Skoči na vsebino

Fotke


Tjazy

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>kaj se pa vidva rezhita x:Dx

 

Zakaj kej? Bereta moronove bedarije, k so za crknt smešne... x:Dx Najbrž si jih spregledala....kle maš, pa se še ti smej. x;)x

 

<{POST_SNAPBACK}>hmmm Pika pikica, ti pa si ena tako primitivna punca, da ne mislim več izgubljati svojih inteligentnih besed zate, ker ne znaš drugega kot samo preklinjat in žalit z raznimi južnimi kletvicami, no ja pa saj te razumem, ker si pač NE inteligentno bitje in normalna stvar, da se ne znaš drugače branit kot na primitivni , nizkotni način.. Wanesa lahko samo prdne nate  x:Dx  :vragec:

 

x:Dx x:Dx x:Dx Čak, da se neham smejat. :lol: :lol: :lol:

Jst, primitivna???? Look who' s talking???? Mislm, kok smešn....ta največji primitivc na forumu MEN reče, da sm jst primitivna, to je pa RES smešno!!!! Veš kaj, najbolj, da me daš na ignore, ker itak ne zmoreš več mojga tempa. Pač, dejstvo je, da s preneumen, da bi me lahko zabil nazaj. Vse, kar si naredu je, da si zmaliču mojo slikco, reku da sm debela in neumna. In nč od tega ni res. Ti pa si vse to, kar sm rekla...neumen, grd (notranje in zunanje-zato pa ne daš svoje slike gor), pa še domišljijo maš bedno. Neki pa znaš....slikce gor limat....najbrž maš listk na ekranu prliman, da ti tko dobr gre.... x:Dx x:Dx x:Dx Ja, res, ne znam druzga, kt žalit in preklinjat z južnimi kletvicami.... :palec: Pa neinteligentno se skp piše....hehe...ti ne gre tole skp, narazen? Lahko ti kake inštrukcije za slovenščino ponudm, čeprov sm južnjakinja....čeprov bi blo po eni strani bolš, da bi te ubilbise inštruiru, k on je pa diplomirani lektor, nejbrž... :inocent:

 

No, zdej sm se pa spluvala, pa naklela....punca rab dnevno dozo kletvic, ni kej! x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...v znamenje sprave in prijateljstva si prosim vsi podajte roke... x;)x

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Wanesa, malce premalo ste bili pazljivi, pa je širokokotni objektiv neobjektivno podebelil noge, v resnici morajo biti lepše. Ampak dobrega originala noben moreno ne more popraviti na boljše. x:Ix

Samson23 - to je iluzija, da gredo stvari slabše, ker je šefinja na morju. Stvari so bile zastavljene tako že pred dopusti. x;)x

 

Pikojot

 

P.P. Glejga Zlomka - A je že pozabu poreklo ene svojih prijateljic? x:Dx :vragec: x:o)x

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... zlomk pa kaj ti gre tok na zivce pr cefurjih???Da znajo sprosceno uzivat...medtem ko si ti se vedno samo en rezervoar potlacenih custev???

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...you're so unbeliveable... bol star, bol nor... x;)x

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Zakaj kej? Bereta moronove bedarije, k so za crknt smešne... x:Dx Najbrž si jih spregledala....kle maš, pa se še ti smej. x;)x

x:Dx  x:Dx  x:Dx Čak, da se neham smejat. :lol: :lol: :lol:

Jst, primitivna???? Look who' s talking???? Mislm, kok smešn....ta največji primitivc na forumu MEN reče, da sm jst primitivna, to je pa RES smešno!!!! Veš kaj, najbolj, da me daš na ignore, ker itak ne zmoreš več mojga tempa. Pač, dejstvo je, da s preneumen, da bi me lahko zabil nazaj. Vse, kar si naredu je, da si zmaliču mojo slikco, reku da sm debela in neumna. In nč od tega ni res. Ti pa si vse to, kar sm rekla...neumen, grd (notranje in zunanje-zato pa ne daš svoje slike gor), pa še domišljijo maš bedno. Neki pa znaš....slikce gor limat....najbrž maš listk na ekranu prliman, da ti tko dobr gre.... x:Dx  x:Dx  x:Dx Ja, res, ne znam druzga, kt žalit in preklinjat z južnimi kletvicami.... :palec: Pa neinteligentno se skp piše....hehe...ti ne gre tole skp, narazen? Lahko ti kake inštrukcije za slovenščino ponudm, čeprov sm južnjakinja....čeprov bi blo po eni strani bolš, da bi te ubilbise inštruiru, k on je pa diplomirani lektor, nejbrž... :inocent:

 

No, zdej sm se pa spluvala, pa naklela....punca rab dnevno dozo kletvic, ni kej!  x:Dx

 

1.) debela si!

