Skoči na vsebino

Fotke


Tjazy

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Men je to prav smesno...pa zalostno.

 

RESNO? a niso pleh picke poucene o avtomobilih?

 

Ah, dej nehi, no. Pleh pička npr. Mercedesa vid, pa je že mokra......pa čeprav si dal milijon sit zanj..... x;)x Poglej si mal modele mlade v bmw-jih, letnik xy pa pleh pičke v njih....kolk češ jih je. Pustmo zdej one, k se želijo bogat ženit. Tiste mal preverijo, sam da to lahko, jih morš bliže spustit, to pa je najlažje v postelji, ne....kar one vedo.....ti pa tud, zato nabrišeš in odsloviš. To sicer bl mojga bogatga frenda izkušnje k moje, sam bi tud sam mogoč lahko kako povedal....

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ah, dej nehi, no. Pleh pička npr. Mercedesa vid, pa je že mokra......pa čeprav si dal milijon sit zanj..... x;)x Poglej si mal modele mlade v bmw-jih, letnik xy pa pleh pičke v njih....kolk češ jih je. Pustmo zdej one, k se želijo bogat ženit. Tiste mal preverijo, sam da to lahko, jih morš bliže spustit, to pa je najlažje v postelji, ne....kar one vedo.....ti pa tud, zato nabrišeš in odsloviš. To sicer bl mojga bogatga frenda izkušnje k moje, sam bi tud sam mogoč lahko kako povedal....

xg:Dx xg:Dx xg:Dx xg:Dx xg:Dx

 

Mene ne bi mogel prelisiciti ( no ja, jaz tud ne padam na avtomobile pr tipih xrolleyesx ). x:o)x

Drugace pa....dobro za tipe. Dobijo in se odpeljejo. Kaj cem rect. Jaz takih primerov ne poznam prav veliko.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm. Noben moj tip v bistvu ni mel avta... :ermm:

Imeli so pa veliiiiiiiiko srce

 

x:Dx x:Dx x:o)x

 

Kera pleh picka sm jez ej.

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mah v bistvu je bl kompliciran, zanj. Dolg časa je bluzu, k ni vedo al ga bejbe pecajo zarad dnarja al jim je res všeč. Pa to ni veljal sam za bejbe, tud za frende. Mi2 sva postala frenda, se mi zdi, glih, ker me ni ganlo, nism bil zavistn, pohvalu sem njegovo bmw7 (no, saj, kaj mi je te preostalo :vragec: x:Dx x:o)x ), flet, ki je tak, da sam :eek: :eek: :eek: No, pol pa je skužu in se začel zabavat. Njegova sedanja resna ženska, pa je čist nekaj drugega........hahaha, pa ona njega ni šmirglala, dokler se ni do dol znucau.... x;)x x:o)x x:Dx

 

Fotkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!! Bemu... x:Ix x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no ja, če je to name letelo "pleh pička" tud prav, se ne sikiram, ker me ne poznate.. kar pa hočem rečt, je pa samo to, da ni vse samo "embalaža" tip lahko ima vse, dobesedno vse, ampak če podstrešja nima pošlihtanega - mu to vse nič ne pomaga v ljubezni.. nikoli nisem padala na tipe z dobrimi avti, še manj pa na take tipe, ki so tako polni sami sebe,da so že "sami seb namen"

 

ksantipa007, nekdo pa me je že videl s tega foruma in zanj lahko rečem, da je res pravi dec(tako in tako) x:Dx :inocent: x:Ix

 

od tebe pa niti slikce še nisem/smo videli :inocent: x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nism opazu, da je kdo tebe mislil. No, kakorkoli, jaz nisem, kako le bi, saj te sploh ne poznam. Razen, da še tolk dober ipak vidim, da sem opazu, da si zelo lepo dekle. No, pa to tak veš.... x^x Lahko pa s kako fotko še to dodatno potrdiš.... :inocent: x;)x :vragec: x:Dx :palec:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Elecrta, nismo tebe mislili.

Nekateri pac nimajo zelje dat slik gor. Jaz tudi dolgo nisem hotela. Pa kaj? Sem imela svoje razloge. Pa me je tudi ze nekaj ljudi videlo v zivo. :8):

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tako. Jz na primer nimam zelje dat fotke gor. Pa sm ze komentirala, zakaj. Mam ful slabe izkusnje s tem. Ampak me tud ne bos vidla pluvat po tistmu folku, ki da svojo fotko gor. Res ne vem, zakaj je treba posiljevat folk, da se mora pokazat.

Itak ce bi hotla dat fotko gor, je ne znam, niti nimam taprave opreme...

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Tako. Jz na primer nimam zelje dat fotke gor. Pa sm ze komentirala, zakaj. Mam ful slabe izkusnje s tem. Ampak me tud ne bos vidla pluvat po tistmu folku, ki da svojo fotko gor. Res ne vem, zakaj je treba posiljevat folk, da se mora pokazat.

Itak ce bi hotla dat fotko gor, je ne znam, niti nimam taprave opreme...

 

:palec: :palec: ,to se pa strinjam.

Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>x:Dx  x:o)x ...no, enja, te pa grem pogledat, če bo šlo. Pa predn se fotknem, bom za ziher mal na hladno stopu.... x:o)x  x:Dx

Mick, če boš dal nude fotko gor, ti priporočam, da ne hodiš na hladno, sej veš... x:Dx x;)x

It's better be dead and cool than alive and uncool
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>:palec:  :palec: ,to se pa strinjam.

 

x:)x x:Dx

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Mick, če boš dal nude fotko gor, ti priporočam, da ne hodiš na hladno, sej veš... x:Dx  x;)x

 

Če pa se je enja bala, da bo prevelik, no..... :inocent: x:Dx Hahaha, če bi tako fotko dal gor, bi se verjetn raj v toplo vodu vlego, še boljš bi blo komu mal pocortkat ga dat.... x:px :vragec: x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Mick vauuuu :palec: ( sem že pogoltnila dva apaurina, pa mrzle obkladke imam na tilniku)....

Punce, žal mi je,te fotke pa ne mislim delit!

 

Kaj se zdej hvališ, saj sem te prosu, da te z mickenim pa raj ne...... :vio: x;)x x:o)x Vidim, da te zeza velikost x:o)x x:Dx slikc, ti probam še 1x poslat.... x:px x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx ...pa če mi je mal nerodn, no.... x:Ix :inocent: Mah, kurc, saj ne vidiš prvega golga moškega, valjda.....sam gor pa ne gre ta, ja...!!! x^x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...