Skoči na vsebino

Fotke


Tjazy

Recommended Posts

Kdo si upa?   x;)x

ce jo v photoshopu posvetlis, zgleda se bols x;)x

torej ze malo eroticno

se pa vidi 1 etiketa al pa del najlonk ali spodnjic med nogami.. :inocent:

A dej no... torej kaj bi lahko bilo, etiketa ( a misliš, da imam polimano z etiketami :o|o: ), najlonke ali spodnjice ? xDDx xDDx xDDx

Dum spiro, spero.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

etiketa al pa del najlonk ali spodnjic med nogami..  :

x:Dx x:Dx ccc...

 

mogoče vrvica od tampona?

 

x:o)x

 

mogoče neznani leteči predmet...

...ja sam djevojka sa sela, rumeno mi lice... xsuperx

Dum spiro, spero.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek:  x:px ..bemu, seksaš tud tak dober k ona?  :inocent:  x:o)x  x:Dx

xrolleyesx xrolleyesx bedno seksa- zdi se mi surov seks, plehek... sklepam pač. če se snema in potem objavi na netu (mogoče je to tisti tip storil)- je vse skupaj ena beda.

v bistvu se mi prav smili, ker je izpadla kot zadnja kurva. in se vidi na tipu da ga boli k. za njo. žalostno..:C:

 

skratka oona- upam da res :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek:  x:px ..bemu, seksaš tud tak dober k ona?  :inocent:  x:o)x  x:Dx

xrolleyesx xrolleyesx bedno seksa- zdi se mi surov seks, plehek... sklepam pač. če se snema in potem objavi na netu (mogoče je to tisti tip storil)- je vse skupaj ena beda.

v bistvu se mi prav smili, ker je izpadla kot zadnja kurva. in se vidi na tipu da ga boli k. za njo. žalostno..:C:

 

skratka oona- upam da res :palec:

A veš kaj? Sem že rekla enkrat, če daš ali ne daš si... xrolleyesx

Severina je pa bejba... hura za Severino ! :palec: Da ji nisi malo fauš? xrolleyesx

Dum spiro, spero.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hura za Severino !

:sori: :sori: xrolleyesx

 

 

razmišljaš pa kot kakšen tip xrolleyesx x:Dx

veš kakšna beda je to da vsi vidijo in se naslajajo nad tvojimi intimnostmi.

sicer pa smo ljudje različni in vsak dobi kar je primerno zanj.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hura za Severino !

:sori: :sori: xrolleyesx

 

 

razmišljaš pa kot kakšen tip xrolleyesx x:Dx

veš kakšna beda je to da vsi vidijo in se naslajajo nad tvojimi intimnostmi.

sicer pa smo ljudje različni in vsak dobi kar je primerno zanj.

Ma, daj no Aira...kwa si tolk zapeta? Kaj pa veš, kakšno je ozadje... Kaj če bi za spremembo me bejbe skup potegnile? Mmm? x:)x

Dum spiro, spero.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma, daj no Aira...kwa si tolk zapeta? ...

x:px Meni se je tamle nekje zadaj zdela se kar odpeta... xDDx

 

Free - a mislis da dobr vidis al kaj, to sem jaz ze tu vidla, na temnejsi... ampak sem predvidevala da je trakec od tangic. :8):

 

Aira, sorchy, ampak lahko bi bila recimo fora, .... a nisi enkrat rekla, da nikoli ne bi dala, skratka, presenetila si me, zato sem pomislila tudi na moznost 'sposojenega' parcka. xDDx

 

Oona - hvala ti za tako cast in privilegij (*beri = komaj cakam) - da se bom lahko osebno posvetila snemanju temule. Kul, zdaj se mora samo se mick strinjati pa kamero zrihtajta. x:px :palec: x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek:  x:px ..bemu, seksaš tud tak dober k ona?  :inocent:  x:o)x  x:Dx

xrolleyesx xrolleyesx bedno seksa- zdi se mi surov seks, plehek... sklepam pač. če se snema in potem objavi na netu (mogoče je to tisti tip storil)- je vse skupaj ena beda.

v bistvu se mi prav smili, ker je izpadla kot zadnja kurva. in se vidi na tipu da ga boli k. za njo. žalostno..:C:

 

skratka oona- upam da res :palec:

xrolleyesx .....surov seks je lahko del odličnega seksa med dvema, le zakaj ne, če jima paše x;)x Kot zadnja kurva je izpadla zate in podobne, zame je izpadla kot dobra bejba, ki je hkrati zvezda cro estrade in seksa (čudno, ne x;)x ) ter rada seksa. x;)x A zate so ženske, ki rade seksajo kurve? :eek: Ne bom rekel, da je njen seks popolen, je pa prilično dobra in se je čist fajn vživela, se pač vidi, hvala bogu, da ma rada..... x;)x x:px Glede tipa pa se kar strinjam, da je tud meni deloval hladen, nekako preračunljiv.....

 

Oooo, še dobro, da sem pogledal.....Marsa je za, jaz tud, torej Oona, akcija? x:px x:o)x Da jim pokažemo kak se to dela x:px x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Seveda. :palec: x:)x Nežen, ljubeč, surov, divji, počasen, grob, dominanca-podrejenost, celo ponižujoč ali poniževalen....vse špila, če špila obema. x^x x;)x Al pa vsem trem.....itd. :vragec: x:o)x x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oona - hvala ti za tako cast in privilegij (*beri = komaj cakam) - da se bom lahko osebno posvetila snemanju temule. Kul, zdaj se mora samo se mick strinjati pa kamero zrihtajta. x:px :palec:  x;)x

Mislim, da bo Micko postavil vsaj en pogoj: da se mu ne bo videlo obraza. x:Dx :vragec: x:Dx

(Ali pa sem spregledal njegovo, najbolj navadno fotko?) x;)x

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...