Skoči na vsebino

Fotke


Tjazy

Recommended Posts

Listam in listam, samo komentarji, obenem vas je pa tako malo, ki bi pokazali več kot pisano besedo.

Po moje je to tudi del psihologije, če nekdo ne pokaže svoje sliko, oziroma ga je sram slikat se kakor koli, nude ali pred objektivom v zimskem plašču.

 

Obenem se postavlja zanimivost Bobnarjevega zapisa, da je en tu budala. S tem v zvezi opažam, da 1budala nekako dopušča svojo sliko javnosti, bobnarjevo v takšnem stilu pa še nisem videl.

 

Čudni smo mi ljudje.

 

Andres

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a veš, da sem imela isti pomislek nataly...men je to najhujša nočna mora in **umor estetike** če tip odvrže vse in obdrži nogavice :bomb: :bomb:

 

Drugače pa Bu :palec:

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jap točno.

 

Enkrat vsa razgreta in komaj čakala na tisto piko na i.......potem pa pogledam dol...ti šment ti...zokne je pozabil sezut...mislim halooo'???Takoj bila pripravljena na hudo uro potem :vragec: x:Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
Buena - zakaj pri bogu milem pa imaš zokne gor????

Lepo telo, zakrita faca...pol pa zokni. :vragec:

Saj to niso zokni, te je bela polt x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja to čist res ko je nuja..ampak tale slikca je pa kao estetika

Bu še enkrat :palec:

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma ni take nuje x:Dx še vedno je toliko časa, da po nogah pogledam x;)x

Sicer pa Bu - itak sem rekla..zelo lepo telo imaš..faco pa tudi čedno in simpatično.

Samo zokni...pač..

Kaj jaz morem, če tu in tam podrobnosti vidim...če bi bila moški, bi v goščavo buljila..in potem šele zokne opazila x:Dx x:Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
Ma ni take nuje x:Dx  še vedno je toliko časa, da po nogah pogledam x;)x

Sicer pa Bu - itak sem rekla..zelo lepo telo imaš..faco pa tudi čedno in simpatično.

Samo zokni...pač..

Kaj jaz morem, če tu in tam podrobnosti vidim...če bi bila moški, bi v goščavo buljila..in potem šele zokne opazila x:Dx  x:Dx

Se mi zdi, da bi ti rada Andresove zokne vidla x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...