Skoči na vsebino

Teroristicni napadi


ZNOVA

Recommended Posts

  • Komentarji 278
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

<{POST_SNAPBACK}>Ste že vse povedal, za in proti  :palec: tako žolčno pa reagiramo, ker smo  popolnoma nemočni . Meni je samo hudo za vse nedolžne žrtve po vsem svetu, ne samo danes v Londonu. Ljudje umirajo za  prazna načela, zmotna prepričanja in ... kar najbolj boli,  zaradi  predsodkov tistih, ki svoje riti nadvse skrbno čuvajo, ko ščuvajo  druge.

 

:xx!:  :xx!:  :xx!:

:palec:

se podpišem

sem zasledila nekje da se je včeraj začelo 9.11? a jim te cifre kaj pomenijo?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

č bi se američani prepotentni mal manj praskali tam kjer jh nč ne srbi, pol tud tega neb blo tok.....oni pa kao rešujejo svet :o|o: pa hočjo folku pomagat kao :o|o: pa samo pizdarijo zganjajo po svetu ta buš prfuknen pa njegova banda kavbojska....me zanima gdo bo rešu ameriko ko bo ona rešla cev svet :vio: pr mer naj pustijo folk da se sami zmenjo kokr jim paše, al pa naj vsaj odkrito priznajo da jih nafta mika.......k če so res tooook dobri in hočjo folku pomagat, zakaj se tam v afriko ne vtikujejo :vragec: pa še marsikam jaaaaaaaa....nafte ni a ne :vragec: in pol v paketu še vse ostale zravn potegnejo, pol našpuka en k ni nč kriv.....nej bušu stolček podminirajo rajš.....sicer pa glede na to kaki kreteni so američani k so ga še enkrat zvolli, si tk ne zaslužjo kej bolšga :vragec: sam škoda je k more še cel ostal svet trpet zarad njihovga kretenizma

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

10% od casha za oborozevanje naj drugac porabijo.

 

lacna usta TUDI ustvarjajo terorizem.

namest da bombe meces folku in jih preganjas, jim daj za zret pa jih obravnavaj kot ljudi, te ne bo noben vec sovrazil pa ti bomb nastavljal.

ce se pa gres, se gre pa tud oni tadrug.

 

in proti terorizmu se borijo tkole?

Da hujskajo ves svet proti enmu folku dolocenemu sam?

In v imenu boja proti terorizmu (saj se hecajo :xx!:) sami zganjajo terorizem najhujse sorte z vso svetovno podporo!

 

ogabno, zakaj samo evropske ali ameriske zrtve nekaj stejejo.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

folk pa pol vpije teroristi!!!! kriminalci!!!! noben se pa ne vpraša zaka......js bi se prej bala američana kot pa muslimana.....večina je pa proti đamiji, k se bo teroristična zalega pol not zbirala :eek: sej ni čudn da je tk xrolleyesx

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}> pa naj vsaj odkrito priznajo da jih nafta mika.......k če so res tooook dobri in hočjo folku pomagat, zakaj se tam v afriko ne vtikujejo :vragec: pa še marsikam  jaaaaaaaa....nafte ni a ne

 

:vragec:

 

z malce pozornega poslushanja porochil ali pa she bolje z malce poznavanja zemljepisa (OŠ) bi seveda vedela, da je recimo nigerija ena vechjih izvoznic nafte

 

v chrno celino pa se nihche noche vtikovati preprosto zaradi rachunice. velika vechina prebivalstva je okuzhena z virusom HIV...pomeni....prihodnost africhanou je pod rusho....pomeni....potrebno bo naseljevanje...najverjetneje z rumeno raso.....

 

zdej pa spet vse newageovke u luft pa reshvat na smrt obsojene....dejte se raj same s sabo mal bl ukvarjat

 

zlomk :vio:

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>10% od casha za oborozevanje naj drugac porabijo.