2.) ogabna si!

3.) neumna si, ker se ukvarjaš z namišljeno osebo, ki je v real worldu ne obstaja za razliko od tebe!

4.) ndokazano je, da ljudje, ki mislijo da so pametni, to sploh niso x:Dx :vragec:

5.) dr. moreno je tvoj velik žulj, ker skos praskaš vanj x:Dx :vragec:

6.) ne da se mi več ukvarjat z miss Pigy x:Dx :vragec:

 

p.s. aja pa glih da se mi ukvarjat tukaj gor na forumu še s pravopisjem, ma ti si res zmešana ženska, znova in znova se sklicuješ na slovenščino, totalno bedna chefurka si! :xx!: :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>1.) debela si!

2.) ogabna si!

3.) neumna si, ker se ukvarjaš z namišljeno osebo, ki je v real worldu ne obstaja za razliko od tebe!

4.) ndokazano je, da ljudje, ki mislijo da so pametni, to sploh niso  x:Dx  :vragec:

5.) dr. moreno je tvoj velik žulj, ker skos praskaš vanj  x:Dx  :vragec:

6.) ne da se mi več ukvarjat z miss Pigy  x:Dx  :vragec:

 

p.s. aja pa glih da se mi ukvarjat tukaj gor na forumu še s pravopisjem, ma ti si res zmešana ženska, znova in znova se sklicuješ na slovenščino, totalno bedna chefurka si!  :xx!:  :vragec:

 

Kok ti mene nasmeješ!!!! x:Dx x:Dx x:Dx

Ne vem, kdo se bl s kom ukvarja.....ti si bil tisti, k je šu clo mojo fotko ene 5x spremenit, k si tok zafrustriran sam s sabo.... x:Dx

A namišljen si? Se mi je zdel, da tok ogabn človk nemore obstajat v real life-u! :vragec:

Pa miss Piggy je z dvema G! :vragec:

Ostale napake so z rdečo! x;)x

 

A pol me osebno poznaš, da veš, kok sm debela in ogabna??? x:px

A si ga ta trenutek na roke mečeš in name mislš? Sej vem! x^x

 

Pa mal umir svoj ton pisanja, no....kako ti lohk taka neumna, debela, ogabna čefurka tok pritisk dvigne???? Ne razumem...aja, zato, k sm neumna. x:Dx

 

Ampak zanimivo, kako so tvoji s posti s časom vedno bolj ''po domače'' napisani...na začetku si se še trudu! x:Dx

 

Lep dan, srček. xsrcx x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mater kolk gnoja je tukaj gor :xx!: :vragec: Mick, ti boš pa kmal brez službe ostal, zapomni si to! nesposobni parazit! x:Dx :vragec:

 

ja Pika Pikica drkam si ga nate, seveda, tako mi vsaj ne pride dan za dnem, ker je ves čas popolnoma mlahav, niti kaplja krvi se ne spusti tja doli, ko te imam pred sabo x:Dx :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>mater kolk gnoja je tukaj gor  :xx!:  :vragec:  Mick, ti boš pa kmal brez službe ostal, zapomni si to! nesposobni parazit!  x:Dx  :vragec:

 

ja Pika Pikica drkam si ga nate, seveda, tako mi vsaj ne pride dan za dnem, ker je ves čas popolnoma mlahav, niti kaplja krvi se ne spusti tja doli, ko te imam pred sabo  x:Dx  :vragec:

 

O, Mick, prjatu! x;)x :palec:

 

No, moron, sam da priznaš, da si zdravstveno nesposoben ga gor spravt ob taki lepotici, kt sm jst! :vragec: x:Dx Sej to se vsakmu lohk zgodi....prideš v leta, pa zadeva ne funkcionira več tko, kt bi mogla! x:Ix Revčk moj mali! x:Xx

