Skoči na vsebino

Fotke


Tjazy

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Pa saj imaš par postov nazaj dokaj dober razgled med moje.....kaj več pa prepusti domišliji. x!x  le kaj bi brez domišlija..... x?x

 

x:o)x  x:o)x  x:o)x

Saj sem jo uporabim...sam ta nima meja...rad bi še več domišlije...!!! x:Dx :vragec: x:px x:px x:px

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hihi, glede na to kaj vse tlacte pod 'nude' fotke, ta tud sem spada x:o)x

 

Point: boxerce...Sem si jih dons kupla.. a niso kjut!!! supergirl x:Dx x:Dx x:Dx

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem v neki oddaji 1x slišal od enga slikarja, da rdeča barva vabi v objeme, dotike...... x:px :vragec: Hihi, vreji, pa postavca tud x:px xcivx x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>hihi, glede na to kaj vse tlacte pod 'nude' fotke, ta tud sem spada  x:o)x

 

Point: boxerce...Sem si jih dons kupla.. a niso kjut!!! supergirl  x:Dx  x:Dx  x:Dx

:2src: Aliana imaš zelo lepe boxarce... x:Dx taman za jih skinit...! :vragec: x:px x:Dx :palec:

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...