Skoči na vsebino

Fotke


Tjazy

Recommended Posts

Jaz sem tudi svetlo bela, ampak čudno, ko sem zelo temnolasa po naravi pa zelene oči imam.Nikoli ne porjavim, pol pa zapravljam celo premoženje za kreme za samoporjavitev...so bolj zdrave (melanom pa to). Vsaj nekako zgleda...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

cudno res, ce si temnolasa. A zelene oci imas, wow! x8Dx

So mi vsec zelene oci.

Jaz mam vcasih tud zelene, sam zelenorjave v bistvu, clo modre mam (obroba je modra)... ce je pa taka pa taka svetloba, mam pa clo oranzne in clo rumene sem ze imela! :eek:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>medtem k čakamo.... x:Dx na pikico...

x:px :palec:

 

<{POST_SNAPBACK}>Tole je pa pikica  :inocent:

 

x:Dx :palec:

<{POST_SNAPBACK}>Tut od učeri z Krvavca... x8Dx

 

 

<{POST_SNAPBACK}>BO?(še ena ud učeri)

 

 

<{POST_SNAPBACK}>Lubke moje...napake so del nas....in so lepe, ravno zato ker so naše.....

močne roke, špičasta kolena....kjut kjut....če je dober fotograf....

 

prilagam dokaz o mojih rokah.... :xx!:

 

 

<{POST_SNAPBACK}>V imenu mojega dragija....

Apolonija x;)x :palec:

 

<{POST_SNAPBACK}>Te pa še to :inocent: x:Ix

:eek: WTF x:Dx :palec:

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ja, a ni butasto ... jst bi bila ful rada bolj rjava. Pol se pa pacam s temi kremami, da zgledam vsaj kot človk.  xrolleyesx  Sam kaj, ko včasih vsa lisasta postanem. katero kremo pa uporabljaš?

 

La Prairie- soleil suisse z zaščitnim faktorjem 16(sprej) ali pa Diorjevo (tudi sprej) auto bronzant. Prva je pošastno draga (17 jurjev, druga je samo 6, ampak to bolj priporočam). Prej en dober peeling, depilacijo pa je super. Nič flekov- pogoj pa je dober peeling.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

17 jurjev je pa res prav posastno.

 

Moja frendica rece 'zverinsk'.

 

enkrat sem blazotno pospravila vse in je prisla in je rekla - zverinsk! x:Dx x:px x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...