Skoči na vsebino

Fotke


Tjazy

Recommended Posts

NE, NI RES MICK.. ZAKAJ LAZES??.. PA SEJ SEBI LAZES!!!

 

Sleces se tam, kjer je o druzbeno sprejemljivo, ne pa tam, kjer to ti zelis!!! Pogojen si v bistvu zaradi druzbe. Si le orodje druzbe.. in druzba s teboj manipulira!

 

Seveda ti ne bi bilo fajn, ce bi bejbe hodile nage okoli, ker bi potem izginile mnoge iluzije in umske predstave!

Zakaj me obsojaš, da lažem, če povem svoje menje? A nisi pomislil, da sem pa sam mogoče tisti del družbe, ki se mu pač zdi nesprejemljivo, da bi po svetu okoli letali nagi? x;)x Mogoče pa bi bilo le mal čudno, če bi ženske sredi menstrualnega ciklusa (kljub temu, da je naravno) letale gole okoli? Mogoče pa bi bilo smešno, ko bi zagledal privlačno samico in letal s stoječim binglom okoli? (kar je tudi čisto naravno x:px ) Mogoče pa bi bilo še več spolnega nasilja zaradi določenih moških nesposobnih brzdati svojo slo? Mogoče pa mi je tečno sedeti gol na stolu za mojim golim predhodnikom...Mogoče pa bi me zeblo? x;)x itd.itd.

 

Praktično nikoli še nisem bil razočaran, ko sem slekel žensko.......... x;)x Mogoče tudi zato, ker si ne ustvarjam iluzij ob pogledu nanje, umske predstave pa se ne nanašajo na njihove fizične atribute x;)x In zato sem večinoma le prijetno presenečen..... x:px

 

Zakaj mi ne poveš, kaj bi pa ti videl, tako pomembnega spoznal....ob fotkah golih lunatkov? x^x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se ne strinjam s tem, da se ne slečemo samo zato, ker ni družbeno sprejemljivo. Tudi, ko sem čisto sama doma, nisem naga, ampak oblečena. Pa me ne bi noben videl ali obsojal.

Jaz in ostali priznamo, da imamo predsodke glede tega, da ne damo svojih nude fotk gor. Torej vsi stojimo za svojimi besedami, ti pa ne. Ti pa trdiš eno, delaš pa drugo.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tabu, tabu, tabu..

 

Zakaj pa je tista tema sploh bila odprta? Brez veze.. v bistvu. In tolk sem napisal tuki in v bistvu cist v tri krasne...

Zakljucis, da bi jaz kero rad videl golo... in potem tako izpeljem.. ok.. tud prav. Samo ves, bi se pa spomnil kaksen boljsi nacin, ce bi katero hotel videti golo, ker tale je najmanj verjeten, da bi se to res zgodilo.

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To je najbrz kar res... a tudi sicer si tezko predstavljam, da bi ti uspelo. x;)x xDDx :vragec: x:px

 

Hm... sem se pa necesa zanimivega spomnila... namrec, recejo "Za noben denar se ne bi slekla"... x:o)x

A v koncni fazi je vedno potem (vec kot ocitno) nek znesek ipak dovolj. x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zakaj mi ne poveš, kaj bi pa ti videl, tako pomembnega spoznal....ob fotkah golih lunatkov?  x^x

 

Sploh ne gre za gole fotke.. gre za situacijo. In dejstvo je da druzba pac ni zrela.. Ce bi bila zrela, bi ali pa ne bi sem gor dali fotke.. in nikomur ne bi bilo mar.

Ce pa bi jih zdaj kdo dal gor.. bi bil cel kraval.. ziher bi zacali leteti meili okoli.. v smislu.. pojdi pogledat.. en je dal fotko gor.

Ne vem, zakaj sem mislil, da ne bi bilo tako in bo tole kar cool sprejeto..

 

Prav pa najdimo drugo situacijo.. ceprav bi tale najbolj zazgala, ker je to najvecji tabu!

