Skoči na vsebino

Fotke


Tjazy

Recommended Posts

Ajde Tjazy......to bi pomenilo definitivno dokončno zmago tipov na temah "fotke" x:Dx ...in to zmago s katero bi bile še bejbe zadovoljne  :vragec:  x:o)x  x:Dx  x8Dx

 

Jah Mick sej to zmago lahko tudi ti povzrocis.. Ali pa kdor-koli..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No to je pa res, Tjazy, mors priznat, da ce se od koga to 'pricakuje' tule, si to ti... x;)x

 

Kako je pol? xcivx x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek:

A od mene je zdaj kao ratalo odvisno tole?

Ne, v bistvu nimam nic proti... (no, morda je vseeno odvisno nekoliko tudi od tega, kaksna, kako velika, 'nazorna' xDDx je in tko)... :)

Ce bi me vprasal, kaj mi je ljubse, bi ti rekla, da bi mi bilo ljubse, ce je ne bi dal gor (zaradi tebe), a tvoja odlocitev je to predvsem...

Ce pa je to nekomu tumach, pa naj ne gleda.

 

Nekoc si rekla, da bi ti bilo nekako zoprno, ce bi se na foromu pojavila taka fotka.. ceprav jih je v bistvu kar nekja.. Razlika je samo v tem, da se pac ne ve, kdo je na fotki. Ne vem zakaj je to kao pomemben faktor?

Zdaj pa pravis, da bi bi ti bilo ljubse.. ampak zaradi mene.. No to mi da malo misliti.. Zakaj zaradi mene.. ?! Posledice itak bi sam nosil.. In itak sem odlocen, da bom to naredil.. ze od takrat, ko sem to temo odprl.. Samo tale polemika je pa na odlomke res cudna.. Sej hec in to je cool.. samo celo se mi je pojavil obcutek, da na svetu cisto zares se vegitirajo ljudje, ki imajo problem se sleci. Dejansko mislijo, da sramotno, ce te prijatelj ali starsi vidijo golega, ko lezis na plazi.. ali pa doma na terasi..

Prav idiotsko je tole res..

Da bo iz tega ratalo stolk trani in niti ena fotka.. tega res niti v najhujsi nocni mori nisem predvidel.. Zivljenje je res nepredvidljivo.. x:px

Ne morem si predstvaljati v cem bi res lahko bil problem.. ce bi vsi postnili fotko.. ali pa kdor zeli pac.. A bomo se kar spilali dojencke, ki se zaradi enih manipulatorskih religij.. sramujejo sebe? Matr.. pa kako je mozno ziveti, ce te je samega sebe sram?

Ne dojamem pac.. Ampak naredil bom to.. in ker moram zadevo se skenirat in nimam skenerja.. je prav mozno, da se bo kdo drug to prej storil.. tko cist.. neobremenjeno spontano.. kot pravi stankaa..

Ajoj.. ?!? x:px

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne ne Tjazy, narobe si si zapomnil...

natancno iz istega razloga mi ze skoz ni kul, ampak proti pa nimam.

Ja, zaradi tebe. Mi ne verjames?

Zakaj pa bi mi bilo zaradi mene to ne-kul?

Kot pravis, saj se stotine drugih fotk (tudi neokusnih, cudnih... ...) valja tule, pa se ne bi smela obicajna naravna fotka enega forumovca, ki jo je SAM dal gor. Normalno.

 

Sam ej poslus - zakaj iz vsega delas tako rec?

Zakaj taksno filozofiranje spet?

 

Samo iskreno sem ti povedala, da bi mi bilo ljubse - ZARADI TEBE - da je ne bi dal...

 

Prevec si se ufural, kaj silis zdaj?

Ne mi rect, da je na plazi lezat gol (povsem naravno, jasno!!) ali doma setkati gol enako kot pa dajati nekam svojo nago fotko; medtem ko je prvo naravno in sprosceno in povsem normalno (za vse, nisi nic posebnega, ves, tudi tvoje fotke ni gor, pa si ti edini pravzaprav, ki navijas za tole, torej ce se ti ne das, kako si lahko predstavljas, da bi se sploh pomislilo, da bo kdo dal, ce se ksihtkov ne dajo), drugo mene spominja na ekshibicionizem.

 

In tule si mene torej navrgel, marsa proti in to, da bos lahko se naprej nategoval tole debato (namesto recimo preprostega in jedrnatega postanja fotke).

 

Vcasih me zabava, vcasih je poucno, vcasih pa me ze rahlo dolgocasi in vcasih sem te pa ze prav sita.

S tem enim in istim...

TO je halucinacija in iluzija... Tale tvoj trip...

 

Torej - zacni pri sebi, ne mene spreminjat.

1) - daj gor svojo fotko

2) - pejt nag v trgovino

3) - setkaj po soseski nag

 

... morda ti bo kdo sledil.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ti pogost počneš nekaj kar se ti upira?  :vragec: Sm že pomislu, zdej pa se je djed razkuru.... :eek:

x:Dx x:Dx :palec: :palec: :vragec: x:px :vragec:

No....kje smo pol pristali?

