Skoči na vsebino

Fotke


Tjazy

Recommended Posts

Kar se mene tiče ena najbolj seksi nude fotk do sedaj :palec: . Perfect. :palec: Še lovim sapo..... x:Ix x:o)x Me prav zanima kaj se skriva za takšno fascinantno zunanjostjo.... x:px x:o)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ni zakaj, Electra. x:)x Ti iskreno povem, da si na tej fotki res prekrasna in..........eh, pustmo x:Ix . Zraven tebe bi člouk z orožarno hodu. x:o)x x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vsem lepa hvala za komplimente... x:Ix

 

 

 

 

<{POST_SNAPBACK}>Mlask x:px Electra ti si pa za polizat! :2src:  :palec:

Hehehehehe,a si zihr de se ne poznava,tistle tatoo mi je nekam znan! x:px  x:Dx

 

hmmm ne , sem sigurna, da te ne poznam, se ne ukvarjam s takimi tipi, ki mislijo samo s spodnjo glavo, veliko lajajo in ne upajo pokazat slikce x:Dx :vragec: x:Dx x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>rjavolaska na levi ima najlepši obraz, zlatolaska je zanimiva- lasje joški in pas, ta prva blond je malo krevljasta.., verjetno bi znala bit tud lepa, na kaki drugi fotki, druga blond z desne je miss če gledam celoto x:)x

x:o)x

 

 

Hvala za podrobno analizo! x:o)x Sm jo biu prov vesel! x:px x;)x x:Dx

[color="red"]Baby don´t forget my number![/color]
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>vsem lepa hvala za komplimente...  x:Ix

hmmm ne , sem sigurna, da te ne poznam, se ne ukvarjam s takimi tipi, ki mislijo samo s spodnjo glavo, veliko lajajo in ne upajo pokazat slikce  x:Dx  :vragec:  x:Dx  x;)x

 

 

Prid, ti bom pokazu u živo! x;)x x:px Pa sm med unimi k se upajo pokazat, ne med unimi k se ne upajo! x;)x

Hehehehehe,veš kaj pravjo,vsaka pade, ko porine, sin slovenske domovine! x:px x:Dx :vragec: Pr men to kr drži(tisto k hočm seve) x;)x

[color="red"]Baby don´t forget my number![/color]
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Triple, daj ne južnaj no. Malo pe se že precenjuješ zdaj. Sej nič ni narobe s tem, da vsaka pade, sam mislim, da se o tem ne govori tolk, pa tud tolk na glas, kaj praviš, tak med dedi rečeno? x;)x
It's better be dead and cool than alive and uncool
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...