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hja.....meni pa je smešno, ko si folk kao blazno želi videti golo, ne vem npr. Verbotnovo, misice itd.itd.......in so zato pripravljeni plačati......jaz nisem xnckrivx Če hočem na fotki videti lepo golo žensko si pač kupim ustrezno revijo.......mi je čisto vseeno, če je ne poznam kot znano osebo. Ali kaj? V čem je štos? A vi imate željo videti gole znane osebnosti? In če ja - zakaj? Sicer je pa nasploh toliko golote v razno raznih revijah, da izgublja na čaru, al ne? He-he...ko je zo bila še redkost.....je bil zagotovo užitek večji..... x:px

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

"Sploh ne gre za gole fotke.. gre za situacijo. In dejstvo je da druzba pac ni zrela.. Ce bi bila zrela, bi ali pa ne bi sem gor dali fotke.. in nikomur ne bi bilo mar.

Ce pa bi jih zdaj kdo dal gor.. bi bil cel kraval.. ziher bi zacali leteti meili okoli.. v smislu.. pojdi pogledat.. en je dal fotko gor.

Ne vem, zakaj sem mislil, da ne bi bilo tako in bo tole kar cool sprejeto..

Prav pa najdimo drugo situacijo.. ceprav bi tale najbolj zazgala, ker je to najvecji tabu!"

 

 

Ah......meni se pa zdi, da ti tabuiziraš tole.......Folk se v večini pač noče javno razgaljat in kaj zdaj? Zakaj bi bili zaradi tega nezreli? In tisti, ki si to želijo....lahko to mirno storijo. Mene osebno s svojo golo fotko ne bi nihče niti negativno niti pozitivno presenetil.......no ja, če že....potem pozitivno.......Nekaj časa bi nam bilo hecno in zanimivo......potem pa bi zatonilo v pozabo......Nič takega......en lulček pač....al pa lulika......pa glej ga, jo.....kolk si upa (glede na splošno mnenje)......In....to bi bilo vse.......

 

Pa res......meni je pa prav fajn........odkrivat....ob slačenju x;)x :vragec: x:px

 

Hm...glej, glej..... kako citiranje sem zdaj ušpiču... x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: ja jaz se tudi strinjam x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx in komaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj čakam.

Ni smrt, kar nas ločuje.....

In življenje ne, kar druži nas...

So vezi močnejše, brez pomena zanje so razdalje, kraj in čas.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sploh ne gre za gole fotke.. gre za situacijo. In dejstvo je da druzba pac ni zrela.. Ce bi bila zrela, bi ali pa ne bi sem gor dali fotke.. in nikomur ne bi bilo mar.

joj Tjazy, se mi zdi da ti enostavno ne živiš z nami...če razumeš...

Hočeš nas prepričat da so določene tvoje vizije čist normalne in kul...sam sorry niso. Vsaj zame ne.

Nimam razloga, da bi se gola slikala in dala fotko sm gor..enostavno ga nimam.

Pa tako kot Marsa pravi...še nikoli mi ni prišlo na pamet, da bi se gola slikala. Ne vem je normalno da se človek opazuje...npr. v koplnici si jaz več časa vzamem zase, se opazujem...ko se npr. kopam...

Da bi pa imela potrebo po golem slikanju...še ne do sedaj...

 

Mi pa imaš ti tak stil pisanja veš, da hočeš nas prepričat, da zakaj pa ne bi bilo normalno it po mestu nag...k tisti k tega niso zmožni narest so po tvoje itak zavrti, so prestali raznorazne travme ipd.

 

Vsekakor pa lahko ti to narediš...ampak lahko pričakuješ samo eno...prvo boš slišal sirene kako tulijo...hitro te bodo pobasali v kombi in pristal boš v umobolnici. x^x

 

Lp, S x:)x

 

Lahko uživaš v svoji filozofiji, tega ti nihče ne more branit, ampak ne nas met za zavrte, če nismo na isti valovni dolžini x:)x

http://www.cosgan.de/images/smilie/engel/n015.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kul :palec: Daj povej.....kje se sončiš, kje največkat slačiš? x:px :vragec: Aja.....pozdravljena in dobrodošla Aira x:Xx :vragec: x:Dx

 

Mickeni voajer x:o)x :vragec:

 

Ooooo...pozdravljena tudi janai x;)x ....he-he....novinke pa privlači ta tema x;)x ......Tjazy...v akcijo :vragec: :palec: x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tjazy - lahko recem, ja, OK, imas v bistvu prav.

