Skoči na vsebino

Fotke


Tjazy

Recommended Posts

Ludo nudo. Ste želeli videti kak ud? Gol, neporaščen? Vse moške noge so bile tu zgolj kosmate. Tudi moji daljši dve sta, a je to treba skriti. Ene nimajo dlake na jeziku, jaz jih nimam na podplatih. Tudi prstki imajo na vrhnji strani kako dlačico, pa se to ne vidi.

 

Tako, ne spomnim se, da bi kdo kdaj videl (ker nisem posnel) moj podlat. Ali zato lahko trdim, da je tudi zelo intimen? Na nek način je!

Nauk, ki sem si ga potegnil iz tega podplata (kupil sem si tudi knjigo o masaži stopal)

- ni vse v glavi, pa katerikoli že!

Mejte se radi z glavami, glavcami, pa tudi brez njih ...

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Stmim v podplat in razmišljam....prav tako, kot se da "brati z dlani", tudi podplat pove nekaj o lastniku:najbrž ima kar nekaj domišljije( ne poznam mnogo ljudi, ki bi slikali svoj podplat), njegovo delo je bolj sedeče(ker so to bolj baby podplati), no tudi platfusa nima, pa na mezinčku bi nohtek lahko postrigel x;)x

Torej-bravo za pogum, da si nam razkril tako intimen del svojega telesa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no evo piko....vidiš zdej...nikol nismo dost varni x:Dx x:o)x ..še s podplata se da brat x:Dx x;)x

 

mal se hecam...enja tebi pa :palec: ...na koncu je itak tako, da se beremo iz česarkoli in kakorkoli že (pisanje, risanje, fotke...z in brez :party: :fool: ......vse, sam skrit se ne mormo x:Dx x:o)x x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ludo nudo. Ste želeli videti kak ud? Gol, neporaščen? Vse moške noge so bile tu zgolj kosmate. Tudi moji daljši dve sta, a je to treba skriti. Ene nimajo dlake na jeziku, jaz jih nimam na podplatih. Tudi prstki imajo na vrhnji strani kako dlačico, pa se to ne vidi.

 

Tako, ne spomnim se, da bi kdo kdaj videl (ker nisem posnel) moj podlat. Ali zato lahko trdim, da je tudi zelo intimen? Na nek način je!

Nauk, ki sem si ga potegnil iz tega podplata (kupil sem si tudi knjigo o masaži stopal)

- ni vse v glavi, pa katerikoli že!

Mejte se radi z glavami, glavcami, pa tudi brez njih ...

:OO!: Jebemti kva zaudarja x:Dx x:Dx x:o)x x!x

Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Stmim v podplat in razmišljam....prav tako, kot se da "brati z dlani", tudi podplat pove nekaj o lastniku:najbrž ima kar nekaj domišljije( ne poznam mnogo ljudi, ki bi slikali svoj podplat), njegovo delo je bolj sedeče(ker so to bolj baby podplati), no tudi platfusa nima, pa na mezinčku bi nohtek lahko postrigel x;)x

Torej-bravo za pogum, da si nam razkril tako intimen del svojega telesa

Enja, všeč mi je, ker znaš opazovati, predvsem pa tudi kaj opaziti!

Evo, tule je še mezinček, taisti, postriženi...

Mezinčki so takooooo zapostavljeni, pritisnjeni, stisnjeni, zmečkani, en pobož jim!

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Piko iz tvojega podplata pa razberem,da imaš močnega Marsa in šibkejšo Venero. xDDx

 

Fotka ne pove dovolj ker je približana ...drugač bi rekla,da imaš močan Ego x:Dx x:Dx ampak kot rečeno....če je tole tvoj podplat seveda. x:Dx :palec:

http://www.webdeveloper.com/animations/bnifiles/guestbk2.gif

 

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...