Dej fotko gor...pa mir....Dej no.....če ne bo po teb!

Zdej si pa že vse tok zrajcal s to fotko.......še posebno mickota x:Dx x:Dx ....njem je itak vseen sl je punca al tip sam da je neki golega x:Dx x:Dx

Ni smrt, kar nas ločuje.....

In življenje ne, kar druži nas...

So vezi močnejše, brez pomena zanje so razdalje, kraj in čas.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tota janai me spet neki žeža :vragec: x8Dx .........jaz sem pač upal, da če jo bo Tjazy gor dal....boš jo mogoče pol še tud ti. x:px x:o)x x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Fotke gor, fotke dol, kaj pa ko gremo za Krko recimo, pa v Tolmin avgusta, pa za soco cele dneve skakljamo brez kopalk, pa nismo nobeni voaerji. Saj nikogar ne nadlegujemo niti v nic ne silimo, enostavno zapravljamo svoje zivljenje, ki nam je bilo dano, pa k pridejo ostali mimoidoci pa se zgolj samo pet minut zacudeno spogledujejo, nakar pospravijo kopalke globoko v prtljaznik svojega avtomobila in se previdno, a zagotovo pridruzijo nasemu nacinu pocitnikovanja ! Saj vsi vemo, da imajo fantki palcke med nogami, puncke pa nimajo nic. x;)x Torej, zakaj politizirati in spreminjati misljenja drugih, zato nimamo nobene pravice! Vsak je sam svojega telesa gospodar in naj z njim pocne kar ga je volja ;) Vsak naj sam uravnava svoj moralni prag, seveda v nekih mejah se dobrega okusa. Spustite zavore in prisluhnite sebi, pozabite na vsiljene miselne vzorce druzbe in se zavedajte svoje existence, kajti ko odidemo nas zagotovo dolgo, dolgo vec ne bo! Ali pac?

PS Ce je moj prag visji, ali previsok za sirno populacijo tu notri, prosim moderatorje, da pobrisejo ta post, ali pa vsaj fotko!

Naivnost je ena izmed najslabsih clovekovih lastnosti!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ha-ha.....atributi  x:Dx  xrolleyesx Pol pa pravijo, da smo tipi packoni.  x:o)x

 

Hih...aakhutek.....tvoje sm mislu..... x;)x

:vragec:

 

kwa moje...a atribute

raj ne....se bosh do konca zakompleksu...pa u depro padu

 

 

666 zlomkou...tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kwa moje...a atribute

raj ne....se bosh do konca zakompleksu...pa u depro padu

x:Dx .....takšno moje stanje pa te bi ja lahko sam razveselilo x;)x ...tako da...just do it. x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kwa moje...a atribute

raj ne....se bosh do konca zakompleksu...pa u depro padu

x:Dx .....takšno moje stanje pa te bi ja lahko sam razveselilo x;)x ...tako da...just do it. x;)x

:vragec:

 

zakwa bi pa mene veselila tvoja depra :eek: :eek: :eek:

sam she depresivnih shtajercou se nam fali :xx!:

 

 

666 zlomkou....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Opa bato, opsala!!!! :eek:

x^x :palec: x8Dx :palec: x^x :palec:

Plosk plosk, cestitke za pogum, Roman!

Tako se dela in govori - das, ne das. To je vse.

Ne morem verjet!

 

Pac pa - prag tolerance in tole... potem moderatorji ne bi pustili niti teme - ceprav je res, da niti moderatorji niti kdo drug ni pricakoval navala v tej temi kar se tice fotk - v bistvu ne vem, ce smo sploh kaksno pricakovali.

No, jaz je nisem.

 

Kul. :)

Ja - natancno tako - kaj je to kaj takega?

popolnoma nic - ce ni.

 

Ce je pa kaj takega (ce se taksno zganja), pa je :O: ... in to.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Huh...zdele sem se prjavla sam zato, da pokomentiram tole temo...

HAH...FANTKI...NAŽGAL VAS JE ZA 1000000000 SVETLOBNIH LET...PA KAJ, ČE NI ATRIBUTOV...ENI ŠE FACE OD DELEČ ZA SONČNIMI OČALI NE UPATE DAT GOR...EVO ROMAN PA VSE...SRAM VAS BODI, ISKAT ATRIBUTE...

ROMAN...EVO :palec: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec: ZA ORENG POGUM... x;)x

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Roman super! x8Dx x:)x x:Dx :palec:

tako kot sem že prej pisala, da je bolje, da nekdo objavi sliko, ki to naredi spontano, z užitkom... in jemlje vse skupaj čisto kot del narave, brez da bi cirkus zganjal.

 

Zelo všeč so mi tvoji dolgi lasje

 

:2src: Stanka

 

p.s. Seveda dobrodošel na forumu in naj ti prinese obilo dobrega

Življenje je PLES do nebes...

Imejte se radi med seboj, vedno!

live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...