Skoči na vsebino

Teroristicni napadi


ZNOVA

Recommended Posts

  • Komentarji 278
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

a kar vse?

iztrebit in tole?

 

se prav ker je 5 slovenckov mucilo macke pa v peceh kurilo bejbe pa se kaj, so vsi slovenci za odstrel in za bit predmet totalnega gnusa in tega?

 

mater ste strpni. takorekoc zelo duhovni. ozavesceni. socutni. sama ljubezen, v bistvu.

 

tam (USA - ker gledamo iz teh perspektiv - za ali proti - al si za jenkije ali muslije al kwa!) sta bila dvojcka... pa cel halo.

VSAK DAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nekje umira tisoce ljudi, otrok...

 

Ja, res je grozno, da umirajo desettisoci za interese pescice.

ne delajte si utvar, da so slednji sam iz enga tabora.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>a kar vse?

iztrebit in tole?

 

se prav ker je 5 slovenckov mucilo macke pa v peceh kurilo bejbe pa se kaj, so vsi slovenci za odstrel in za bit predmet totalnega gnusa in tega?

 

mater ste strpni. takorekoc zelo duhovni. ozavesceni. socutni. sama ljubezen, v bistvu.

 

tam (USA - ker gledamo iz teh perspektiv - za ali proti - al si za jenkije ali muslije al kwa!) sta bila dvojcka... pa cel halo.

VSAK DAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nekje umira tisoce ljudi, otrok...

 

Ja, res je grozno, da umirajo desettisoci za interese pescice.

ne delajte si utvar, da so slednji sam iz enga tabora.

 

:palec: :palec: :palec:

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Banda prekleta!

Podgane!

zgodba o enem medvedu:

nekoc je bil medved... in se je kmetu zdelo, da je v interesu obeh, da sta frenda, da ga hrani, skrbi zanj itd.

...

vmes je pac zgodba..

da skratim - na konc zgodbe kmet zahteva odstrel, iztrebljenje vseh medvedov na svetu. x:o)x x:Ox

 

mislim halo?

 

ampak - pomembno pa je, sevedke, da smo blazotno strpni - do zivali in da ne jemo mesa. :D :D :D

ker - mi pac ne ubijamo in smo skrajno kul.

sam sem pa tja se namazemo s kako maskaro pa sinfnemo kakega muslija.

pa nosimo pano za borbe proti mucenju zivali pa pano za borbe proti mucenju ljudi.

skraTKA, smo 'za' - za 'PRAVO STVAR'. x:o)x

ki se enim pac zdi. :D xrolleyesx x:px

 

xcivx xcivx xcivx xcivx xcivx xcivx xcivx

 

*ps. ali je kdo normalen, ki ne bi v lajfu kdaj vrgel bombe na parlament, naj se javi?

sifra: 'terorizem, stari, nam je pol vsem v krvi'. :P

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mogoče tole malce osvetli stvari iz drugega kota. Čeprav terorizem ni za opravičiti z ničemer.

 

American and British heroes

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ajoj zlomk ... kjere vse.

 

vse pomeni vse, ne?

 

 

najprej, ko sem slisala, da je frka v londonu, sem sicer pomislila, da so francozi ponoreli,

pa kje protestirali, ker niso olimpijskih iger dobili x:Ix

 

no, potem sem videla, kakse vrste frka je...

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

izum terorizma sega precej dalech nazaj

po zapisanih virih v okupacijo palestie s strani rimskega imperija

in prvi teroristi so bili mladi judje, ki so izza hrbta rezali vratove rimskim vojakom

..........................

kar se pa tiche nakladanja o lakoti in G8

v afriki nikoli v zgodovini ni bilo toliko lakote kot s prihodom komunistichnih idej in islamizacijio....torej x:Dx :xx!:

 

zlomk :vio:

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem si pogledala, kje so bli napadi....najbolj čudna mi je explozija na postaji Edgwere road, saj to je v bistvu Arabski bicirk .....nič logičnega v tem. Čez King's cross, štekam, saj je križišče in velika postaja, sem se neštetokrat tam čez vozarila. Čudno mi je tudi, da so vse bolj na vzhodni strani, saj to so bolj **revni predeli** Londona.

Itaq je pa promet kaos tam, že brez teh štosov.

Če živiš v Londonu se navadiš na te scene, saj je skoraj vsak dan kak alarm za bombne napade in potem folk teče sem in tja...meni se po nekem času ni več dal...sem se požvižgala na vse skupaj. ne moreš verjeti, česa se vse ne navadiš. Blazotno!

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Tud ti vse tko resno vzameš.  :o|o:  Ok, v bistvu ti dam prav. Definitivno! Sam po drugi strani ... če govorimo o iztrebljanu (matr, kakšna grda beseda), ni kokica nikjer omenila, da velja to za vse muslimane.  x:Dx  Morda za vse teroriste? Lej, morda sem nestrpna, vendar teroristi, ki jim je cilj odvzeti čimveč človeških življenj ... kam bi jih vtaknila? V LUKNJO k zlomku :vragec:  x:Dx

 

Kot sm že rekla; nič nimam proti muslimanom, arabcem in drugače mislečim. Samo ne razumem pač njihovih navad ...  bite me ... ne razumem jih. Vendar jim ne privoščim nič slabega, medtem ko so teroristi že druga pesem.

 

Pa reči mi, da sm čudna.  :o|o:

 

 

cudna si!

