Skoči na vsebino

Fotke


Tjazy

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Micko, fajn fant, pa tvoje nude fotke RES nisem pričakoval x:Dx  x:Dx  x:Dx v bistvu je ne rabim x:o)x

 

to bi bil sploh najboljši štos poletja, Mickova nude fotka, ker še navadne nisem videl! x:o)x Da jo potem nekdo pokaže med razpravo na sodišču... x:o)x

 

kako? A Mick po tvoje dela na sodišču? Kolikor vem, je tik pre preselitvijo menjal službo in je zdaj vodja tistega večjega pokopališča v MB (ne vem, ker sta baje dva) Ureja travce okoli mrliških vežic pa to...Ovčka , obeta se dobra paša torej. x:)x In ne vem, zaboga, kako se ti da cel doktorat naredit okoli mojega nicknamea, nič od tega, kar teoretiziraš, ni res, za Pomlad še vedela nisem , da obstaja tu gor, dokler si nisva izmenjali par zasebnih mejlov.

 

:vio:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>kako? A Mick po tvoje dela na sodišču? Kolikor vem, je ...

... za Pomlad še vedela nisem , da obstaja tu gor, dokler si nisva izmenjali par zasebnih mejlov.

No, moram priznati, da se toliko ne zanimam za Micka kot ti. xDDx Bral sem nekaj pravnih nasvetov. Jasno da je povsem narobe itz tega sklepati, da je pravnik. Potem sem teoretiziral brezveze naprej, da pravniki pa kdaj zaidejo tudi na sodišče. Pomisli, da sem celo sam bil enkrat na sodišču in nisem niti pravnik, kaj šele sodnik ali sodni sluga pa tudi snažilec nisem tam! Zaupam ti še to, da sem takrat s seboj prinesel nekaj slik, ki so me rešile v tistem primeru. HI!

Kar se pa tiče Pomladi, draga Primavera, vidiš, da tudi ti še vsega ne veš! Lahko bi bila tudi Vesna, verjetno bi pomenilo isto. Pa lepo se imej!

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ni čudno, da se v Sloveniji sodišča nikamor ne premaknejo, ko pa delajo takšni debilčki kot je Mick :vragec: katastrofa od države, kakšne ljudi imam zaposlene v takšnih pravnih ustanovah, bog nam pomagaj
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Heh, revčki zafrustrirani..... x;)x

 

Dober delam, dober zaslužim, dober zgledam, dober mi gre, žensk mi nkol ni falil........požerte se. x:Xx :vragec: x:Dx

 

Uaaaaaaaaaaaaa :hepko: xsuperx xokx xcheersx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...