Skoči na vsebino

Fotke


Tjazy

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>zelo odločno in samozavestno  :palec:  xokx

odlocno, ja.

samo-zavestno - v bistvu tudi ja.

samozavest si folk vecinoma napak razlaga.

 

ce mi nekaj na meni ni tolk vsec, se ne pomeni, da nisem samozavestna...

se zavedam sebe, skratka. ;) :)

Z drugimi besedami - vem kaj sem in kaj nisem. xyesx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Chandra!! :8): xredx xredx

 

xmusicx :madpro: xsuperx

 

Seal, kwa nakladas, saj me nisi se videl v kopalkah oz. samo ramce morda.

sicer pa - thanx!! x:Ix :vio:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pih, tezko verjamem, Seal, ce pa si (1xx X 3) pa svaka cast za vztrajnost in guranje cez stotine brezfotknih strani. :) :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pazi da te ne zalotim, mas sreco, da se mi ne da... OK, si pac videl vse, dbest...

... aja saj res - a so sploh se kaksne gor? :vragec: x:px x;)x

In katere so ti najbolj padle v oci? x:o)x x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>pazi da te ne zalotim, mas sreco, da se mi ne da... OK, si pac videl vse, dbest...

... aja saj res - a so sploh se kaksne gor? :vragec: x:px x;)x

In katere so ti najbolj padle v oci? x:o)x x:Dx

 

ona z "blond" čupo, čeprav nima veze barva,ampak ta mi je padla v oke x;)x

 

lp :palec:

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja, thanx, hej! x:Xx

 

nisem mislila pa sploh sebe... :) svojih fotk... ampak sploh...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma jaz tud ne, same stare, ze videne. al si pa nsiem vsec. al pa je kaj drugega.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Marsa smo te ćže videli v kopalkah tule in vsi popadali od zavisti, tak da vse kar tebi na sebi ni všeč je mnogim nam zagotovo. Kapo dol, ker zgledaš :palec:

 

Jaz pa bom tako rekel, Marsa ! :vragec:

Men si pa ful všeč...nekaj posebnega ! x:Ix x:Xx x;)x x:px

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hej! Halo! Kaj je zdaj to! Saj sploh ni nobene moje fotke nekaj cajta ze, pa o men govora!! :sori: x:Ix x:Ox

 

santos, :kiss:, ne glede na to, ce mal leporecis, vseen jemljem kot komplment. xredx xredx xredx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hej! Halo! Kaj je zdaj to! Saj sploh ni nobene moje fotke nekaj cajta ze, pa o men govora!! :sori:  x:Ix  x:Ox 

 

santos, :kiss:, ne glede na to, ce mal leporecis, vseen jemljem kot komplment.  xredx  xredx  xredx

 

xsrcbumx Nič mal...mislim, da sem iskreno povedal in to pri men in mojem srčku drži ! :2src: x:Ix :onfire: :inlove:

 

Kiss x:Ix

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja joj, lej to, santos, in to je celo v nude fotkah! x:Dx x:px x:Ix

Tumach, kdo bi si bil mislil....

 

x:Xx thx! :8):

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, pa sem spet pokukal, kaj je v nude slikah. Da se pridružim golemu nakladanju. x:Dx

Ali obiranju do obisti (golih kosti) x:Dx

Že dolgo nisem videl kakšne lepe bradavičke ali pa kako precej kosmato zadevo. x:Dx

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja ampak je treba priznat kosmat je pa.... ampak js tle pišem predvsem zarad ene joškice na prejšni strani.... uh ribica kako naj te zdaj žicam za šloganje ne da bi mel prec pokvarjena vprašanja... x:Xx
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...