Skoči na vsebino

Fotke


Tjazy

Recommended Posts

žleht?Ok mene pa že od nekdaj zanima kaj pomeni žleht - no približno vem samo ne vem če mam prav x:Ix Daj misti razjasni me malo :D

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hehehe mysti, ko bi ti mene le vidla koko znam bit žleht :vragec:

Samo jaz se grem tko: Kok ti do mene, tak jaz do tebe še bolj. Tak da če si ti frendli do mene bom jaz do tebe še bolj. Če pa si seveda nesramna pa se pazi behiča :vragec: x:Dx

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uf dejte no...... v resnic bi pa vsaki dol visel, kok kosmata prsa ma, sam da bi mele tacgale tipčka..... x:px x:px x:px x:Dx (če zanemarimo osebnost, glede na to, da ga ne poznam in ne morem sodit x;)x )

 

who cares about hair when he can give you soooo much more!! :2src: x:px :vragec: x:Dx :onfire:

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja sej vem, sam sej ni nihče popoln. Sej meni to ni blo nikol všeč - pa evo, naletela na popolnega tipa, k ma 3 dlakce več na trebuščku pa guess what, it's so hot! x:px (ja na drugih tipih mi pa ni všeč) Hočem pač rečt, da če bi iskali, bi na vsakem našli nepravilnosti..... x;)x ki pa sploh niso tko važne, če ma oseba več za ponudit kot samo svoj izgled. x;)x

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Stvar okusa, ribica Katja, pač ne maram prekosmatih, mam raje une bejbije po trebuscku x:px

 

ja res je stvar okusa :palec: (mimogrede nisem prekosmat x:Dx ni vse tako,kot je videti :vragec: ) meni pa so všeč punce, ki se ukvarjajo s športom in ne pijejo in ne kadijo in predvsem - vejo kaj hočejo!

 

Ribica Katja :palec: x;)x

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ja sej vem, sam sej ni nihče popoln. Sej meni to ni blo nikol všeč - pa evo, naletela na popolnega tipa, k ma 3 dlakce več na trebuščku pa guess what, it's so hot!  x:px (ja na drugih tipih mi pa ni všeč) Hočem pač rečt, da če bi iskali, bi na vsakem našli nepravilnosti..... x;)x ki pa sploh niso tko važne, če ma oseba več za ponudit kot samo svoj izgled. x;)x

 

Pa ja, itak...če bi se zdaj vsi spuščali v podrobnosti... Se strinjam s tabo...ampak tule pač komentiramo kar vidimo.

Seal brez zamere x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pa bom tako rekel !

Verjamem, da obstajajo popolne osebe...saj sem imel možnost jih spoznat, kljub temu so le redke in verjamem, da jih bom še srečal. x;)x

Zdaj spet odvisno, kako vi gledate eno osebo..., če je le ta popolna zato, ker ni dovolj visoka, blond, rjava, črna, rdeča...kosmata...itn. Ali gledate tisto, kar izraža iz srca in njene notranje lepote, kar po mojem oseba, ki ima veliko pozitivne energije v sebi...ta tud izžareva na zunanjost...v to sem prepričan 100% !! x:)x :palec:

 

Ne oziram se na nebenega od naštetih LNF. Kr tako...! x;)x :palec:

 

Sem pa srečal kr nekaj popolnih žensk...so bli trenutki, ko je imela kako kilco viška...(ne preveč)...kar zame to ni bila ovira nasprotno, še bolj sem bil pečen...kar koli je rekla...zame je to bilo vse rožnato...nisem se jo mogel naveličat !! x:Ix x:px

 

p.s.dovolj bo za danes ! x^x xsrcx

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men je pa vsec ce je clovek naraven...

Tezko se odlocim, kaj mi je bolj vsec - da je kosmat ali pobrit (v tem primeru potem, sicer pa tud jaz nisem zlo za dlake)...

Nekak sem bila vedno 'proti' pretiranim dlakam, moram pa rect, da so lohk cist sexy. :)

Na tipu.

Ne bejbi pa - glih ne, ceprav... sem o tem ze govorila... da al je lepsa kaka (po moznosti svetla) kocinca sem pa tja - al grde roznate vnete pikice... pore.. :|

No ja... mora bit... prava mera, tezko rect takole...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa niti pri ženskah ni lepo če tudi ena sama dlaka. Joj si kar predstavljam aiwo z eno dolgo dlako na ksihtu :xx!: Hvalabogu da je nima :inlove:

Drugače pa je tko, na tipu ok če ma brado ok to še prenesem, če ma kosmete noge in roke še je super če ma kosmata prsa pa mi dopizdi. Ma vlada da boš ja za higieno skrbel saj pa če si kosmat se švic gor nabira pa... :xx!: :xx!: :xx!:

Zato se jaz rajši pod patduho in po prsih brijem :D

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)

čez dvajset let ti bo pa dok... se boš nehal brit pa boš kot medved...mah verjetno ko greste s fantom na zmenek, pa ste vse blažene, pa zmenki trajajo nekaj mesecev (teden ali dva ;)), in imate filing da je on tisti pravi, potem pa strast, trganje cunjic en iz drugega :eek: glej ga zlomka malce preveč kosmat po prsih za vaš okus... halo?

kaj pa če njemu "frizurca" ni všečna?

Popravljeno -> Selene
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

santos x:Xx to si tko lepo povedal!

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jah ok če hoče bit z mano si bo dol zbril če ne pa adijo bejbi :o|o:

 

uh mali,koliko si star, 14?? glede na slikce,ki sem jih videl, še posebaj nogo...hmmmm ma ti boš še zelo zelo kosmat do 20. leta x:Dx povsod(se boš še spomnil,kaj sm ti rekel) :vragec: :xx!: na nogah se začne x:Dx

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ja sej vem, sam sej ni nihče popoln. Sej meni to ni blo nikol všeč - pa evo, naletela na popolnega tipa, k ma 3 dlakce več na trebuščku pa guess what, it's so hot!  x:px (ja na drugih tipih mi pa ni všeč) Hočem pač rečt, da če bi iskali, bi na vsakem našli nepravilnosti..... x;)x ki pa sploh niso tko važne, če ma oseba več za ponudit kot samo svoj izgled. x;)x

 

pa še če je kriza.... se da tud mal obrit :D v obratno smer pa ne gre tolk u easy...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...