozornost in vsak da objavlate svoje slike? x:Dx :vragec: povrhu vsega tega, pa se še zabavam, ker niste samo iskalci pozornosti, ampak ste tudi tupasti, nekateri in se na veliko obremenjujete z nekom, ki se bo ravnokar posušil po tvojih besedah in za katerega je škoda vsake besede.... x:Dx :vragec:

 

"Res škoda vsake besede in sekunde za takšnega gumpeca kot si ti...... "

če bi to držalo, potem takem nebi bilo tega posta zdaj tukaj x:Dx :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>mislim, da s tem smehom kot je "hihihi" pokažeš na kakšnem mentalno-duševnem nivoju si.. verjetno živiš še pri mami  :vragec:

 

x:Dx x:Dx dr. moreno je pa dr. psihiatrije.....in to čist zanič dr. x;)x . Mislim, da je bl za tvoje simpatizerje značiln, da živijo pri mamah al pa od mam..... x;)x xcivx

 

Dijo mujcek, sm tu že tak preveč časa porabu za modele k si ti...... :o|o:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>x:Dx  x:Dx  dr. moreno je pa dr. psihiatrije.....in to čist zanič dr. x;)x  . Mislim, da je bl za tvoje simpatizerje značiln, da živijo pri mamah al pa od mam..... x;)x  xcivx

 

Dijo mujcek, sm tu že tak preveč časa porabu za modele k si ti...... :o|o:

 

 

gospod pravnik, da se ti ne bo zamajal stolček x;)x :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Privat se ne družim s tistimi, ki mi ne pašejo, k mi je škoda dragocenega časa. Zdej mi ga počas tud tu zmanjkuje, pa še zapostavljam tiste, k so mi ljubi, torej x;)x x:)x .....Hahaha, ovca.......tvoja mama je ovca. :vragec: x:Xx x:Dx x:Xx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kwa je dej tlele spet ratalo....

 

 

 

a bo treba po mizi usekat.....

 

 

 

Dohtarček welcome heheheh jupie svež veter.....je pasal mal osvežitve in nova sapica..sploh taka osvežilna za nasmejat...... x:Dx x;)x preveč smo zategjeni folk......tempo življenja vas bo potegnil sam vase in spodkopal..kmalu se še smejat od srca ne boste več znali.....ampak samo z očmi in grdim pogledom boste švigali povsod naokrog xrolleyesx x;)x

 

 

Ne se kregat.....mir v bajt mora bit!..... :vragec: x:Dx

 

 

Mam občutek da tukaj vse prej kot lunca gunca vse lunatke in lunate,kaj ste tolk zaprti ljudje,sprejmite ga kot nekaj posebnega.....sej nismo vsi isti..... x;)x i ne znamo vsi sam kimat x:)x

Vse kar dobro je izgubi se v večnosti..

vse najboljše v času obledi....

še vedno si želim sanjariti

saj ženska sem ki več in bolj želi.......

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>punca, če pa si že tako pametna, da veš kdo skuša pridobit pozornost itd. hmm kako pa to,da nisi ugotovila, da se jaz delam samo norca iz takših kot si ti, ki si tu res iščete pozornost in vsak da objavlate svoje slike?  x:Dx  :vragec:  povrhu vsega tega, pa se še zabavam, ker niste samo iskalci pozornosti, ampak ste tudi tupasti, nekateri in se na veliko obremenjujete z nekom, ki se bo ravnokar posušil po tvojih besedah in za katerega je škoda vsake besede....  x:Dx  :vragec:

 

"Res škoda vsake besede in sekunde za takšnega gumpeca kot si ti...... "

če bi to držalo, potem takem nebi bilo tega posta zdaj tukaj  x:Dx  :vragec:

dr. moreno..nisi mi simpatičen, vendar za zgornje besede ti vsekakor pripada :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>meni dolgočasno nikoli, imam veliko pacientov, ampak tle ste še hujši pacienti od mojih  x:Dx  :vragec:

Stari, chil out.nekaj si se zagnal, pa ćist po pravici ne vem kaj sploh hočeš povedat-pokazat....Stari, daj se malo skuliraj,pa nea bodi lih to kaj si lih morda za tem tvojim, morda celo novim compom pokazat, da si. Stari. zamazal si vse teme že ornk, pa vem, če bi te videl kje na kakem trgu, bi s svojim karakterjem zamazal še tega, daj, umiri se malo pa napiši kaj pametnega..., če lahko???? Če pa ne, da se spokaj dol pa bo vse kul, ni panike. Lej, vsak comp ma IP, zaj se pa pači, če se hočeš. x;)x

It's better be dead and cool than alive and uncool
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

sam she tripl se mora oglasit pa boste kompletni...

tisti k najbl svinjate kle

na svoj nachin

pa nben ni reku de se spokite dol

:xx!:

toleranca?

hehe

a vas ogrozha pr pecanju

 

zlomk x:Dx

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja je dobra :palec: x^x

Kar je bilo ze milijonkrat povedano :) x:px Samo, zavidljiva :palec:

 

Zadnje case res samo eni in isti dajejo fotke gor...ostali smo pa leni xrolleyesx :xx!: x;)x se mi skor ne da vec sem gledat.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...