Samo lahko pa recem - toliko enega filozofiranja, ker bi tjazy marso (ali conteso, umetmico, tino, ...) rad videl nago..

Zdaj pa to ovija v intelektualne plasti in zdaj bomo mi padli na finto in besno objavljali svoje nage fotke.

 

Imam pa zate dobro vprasanje:

ZAKAJ?

Bi dali gor?

Zakaj bi bilo to kakorkoli dobro zame - in za kogarkoli?

V cem je poslanstvo, bistvo, poanta...

Kajti teme imajo namen, da o njih razpravljamo.

A ta tema naj bi potem imela namen, da drug drugega gledamo, ko je kateri nag?

 

Ce sem iskrena, mene to niti tako zelo ne zanima...

Raje berem tvoje poste kot pa gledam tvoje nage fotke...

Hocem reci - to je tvoj stos. Meni je vseeno. Ne zanima me, v bistvu.

Celo, ce ze, me to dolgocasi. Tako tudi v teme, ki me ne zanimajo, ne komentiram - ne zato, ker sem tako zavrta, ampak zato, ker mi je preprosto vseeno in me ne zanima.

Skratka - karkoli objavim, cutim JAZ SAMA nekaksno potrebo ali gusht dat gor - pa naj bo to smajli, solata texta ali fotka.

V postanju svoje nagote pa ne vidim smisla, nic mi to ne pomeni in je tako zame to brezveze.

 

Celo ti povem, da morda ne bi sla niti pogledat v temo (morda iz dolznosti, ce je spet kak kazhin treba miriti in seveda v taki temi ga morda lahko nekoliko pricakujem)...

Kot dobra prava scorpia, straight to the bone... ;) hehe v bistvu res ja, ne moreš se intelektualno obnašat okoli golote, to je kt da bi sredi glasbe začel govorit, ni preprosto intelektualnega razloga naj bo človek gol ali ne, je zgolj subjektivni..., da se tko reče, sicer pa obstajajo zelo dobri razlogi subjektivni zakaj bi blo fajn videt kako lunatko mal bolj brez kot z.... x;)x, sam več al manj s te moke ne vidim kakega kruha, filozofija gor al dol, preprosto, tle ne bo nude fotke, pa če se na glavo postaviš (kdorkoli) zlo simpl, ni take vrste forum tole, tukaj ljudje zbirajo pogum (in nekateri ga že imajo dovolj) da sploh postnejo eno svojo fotko, zdaj se je to že uteklo, ne rečem če bi nekdo tle začel lepit svoje nude fotke, pa da bi jih to naredilo ene par, pol mrbit bi se še kdo opogumil, in prilepil še kakšno, ampak, več kt mal jih nebi blo.... hm :)

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tjazy, teoretično imaš prav vendar ne moreš iti z glavo skozi zid. Smo še vseeno pod vplivom kulture in podobnega sranja. Živimo v koherenci.

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Voham emancipacijo v zraku?

 

Sem moška šovinistična svinja, ker mi je narava položila hrepenenje po ženski v moja nedrja x?x

 

Takim ženskam poje eminem: I do know one thing thoug, bitches they come they go x:Dx

 

x^x

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne se sekirat nimbus x;)x .......saj vidiš, da jim paše, da nam je to hrepenenje narava položila v nedrja, kot praviš.......zato pa nas rajcajo........pa če smo šovinisti al pa ne.......in še dobro, da je tako x;)x x:o)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jana.. ti kar caaaakaaaaj!!! x:px x:px x:px

 

In ne govorim, da zdej goli okoli letajmo..

 

Ampak zakaj so na plazah kabine? To je res malo cudno.. v "razviti socializirani" druzbi.

Zakaj so koncno v trgovinah kabine, pa v bistvu samo hlace probas? Ne mi rect, da zato, da drugih ne vznemerjas... otroke po moznosti.

