Skoči na vsebino

Fotke


Tjazy

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Hehe, videla sem Mickovo fotko in tudi recimo tole tvojo zadnjo v nude, pa če bi šla po cesti, bi Micka prej pogledala. Vprašanje, če bi takega kot si ti, sploh pogledala. Si pa ziher mlajši, pa ne izgledaš bolje! :vragec:  x:Dx  x8Dx

mačona xokx xokx

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

he he...men se zdi pa aakhut tko posrečen......sej glih resno ga človk ne more jemat, sam je pa faca da fura ta svoj lajfstal pa to.....ne vem zaka morte bit zlobni.....pa tud grd ni, drugačen pač

mick pa ne vem kok zgleda...mi je pa čez poste dopadljiv tipček....

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>:vragec:

 

pa sej prouzaprou verjetno sploh ni tko zlo grzn za pogledat

blem je chist drgje

tipo cvikaaaaa

de bi ga kdo spoznal, pa nesu na nos kaki njegovi kao "resni" punci kaj pochne klele po forumu x:Dx  x:Dx  x:Dx

pa u kakem drzhavnem organu bi se tut zamislili koga zaposlujejo x:Dx  x:Dx

 

zlomk x:Dx  x:Dx  x:Dx

 

Hehehe, kak ga ti mim sekaš. x;)x Večinoma. x:Dx Ni panike, akna, ni panike, ničesar kar sem tu kdaj napisal se ne sramujem, mogoč mi je mal smešno edino kdaj, ko preberem kaj svojga nazaj.... x:Ix ...pa se režim. x;)x

 

Me spominjaš na enga frenda, je tud babe ful znal lovit, sam zadržat pa nbene..... x;)x Aja, sam lagal pa ni k svija. x^x

 

Daj me rajš na ignore, g. dr. prof., no.... x;)x :palec:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Del mojega moškega! x:Dx  x;)x

 

No ja no. Trebusne slabe(kje kle kdo vidi radiatorje??, se zgornjih trebusnih se ne vidi). Definicija svoh. Pokazi njegove noge, pokazi hrbet. Da vidimo kok dedca je.

Poskus izgradnje beach (oz. bitch telesa), hence: roke & prsne solidno, rame sepajo. Dobr za nekoga, ki hodi pol leta na fitness. O kaksni super kvaliteti bi pa tezko govoru.

Za zenske hvatat na morju dost dobr, za kaj vec... x:Dx :vragec:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A da bi jo dal???? x:Dx

Mogoce konc junija, ce bom redno treniral (pa ce se mi bo dal pumpat, ker ful raj na power treniram), pa pravilno jedel (to slednje me najbolj zaj... zadnje case :C: ).

In the meantime lahko pa ti kako svojo topless za motivacijo nalimas. x:Dx

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>eh,ne upata ne eden ne drugi gor dat kej......bla bla bla....pa znate,a ne? :vragec:

 

Jah ce je prilimala slikco svojega loverja lahko pricakuje komentarje.Sam je nisem dal, ker mam se sam nad sabo tok za pokomentirati, da ne rabim se drugih. x:Dx

Ko bom sam brez komentarja nad samim sabo potem pa z veseljem podobo svojo na ogled postavim.

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...