Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 9


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 1,4k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Do 4h sem se trudila...da bi zaspala... :xx!: ..zdaj pa se mi zdi brezveze...tako moram ob 6h vstati...

Janjak..dobro jutro... x:Xx ...tole so tvoje ure..

 

Hm...samo kakšna bom pa čez dan potem??? :xx!:

Tolk enih misli...se v tako neprespani noči nabere...

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... meni pa je vsec tvoja inteligenca, (kljub Levu) lahkotnost, dovzetnost in smisel za humor

:eek: :eek: :eek: , Levi smo pa ja duhoviti in inteligentni x:)x x;)x x:Dx x:Dx x:Dx :palec: x:Xx

 

Astra, hvala, za dobro jutro, zdaj vstajam pa ob 3h po ta stari uri x;)x

 

Sončna, ja naša Volnica je eno tok fajn bitje, sploh ne vem, kako sem lahko kdaj brez njega živela :eek: , sem se tok navadla nanj... Si mi vzela iz ust, da se boš odvalila na sprehod, tko se on spakira na sprehod - se valiva.

 

Drugače pa včeraj en ploden dan, šla sama domov z avtom, se ustavila v trgovini na hitro, pa potem domov jest, njamsi, juha je bila pa regrat x;)x x:Xx . Obožujem regrat in mama mi je zagrozila, da bo zdaj non stop. Ljubim take grožnje :2src: .

 

Potem pa zlikala eno žehto, dala prat eno, obesila, se stuširala in oprala lase, prebrala knjigco eno do konca, začela novo, pa spet eno Pikino zgodbico. POl sem šla spet mal čudeže delat x;)x , krasno, zmeraj hitreje se skoncentriram in počasi bom in, sproti hitreje spremlajala tekst. Obožujem izzive.

 

Nardila sem si še eno solato - pismu, sem zbolela za Solatitisom x:Dx x:Dx x:Dx , pa na WC šla z Volnico, pa potem, okoli 23h spat...

 

Dons spet skoraj zaspala, pismu tale urca mi je dala vetra... Dobila od svakinje še 2 coolske knjigice - zadnje čase sem resnično zasuta s knjigami in tale občutek je krasen...

 

Sestrica poklicala, da če se do petka ne izboljša zadeva, bo treba narest korak naprej. Ji pošiljam vseskozi energijo, voljo do življenja in ljubezen in vem, da se bo sama pozdravila do petka x:Xx x:Xx x:Xx

 

Vidim,da ste danes bolj aktivni, en krasen navihan dan vsem in 1000 x:Xx

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes pa sem se zbudila sveža in spočita(kot prerojena) x:Dx :palec:

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pa cist zgazena in sesuta. Mislim, da si prvic v 5 letih (odkar furam tamalega v solo) nisem nasminkala ustnic - ker se mi ni dalo.

Sem vstala, pol sem se pa kar malo usedla nazaj, po crnogorsko.

Ponoci skoraj nic spala, nekajkrat je zmanjkalo elek., ko je prisla nazaj, je divje zacela muzka 3x sponat, sem mislila, da mimi lazi okoli, pa je spala pri nogah.

Eh... :o|o:

 

Janja pa ne zna brati cim je zahtevnejsi stavek in kaksen oklepaj. x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Helou mujceki x:Xx No, sem bil včeraj priden in spil le 2 Jacka, večerjal njamsi sirove palačinke, pa paniran ananas, pa jagodni kompot.......smo se načvekali in nasmejali x:Dx .......pa naslikali......me neki PC zeza, pa mogoče danes dobim fotke.......pol pa se morda pojavi kakšna fotka na temi "fotke" - npr. mojega muca, ki se tako zelo rad slika xrolleyesx x:Dx ...seveda, če bom skužil kako jih iz mejla prenest na forum. Heh....sem bil prav vesel, da sta prišla včeraj prijatelja, če ne bi cel dan potrošil ob interpelaciji :xx!: xrolleyesx No, danes pa......mislim samo tiste misli, ki jih seveda ne bi smel...... :vragec: x:px x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja oklepaji so mi zmer delali probleme pri matematiki x;)x x:Xx x:Xx x:Xx

 

Marsa, saj vem, da pride tvoja slavna energija, ker jo itak potegneš iz kjerkoli hočeš x:)x :palec:

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes ponoči nisem zatisnila očesa. Jaz, ki drugače spim kot baby.

Kar se dogaja pri nas v službi , je v popolnem neskladju z (mojimi) moralnimi načeli.

Mislim, da se boste lunatki strinjali z mano, da težko delaš že krajši čas, da ne rečem, kaj dlje, če s tem kršiš svoje etične predstave.

Pa kaj je tem ljudem? :o|o:

 

OK: mogoče me pa meče samo Uran čez natalnega ASC ali kaj takega, da se mi takšnele misli podijo po glavi. (Bi pa drugače že raje žurala na luninem partyju).