 

Punce, stran od njega... x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>mater kolk gnoja je tukaj gor  :xx!:  :vragec:  Mick, ti boš pa kmal brez službe ostal, zapomni si to! nesposobni parazit!  x:Dx  :vragec:

 

A te mal živci dajejo, dr. aakhut moreno? x:px x;)x

 

Matr sm se ustrašu. xcivx......sploh, če mi grozijo taki dr.-ji kot si ti, ne. x:Dx x8Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

PUSTE DR. PR MIRE. TA PA JE ŽE TAPRAV.

 

TA :vragec: BI VAS ZRIHTAL KO AFNA JABUK.

 

JEST MISLIM, DA B BIL DR. IDEALEN PREDSEDNIK DRŽAVE. POL B PA VIDLE BABE IN PA RAZNI ADVOKATKI, KOLK B LAJAL. :vragec: :vragec:

 

MALO MORGEN x:Dx x:Dx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>O, Mick, prjatu!  x;)x  :palec:

 

No, moron, sam da priznaš, da si zdravstveno nesposoben ga gor spravt ob taki lepotici, kt sm jst!  :vragec:  x:Dx Sej to se vsakmu lohk zgodi....prideš v leta, pa zadeva ne funkcionira več tko, kt bi mogla!  x:Ix Revčk moj mali!  x:Xx

 

Punce, stran od njega... x:Dx

 

samo še na hiotro ti povem, kako sem te psihološko analiziral na podlagi tvojih reakcij: moram najprej povedat, da se mi smiliš, ker si čustveno, duševni bolnik, sigurno si veliko trpela in pretrpela v otroštvu, verjetno sta bila starša zelo nasilne narave ali pa eden od njih.... punca sprav se v red, pa nebodi žaljiva do drugih in ne zavidaj srečo drugim, če je sama pač nsii mela v otroštvu, se mi zdi, da je oče pretepal mamo in tebe in ogromno prepiranja... v glavnem na kratko, kar sem razbral iz tvojih odgovorv, ki sevajo ogromno negativne energije

 

lep pozdrav od dr. morena x:Dx :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma kok ste hecni xrolleyesx skoz neki jamrate kok vm gre moreno na živce pa kak kreten pa primitivc pa kajvemkajševseje....pa skoz se neki vpikujete v njega, pol pa ono kok je žaljiv pa kak bebo pa to....zaka ga pa enostavno pr mer ne pustite....men če je gdo mim ga ne diram sploh, pa pol tud on ne mene....vi pa kr skoz neki xrolleyesx pa on pa tist pa sam neki kreg pa podjebavanje, k je itak brezveze vse skup

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>samo še na hiotro ti povem, kako sem te psihološko analiziral na podlagi tvojih reakcij: moram najprej povedat, da se mi smiliš, ker si čustveno, duševni bolnik, sigurno si veliko trpela in pretrpela v otroštvu, verjetno sta bila starša zelo nasilne narave ali pa eden od njih.... punca sprav se v red, pa nebodi žaljiva do drugih in ne zavidaj srečo drugim, če je sama pač nsii mela v otroštvu, se mi zdi, da je oče pretepal mamo in tebe in ogromno prepiranja... v glavnem na kratko, kar sem razbral iz tvojih odgovorv, ki sevajo ogromno negativne energije

 

lep pozdrav od dr. morena  x:Dx  :vragec:

 

Kaka analiza....to je že splošno znano na forumu, da se doma nismo razumel. Tko da se ne tuki vn metat, kok si pametn in da si to sam pogruntu. Pa mene ni pretepu, se nism pustila, ker preziram take gnide, k ne znajo drgač, kot fizično obračunat z osebo (med njimi si tud ti, k kr čutm, kok bi me z veseljem zašamaril). :vragec:

A moji odgovori sevajo negativno energijo??? A si zadne čase kej bral svoje? x:Ix

Ne neki po men pluvat, če hkrati sebe očrniš....spomin maš glih tko kratk, k spodnjo okončino, k ti ne funkcionira več. Dvojna žalost. :C:

 

Še mal negativne energije zate! xsrcx x:Xx xsrcx x:Xx x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...