 

 

(sem morala, oprosti... x;)x )

 

kaj to pomeni, kar pravis: nic nimam proti muslimanom, arabcem in drugace mislecim?

kaj je to zaena grupa nenavadna?

to pa mene zanima, ker jaz pa tebe tu ne razumem...

 

 

saj to je hotela marsa ravno povedat - niso samo eni in drugi.

saj muslimani tudi nas npr. dostikrat ne razumejo, ampak samo zato, kar smo mi

samooklicani in samookronani standard normalnosti, so drugi 'cudni'?

ne vem, no.

 

a ce bi pa antiglobalisti to naredili, bi bilo pa manj grozno?

na primer?

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pravzaprav sem komentirala aakhuta... res pa sta pol uleteli se msilim da mushi in kokica... s podganami in iztrebljanjem.

 

aja, in dajmo pa tko pogledat...

ko bodo teroristi pa nemci, danci, svedi - torej ne bodo imeli temnih al nevemkaksnih fac?

kako jih boste pa pol opredelil?

po kaksnem kljucu se jih bo predalckal?????

 

ne morem verjet, da se o tem TKO pregovarjamo...

 

*

 

a tle ste pa z nestrpnim aakhutom? x:o)x

torej se v nekaterih zadevah pa LE strinjate?

 

no naj vam bo v poduk vsaj to, ko boste posplosevali spet kje.

 

ne leti na kokice in mystice, ampak na 'istomislece' - however. xrolleyesx

Ki bi zbenal pa skenslal teroriste pa arabce pa morenote, zavzemal se bodo pa za klope pa za medvede al pa piranhe.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

ko bodo teroristi pa nemci, danci, svedi - torej ne bodo imeli temnih al nevemkaksnih fac?

kako jih boste pa pol opredelil?

po kaksnem kljucu se jih bo predalckal?????

 

ne morem verjet, da se o tem TKO pregovarjamo...

 

a tle ste pa z nestrpnim aakhutom? x:o)x

 

:vragec:

 

nestrpni :wOOt: aakhut x:Dx

che bojo nemci, danci slovenci teroristi zarad (B)arabskih idej...jih je treba lih tko u pasje brikete predelat

 

zlomk :vio:

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

:sori: maš vso pravico,da tako razmišljaš x8Dx srečen ti ko maš takoj rezervnega krivca za vse...komunistične ideje in islam pa ljudi ki so temnejše polti od tebe xcivx

 

upam da te v naslednjem življenju ne srečem celga temnega :vio:

 

:vragec:

 

zhidje so temnejshi pa so mi kr ushech x:)x

 

zlomk x:Dx

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>cudna si! 

(sem morala, oprosti...  x;)x  )

 

kaj to pomeni, kar pravis: nic nimam proti muslimanom, arabcem in drugace mislecim?

kaj je to zaena grupa nenavadna?

to pa mene zanima, ker jaz pa tebe tu ne razumem...

saj to je hotela marsa ravno povedat - niso samo eni in drugi.

saj muslimani tudi nas npr. dostikrat ne razumejo, ampak samo zato, kar smo mi

samooklicani in samookronani standard normalnosti, so drugi 'cudni'?

ne vem, no.

 

a ce bi pa antiglobalisti to naredili, bi bilo pa manj grozno?

na primer?

 

Ja, enako sem pomislila! Mi s tukaj ne moremo vedeti, kaj se dogaja onkaj čez. Lahko je nam z polnimi ritmi tukaj nekaj kao glumit, kako smo strpni, pa da ne štekamo, ker se nas ne tiče, oz. ne dogaja na našem dvorišču in ne nam.

ZDA in UK, sta zakuhale že veliko p*z*a*i* ....kao v dobro belega človeka beri Evropejcev in Amerov....v duhu demokracije....fino ja...pol ne tja hodit v tretji svet kuhat golažev pa vampov.

Nevednost je tista, ki nas prevede do excesov, nas in njih.

Težko je biti strpen, če si skoraj vsakodnevno diskriminiran.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hocem da se - in poudarim to... da se bos spomnila, ko bos tam nekje rekla: 'vedno' in 'vsi'.

 

x:Xx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dogodki, kakršen je najnovejša serija bombnih napadov v Londonu, vedno zapustijo v meni mešane občutke... žalost ob številnih žrtvah, sočutje z vsemi prizadetimi ob dogodku, grenkoba ob (ponovnem) spoznanju, kako nepomembno je človeško življenje...

In vendar, preveč je nejasnosti, preveč vsega, da bi lahko s prstom pokazal na nekoga, češ - ti si krivec! Al kaida, arabski teroristi... kako priročno... in vendar, ali tudi resnično?

Londonu dodeljena organizacija OI, VB prevzema predsedovanje EU, G8 v Edinbourghu... eksplozije v središču Londona... splet okoliščin, naključje ali skrbno načrtovana akcija x?x Terorizem v teh okoliščinah je zanesljivo voda na mlin velesilam (USA?), ki so - kako prikladno - zbrani na Škotskem... blizu, a dovolj daleč od dejanja samega...

 

mah, nekaj bluzim, a tole moje razmišljanje sem morala izliti iz sebe... eni bodo sicer izlivali žolč, a me ne briga in ne bom se spuščala v polemike :ermm:

ポローナ

 

 

Pikapolonica (my blog)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...