 

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:onfire: :onfire: :onfire: ...pravkar so me s policije obvestili, da so našli moj za novo leto izginuli gsm......jessssssssssssssssssssssssssssssssssssss :palec: x:Dx x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

da težko delaš že krajši čas, da ne rečem, kaj dlje, če s tem kršiš svoje etične predstave.

Pa kaj je tem ljudem? :o|o:

tole tud mene zaposluje vedno bolj... vedno teže sem del sistema (šolskega), prav vsak dan težje mi gre tole... bo treba dvignit sidro in odplut xcivx :wOOt: (hmmm... kam že?)

 

 

sicer pa - spala jaz sem NIČ dons :eek:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:onfire:  :onfire:  :onfire: ...pravkar so me s policije obvestili, da so našli moj za novo leto izginuli gsm......jessssssssssssssssssssssssssssssssssssss :palec:  x:Dx  x:Dx

x:)x :palec:

 

To ti je bila pa velka želja, a ne?

 

Mateja, pa mi nočmo tok fajn tršice zgubit :o|o:

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ga že mam, ga že mam....trililitralalatrilil......hih....policisti mi sicer bolj redko polepšajo dan. x;)x x:Dx ....pa jih zdaj zato moram pohvaliti....bravo :palec: JanjaK....pa ja, jaz se na svoje stvarčice :vragec: nekako zlo navežem.......pa z novim gsm-om nisva uspela vzpostaviti tako pristnega odnosa..... x:Dx x:Dx Uh, sem vesel.......Pokowc......prodal bom mogoče novega (najverjetneje pa bo v rezervi x;)x )........ki je sicer precej slabši..........tega pa res ne bom prodajal, sem ga preveč vesel x8Dx .

 

xokx xokkx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, kako malo je treba.........za lepši dan :palec:

 

xrosex xrainbowx xrosex

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ej, lunatke...kje ste bile...ponoči, ko očitno nismo spale... :xx!:

Jaz sem tal okol 4 zjutraj pisarila.. x:Ix ..še sreča da sem nekaj takoj izbrisala...kakšne čudne misli...se vrtijo po glavi ponoči..

 

Mucamaca...kako sem že slišala...zlo nastane, ko dobri ljudje utihnejo..

Lahko je men zdaj govorit...ampak nima smisla, da sodeluješ...ker enkrat.. xrolleyesx ...se bo sistem prav gotovo podrl...in takrat te nihče ne bo vprašal..če si delala z veseljem..ali si bila proti...

Mateja...saj te razumem...ampak povej mi...kaj pa bo nastalo, če bodo takšne kot si ti..odšle..

Res pa je..da človeku počasi zmanjkuje energije... :V:

 

Zdaj sem se zbudila...v sončni dan..jaz pa čist povožena... :xx!:

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

Nekaj romantičnega, nežnega, zasanjanega je v meni zadnje dni...

 

Včasih na probleme gledam s kritičnimi očmi; tokrat mi uspeva, da sem nežna blaga in vzpodbudna ...

In na smeh mi gre; to je pomlad, a ne??? x:)x x:)x x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, kako malo je treba.........za lepši dan  :palec:

 

xrosex  xrainbowx  xrosex

Ja, pa res...... x;)x Nasploh se mi te dni dogajajo same pozitivne stvari.......pa gledam kako ste eni makaronasti.......in mi je šinilo.....kot da je svet tako pošlihtan, da mora biti nekdo makaronast, da je drugemu ok....in obratno.......da slučajno ne bi bilo preveč fajn na tem sveti :xx!: xrolleyesx. No, zato pa vsem povoženim makarončkom želim, da bi bili spet čimprej ok.......hm.....a bo to pol pomenilo, da bom pa jaz makaronast :eek: .......mah, bom že........imam zaloge "dobrega" za kar nekaj časa...... x:Dx Bemu....kje že pišemo o službah? Pa ne o nadlegovanju x:Dx x:o)x x^x

 

MucaMaca, lep pozdrav x:)x ......ti jih enostavno ne krši.....če se le da....in se postavi zase in za svoja načela.........Sam sem ga zaradi tega že "popušil".....samo potem je nekaj "višjega" poskrbelo, da se je vse odvilo koliko toliko ok :palec: .......sam pa sem spal mirno in po službenih kuloarjih lahko hodim z vzdignjeno glavo (kljub popušku). x:)x Sicer nekateri tudi....kljub bednim fintam.....samo jih pa že mal k tlem vleče, se morajo kar trudit za pokončno držo.... :vragec:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... MucaMaca, lep pozdrav x:)x ......ti jih enostavno ne krši.....če se le da....in se postavi zase in za svoja načela.........Sam sem ga zaradi tega že "popušil".....samo potem je nekaj "višjega" poskrbelo, da se je vse odvilo koliko toliko ok :palec: .......sam pa sem spal mirno in po službenih kuloarjih lahko hodim z vzdignjeno glavo (kljub popušku).  x:)x Sicer nekateri tudi....kljub bednim fintam.....samo jih pa že mal k tlem vleče, se morajo kar trudit za pokončno držo.... :vragec:

:palec: :palec:

Ja. Mick - super za mobitel! :palec: x:)x Lustno slisati!