 

:vragec:

 

poglejmo od kod so lachna usta recimo v afriki...angola...nigerija...etiopija

najbolj zadolzhene drzhave....z najvechjo proizvodnjo nafte

waw

mal nelogichno a ne?

zadolzhenost je posledica kupovanja orozhja (pa ne samo 10%), ki je posledica recimo NEUVRSHCHENOSTI...pa she islam rula tam

 

zlomk x:Dx

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Tud ti vse tko resno vzameš.  :o|o:  Ok, v bistvu ti dam prav. Definitivno! Sam po drugi strani ... če govorimo o iztrebljanu (matr, kakšna grda beseda), ni kokica nikjer omenila, da velja to za vse muslimane.  x:Dx  Morda za vse teroriste? Lej, morda sem nestrpna, vendar teroristi, ki jim je cilj odvzeti čimveč človeških življenj ... kam bi jih vtaknila? V LUKNJO k zlomku :vragec:  x:Dx

 

Kot sm že rekla; nič nimam proti muslimanom, arabcem in drugače mislečim. Samo ne razumem pač njihovih navad ...  bite me ... ne razumem jih. Vendar jim ne privoščim nič slabega, medtem ko so teroristi že druga pesem.

 

Pa reči mi, da sm čudna.  :o|o:

 

jst pa isto mislim ko mystica. :palec:

Eni smo pa istomisleči. x:Dx

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Dogodki, kakršen je najnovejša serija bombnih napadov v Londonu, vedno zapustijo v meni mešane občutke... žalost ob številnih žrtvah, sočutje z vsemi prizadetimi ob dogodku, grenkoba ob (ponovnem) spoznanju, kako nepomembno je človeško življenje... :ermm:
xsrcx xsrcx xsrcx :palec:

Vse se je globaliziralo na Zemlji - ekonomija, politika, ... pa se je tudi terorizem. Terorizem je zlo, ki postaja dejstvo. Včeraj sem s tistimi, ki so žrtvam najbližji, ti sedaj najbolj trpijo, na mojem izletu čutil sočutje. Prizadelo jih je Zlo. Terorizem je zlo. Ko pa je beseda o načinu boja Zlu, naletimo predvsem na globalizacijo ameriške politike.

 

Preden sem se spokal v dolino in domov iz varnih slovenskih gora, kjer včeraj še napovedanih neviht ni bilo, sem malo pogledal Popovih 24ur, ker je bil v planinski koči prižgan TV. Pa novinarji so bili obsedeni od vprašanj "ali smo v Sloveniji ogroženi". A ni to brezpotrebno sejanje negotovosti med Slovence?

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>  A ni to brezpotrebno sejanje negotovosti med Slovence?

 

:vragec:

 

Ni!

ker:

smo gostili NATO konferenco....ki gre ONIM jako v nos

ker:

gostimo konferenco o zlorabljanju otrok....ki gre ONIM prav tako v nos (poceni delovna sila, etc)

ker:

smo PROTI graditvi đamije....gre ONIM ravno tako v nos

ker:

smo bili EDINI iumed vseh jugorepublik sprejeti v EU.....in gre ONIM v nos

etc

a bo zadost?

 

zlomk :vio:

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>:vragec:

 

z malce pozornega poslushanja porochil ali pa she bolje z malce poznavanja zemljepisa (OŠ) bi seveda vedela, da je recimo nigerija ena vechjih izvoznic nafte

 

v chrno celino pa se nihche noche vtikovati preprosto zaradi rachunice. velika vechina prebivalstva je okuzhena z virusom HIV...pomeni....prihodnost africhanou je pod rusho....pomeni....potrebno bo naseljevanje...najverjetneje z rumeno raso.....

 

zdej pa spet vse newageovke u luft pa reshvat na smrt obsojene....dejte se raj same s sabo mal bl ukvarjat

 

zlomk :vio:

xrolleyesx oh zlomk......ja ok, pa sej sm napisala še MARSIKAM....morš pa zmeri najt eno cako x:Dx svaka ti čast u bistvu x;)x

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>:vragec:

 

no dej....prevedi IGNORANCO she drugache kot NEVEDNOST x:Dx  x:Dx  x:Dx

 

zlomk x:Dx

zakaj pa nujno iz anglescine to prevajat?

Oni pac recejo temu tko.

Mi smo pa boljsi, pa je podton drugacen, ne mi rect, jasno da ignoranca NI nevednost.

Pac pa je TUDI. Ni pa to to, aha, prevod, in to je zdaj to.

dalec od tega.

 

Se strinjam s Pomladjo. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...