Skoči na vsebino

Fotke


Tjazy

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Ah ne ga srat.  x:Dx  Plastična operacija my ass ... kaj pa če je slika fake?  :vragec:

 

Tisti, ki so kao popolni, so daleč od popolnosti - vedno kaj manjka.

 

Saj, saj......se sam mal ubogega ob teh lepotcih delam...... x:Ix :inocent: x:Dx Da se me mal opaz, ne, k se že s fotkami ne morm duvat.... x;)x x:Ix x8Dx Al kak si to mislila....da češ z ritko na plastično operacijo? :eek: :inocent: x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>electra zate še eno morsko, potem pa res dost razkazovanja x:Ix ,da nau še kdo kej mislu tle gor... :inocent:  x:)x  spet kosmata :inocent:  x:Dx

Spet kosmata.... :o|o: To je ziher name letel, ker sem te enkrat "spluvala". Pa sorči no! Sej ne zgledaš slabo...... Tud mal kosmato je OK. :palec: x:Dx

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Kaj pravš suhceni x:)x , se bo treba mal zredit, pa ploščice nabit.... x;)x  x:Dx

 

:D Ja Mick ;) hm nabivat ploščice praviš :inocent: heh to je took dolgotrajno opravilo počas počas.... u easy preveč športn pa tud ne more bit človek, ni zdravo za sklepe...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>:D Ja Mick ;) hm nabivat ploščice praviš  :inocent: heh to je took dolgotrajno opravilo počas počas.... u easy preveč športn pa tud ne more bit človek, ni zdravo za sklepe...

 

x:Dx x:Dx x:Dx :palec:

 

Mah ja, mi smo bl drgač seksi, bl globoko.... :vragec: x:px x:o)x x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Verjem, da še zdaleč ne tok velik, kt ti mislš....povprečje je še vedno na 1. mestu. Res. Čeprov sm jst nadpovprečno lepa! :inocent: Kaj? x:Dx  x:Dx  x:Dx  x:Dx

 

Ja, zdej pa si me glih kaj potolažila.... :o|o: Sploh ne veš, da jst fotke gor ne dam, da ne bi ti tipčki pozelenel od zavisti......Pa da se neb bejbe sam na moj videz palile.... :inocent: x;)x x:Dx x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zato pa jst svoje ne dam gor, ker pol bi me skos nadlegoval...inbox za os bi bil non stop poln, telefon bi mi skos zvonil, naš poštar bi obupal, ker bi nam vsak dan mogu 10x pošto dostavt, k bi je blo na cele kupe...ja, kam pa pridemo!

 

Ne dam! x:Dx x:Dx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...