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mick, sej se ne sekiram. Zapeljivke so mi pravzaprav všeč... tudi tiste, ki se samo igrajo. Vidim v njihovič očeh, kako hočejo in mislijo, da imajo vse pod kontrolo. Lahko jim prodam vseh sedem vlog Shakespearovega odra, a ključa od srca ne dobijo tako. Tisto kar dobijo je njihovo osebno zadovoljstvo in to je tudi nekaj :palec: x;)x :palec:

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zakaj mi ne poveš, kaj bi pa ti videl, tako pomembnega spoznal....ob fotkah golih lunatkov?  x^x

 

Sploh ne gre za gole fotke.. gre za situacijo. In dejstvo je da druzba pac ni zrela.. Ce bi bila zrela, bi ali pa ne bi sem gor dali fotke.. in nikomur ne bi bilo mar.

Ce pa bi jih zdaj kdo dal gor.. bi bil cel kraval.. ziher bi zacali leteti meili okoli.. v smislu.. pojdi pogledat.. en je dal fotko gor.

Ne vem, zakaj sem mislil, da ne bi bilo tako in bo tole kar cool sprejeto..

 

Prav pa najdimo drugo situacijo.. ceprav bi tale najbolj zazgala, ker je to najvecji tabu!

ja. itak, da del druzbe ni zrel.

pa kaj. seveda ni zrel. ce pogledamo samo na blizji vzhod in tancice, ki jih morajo nositi zenske :xx!:

mi pa bi tu nekako goli svoje fotke postali, zato ker ... ?? - no vsak ma svoje razloge ZAKAJ!

 

Gre pa se predvsem za NACIN!! kot sem ti ze veckrat napisal v razlicnih temah.

NACIN pristopa do tega kar imas ti v tvoji percepciji dojemanja kot recimo potrebo po resitvi neke situacije

(v tem primeru navajas 'nezrelost druzbe'). ti imas to percepcijo, da druzba ni zrela in ti imas morda potrebo,

da bi se druzba spremenila oz. da naj bi se na nek NACIN spremenila.

 

torej imas v tem kar sem napisal kar nekaj vprasanj, ki si jih lahko postavis, ce zelis!!

 

hkrati, pa da ne izvzamem sebe, si jih lahko postavim tudi sam, ze zaradi tega, da bova v nekem pogledu enakovredna.

 

Lahko recemo, preprosto smo dobili idejo o tem, da podamo temo: fotke (nuda) ali pa smo imeli povod.

 

Cetudi si razsvetljen modrec, ki se zaveda situacije in potreb druzbe, ki se jih sama ne zaveda,

je morda primerno, da se zavedas tudi tega, kaksen vzorce in posledice lahko ima tvoj NACIN.

to zdaj ne pomeni, da je napacen, lahko je celo primeren pa tega drugi ne uvidimo zaradi nase percepcije.

 

razumes?

 

ce sebe vprasam: zakaj bi dal tako temo na plano?

in ce bi dobil taksen odziv lunatikov kot si ga ti bi verjetno storil sledece:

povedal odkrito kaj sem s navedbo teme zelel.

ce to ne bi bilo dovolj, potem bi se umaknil in si mislil svoje, dokler imam cisto vest in zavedanje v svoji percepciji s katero sem momentalno sem sprijaznjen.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jana.. ti kar caaaakaaaaj!!!  x:px  x:px  x:px

 

In ne govorim, da zdej goli okoli letajmo..

 

Ampak zakaj so na plazah kabine? To je res malo cudno.. v "razviti socializirani" druzbi.

Zakaj so koncno v trgovinah kabine, pa v bistvu samo hlace probas? Ne mi rect, da zato, da drugih ne vznemerjas... otroke po moznosti.

pozabljas se nekaj:

socialne razlike!!

mnogo tega se je razvilo zaradi socialnih razlik, ki so prevec in zelo ocitne se danes.

 

nekdo ima ponoseno, zaprano spodnje perilo in ga je sram javno kazati.

nekdo nima denarja iti na fitnes, se ukvarjati s telesom, nima casa, ni zdrav, je hendikepiran, etc..

razumes!!?

 

ne govorimo torej samo o spolni nezrelosti druzbe, temvec taksne zadeve imajo sirsi predel aktivnosti.

vzorki se vclenjujejo v druge vzroke. kadar zelimo osvetliti eno, lahko hkrati drugo potemnimo, zatorej potrebujemo modrost.

 

mah zvnoc..

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...