Skoči na vsebino

Fotke


Tjazy

Recommended Posts

V bistvu pa, a ni tukaj za slike postat, clovek se mora prebiti skozi morje postov in brati bedarije, ki so primernejse za v kak drug kanal :V: Ne razumem zakaj ljudje, ki vas ni dovolj v hlacah, ali krilih,  :) in si kratkomalo ne upate napopat svoje fotke, tu smetite in potrjujete svoje licemerstvo.

Oooo narcisek spet tu..... :vragec: x:o)x x:Dx Nisem opazil (na fotki x;)x ), da bi tebe bilo pa dost v hlačah..... :vragec: x:Dx x;)x

 

Majica, ti tvoji smeški me ful narežijo :palec: x:Dx Za držat sem mislil za nastavit.....pa ne kamere, pismo. x:px x8Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ljubezen na prvi pogled.... x:Dx x:o)x x:Ix

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

majica bo držala Ninotu, Nino bo držal Micku, Mick bo pa užival... x:Dx

naum jst nič micku držau :eek: razen kak palec :palec: to mick dobr posnetek bo ;) hja tale tema sux, sam ene par ljudi je k majo jajca (pravzaprav jih nimajo na fotkah) da prpopajo kaj gor... da se pa debatirat.... ;) mmm kaj je tole Homeward bound :D juhu kako dobr komad sori folk morem it ;) pa kako fotko dejte gor.... da bo kaj za videt....

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

da se pa debatirat.... ;)

seveda se da... x:)x eni debatiramo in popamo fotke... drugi bi pa samo gledali.

ccc.. potem pa praviš da tema sucks.... če ne daš fotke se nimaš kaj pritoževat- ni fer.. x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

He-he, pred dopustom si bom, če bo vse po sreči in finančnih zmožnostih, kupil digitalca, pol pa x:px ....pismo, sej ne rabta bit obe glavci na fotki, ne..... x;)x x:Dx x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ccc.. potem pa praviš da tema sucks.... če ne daš fotke se nimaš kaj pritoževat- ni fer.. x:)x

nimam nobene take fotke :(

 

se ti mal odkupim če pohvalim tvojo novo (nude) ikonco ? ;)

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa dober, sva pač v šusu kamero podrla in hinrihtala, pa saj ne rabiva tega vedno počet sam zaradi posnetkov in publike, ne x;)x :vragec: x:Dx Dej no dej mi dej..... x:px x:px x:px

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa dober, sva pač v šusu kamero podrla in hinrihtala, pa saj ne rabiva tega vedno počet sam zaradi posnetkov in publike, ne  x;)x  :vragec:  x:Dx Dej no dej mi dej..... x:px  x:px  x:px

Od zdaj naprej samo še brez publike in kamere... x:Dx

Dum spiro, spero.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ufaaAira, dan3s si v mavricah; menjava paše x:Dx

( tut jest dans nardu si ene 50 posnetkov,bm probau kj v kartolino dat x:o)x

ja danes sonce visoko z neba seka in prebava vriska x:)x zato pazi se me zavitek višenj- danes te čutim...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...