 

Astra - ful se slisi vse ponoci, pa da tapkam tule... xrolleyesx Sem pa ze pomislila, da bi sla mal prechekirat... samo sem pa tudi ze ugasnila rac. in ko zalaufam tole, so taki soundi. Itak se je skoz sprozevalo tole in je iz cistega mira muzka zacela ful sponat. :eek: x:o)x

 

Zebe me, najrajsi bi sla v banjo.

Pa moram biti na broju za letet v mesto. :\

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hah, vem kaj pomaga:

 

vstanes, se postavis in si zacnes z rokami cesati auro!!

z rokami vleces po telesu, po rokah, nogah, glavi (laseh), hrbtu, etc...

na hirto ocisti auro in malo pozene kri!! hkrati pa nekako zbistri aurico.

to lahko storis tudi bolj na hitro, cak cak cak... vlek vlek vlek in kot da odvrzes nesnago iz aure...

morda se resis malo tud naelektrenosti zaradi sevanj monitorja in kaksnih 'slabsih' energij iz sebe, etc...

 

skoraj 100% deluje!! :palec:

hkrati je hitro in ucinkovito!!

 

jaz pa spet meditirat k zobarci!! x:Dx x:Dx x;)x

 

prijeten dan zelim! x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, pa res...... x;)x  Nasploh se mi te dni dogajajo same pozitivne stvari.......pa gledam kako ste eni makaronasti.......in mi je sˇinilo.....kot da je svet tako posˇlihtan, da mora biti nekdo makaronast, da je drugemu ok....in obratno.......da slucˇajno ne bi bilo prevecˇ fajn na tem sveti :xx!:  xrolleyesx.

x:Dx x:Dx

 

ja, v bistvu je na svetu pol kile dobre volje na dve osebi, in ce je tadrugi fino, tebi ni...

je iskana roba to, veselje, sreca...itd x;)x

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

322 virusov jih je danes prišlo na moj službeni mail :sori: ; brišem po tekočem traku............................

 

In izpolnjujem kolegom dohodnino, pa to ni res, kako so eni "pametni" tako nevešči pri tem opravilu x^x ; Saj ne rečem, da bi morali vedeti ročno izračunati dohodnino, da pa je problem pri računih, pri zavarovanjih (sploh ne vedo, če plajučujejo kakšen steber ali rento ali življenjsko zavarovanje...); in če imajo avtorskega honorarja za več kot svojo redno plačo; da se pritožujejo, da morajo doplačati 40.000 SIT....jauuuu x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aaaahhh!! Kolk ne maram tega!!! Ze dva dni do 4h zjutraj bluzim in ne morem zaspat. (OK, me pa tolazi, da nisem edina...)

Ob 11h sem sla v posteljo, se premetavala do 1h, nasla v enem predalu neko otrosko knjigo, ki mi jo je Fidel dal prvi dan, ko sem prisla in sem neki pravljice omenjala.. prebrala knjigo, ne da bi pomislila, da je v spanscini, se clo lustna je bla.. zraven pojedla celo cokolado in spila piksno pira (kao hmelj in to, za uspavat x:o)x ), se se mal premetavala in pol koncno zaspala..

 

Pol pa ob 7.30 zvoni ura.. in moram nujno na faks... :xx!:

 

Drugac pa, neki nenavadno dobre volje, kljub neprespanosti, kljub dezju in mrazu, kljub temu, da prijateljici bluzita in da na koncu ne bo nic z nasim tripom v Porto..

 

Grem v kino zvecer, Almodovar ima nov film in ga hocem se tu videt.. Saj mislim, da je v LJ tud ze.. Pol pa se na chat z unimadvema, da se koncno zmenimo kaj bomo zdej naredile.. Fora je, da ce ne mormo skup nazaj, se prav, ce ne nejdemo drugega prevoza za prtljago, bosta ful placevale za letalo ali vlak ali kaj takega in nimata ravno kesa za razmetavat.. Ma ja, bomo videli kaj se izcimi iz vsega tega...

 

V glavnem, ne grem spat do polnoci, pol pa upam, da bom tolk crknjena, da bom samo padla v posteljo. In zaspala!!!

 

jutri pa v Salamanco! 5 se nas bo stlacilo v moj avto.. Ce nas ustavjo policaji, bomo pac glupe turistke, ki nic ne razumejo, da je avto samo za 4 registriran.. x:o)x upam,da bo delovalo.. Oz. da nas ne ustavijo..

 

 

Blablabla...

 

 

 

 

A.

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...