Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 9


Marsa

Recommended Posts

Mucamaca...verjamem, da ti ni lahko...sem pa nekje prebrala, ko si napisala, da so te vedno gledali kot fejst deklino...in koliko te je to motilo...se ti pridružujem.. xrolleyesx

Verjamem, da zna biti neprijetno.......sam še vedno ne toliko kot da te vedno gledajo kot :xx!: deklino x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,4k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Hehe, Mick...tut take izkušnje imam.. x;)x

 

jaz bi rada spalaaaaaaaa...pismo, tole je že druga noč... :xx!: kaj pa moje gubice..???...rabiiim lepotilni spanec...

 

še mal pa...dobro jutro..Jankak.. x:Xx

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz bi rada spalaaaaaaaa...pismo, tole je že druga noč... :xx!: kaj pa moje gubice..???...rabiiim lepotilni spanec...

 

še mal pa...dobro jutro..Jankak.. x:Xx

jaz bi tud spaaaaalaaaa... vsaj kako noč, tako, za vzorec, da ne pozabim, kako to je xzzzx :U: ...

 

dons moram končno avto registrirat, vozniško podaljšat in take reči uredit... ne maram teh opravkov, vrste povsod in tisti papirji...

 

nč, gremo u Lubiano... pa-pa, lepo se mejte x:)x x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem malo cˇekirala po frizerskih salonih, pri Micˇu, Stevotu in sˇe nekje, da bi naredila manjsˇo spremembo z mojimi neubogljivimi lasmi. Povsod mi ponujajo neko stopnicˇasto strizˇenje! xnckrivx Kaj pa cˇe to ne bo dobro, ko je enkrat odstrizˇeno, se ne da nazaj prilepit.

x:Dx x:Dx

 

ma meni je bilo pa ravno vsec, da imas dolge lase...ker imas lepe lase...

kaj pa na kratko meni se zdijo tele bejbe, ki so zdaj baje moderne s temi stopnicami,

pa spodaj temno, zgoraj svetlo totalno vse enake.... xrolleyesx xcivx

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Selene, pocajtaj se. Sem že nekje prej zasledila, da nekaj nisi ravno OK. Pa niti nevem, al te je virus položil v posteljo ali kaj. Saj bo.  :palec:  K tvojim postom je pa nekako bolj pasalo ime Otožna, kajjazvem.

trenutno nisem ne Selene ne Otožna ampak Vsega naveličana Ksenijax:Dx

Moje stanje zdravstveno se izboljšuje, časa imam do petka,da saniram zadevo, ki se vleče že od februarja, če ne me čaka postelja na ginekološkem oddelku. Krvna slika pa namesto, da bi se izboljšala je šla z vrednostnmi navzdol. Tko da sem vrtoglava, zaspana (sem vejetno si še vaš spanec prisvojila), že stopnice do prvega nadstropja so mi napor... Vendar se ne dam in bom tole sanirala pred petkom, imam malce vsega dovolj. Aja je pa nekaj zanimivo, hehe razpočila se bom od vseh teh hormonov, bom morala it kupit večje nederče, mater sem ko balon. Ponavadi se vzame ena mickena tabletka dnevno ane, no jaz imam dve :xx!: pa še razne kapljice. Že nekaj časa uproabljam afirmacije, od včeraj med čaka me pa še kura z glino...Sem razjasnila kej bolj sliko?

mene pa prvo leto ne daje pomlad, ma sej je še čas s tem...

Astra, mogoče si pa dan in noč zamenjala?Sanjalica - pomlad, ptički, sonček, toplota xsrcx

No lepo se imejte

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hi hi hi, mene pa nespečnost ne daje, sem pa v tem obdobju bolj spečna, kot bi si želela....

 

Dobro jutro Astra, al pa lahko noč x;)x , odvisno kaj ti bolj paše x:)x .

 

Včeraj bila malo bolj pridna v službi, doma pa klasika, MSN, knjigce, masaža parkeljčkov x;)x .

 

En navihan dan vsem forumovcem x;)x x:Xx x:Xx x:Xx

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moje stanje zdravstveno se izboljsˇuje, cˇasa imam do petka,da  saniram zadevo, ki se vlecˇe zˇe od februarja, cˇe ne me cˇaka postelja na ginekolosˇkem oddelku. Krvna slika pa namesto, da bi se izboljsˇala je sˇla z vrednostnmi navzdol. Tko da sem vrtoglava, zaspana (sem vejetno si sˇe vasˇ spanec prisvojila), zˇe stopnice do prvega nadstropja so mi napor... Vendar se ne dam in bom tole sanirala pred petkom, imam malce vsega dovolj.

:palec: xwizardx :vtz: xcrossfingx xgoldfishx xyesx

 

drzi se, selene!

 

( ampak kako tole, da se ti stanje izboljsuje, krvna slika pa slabsa...? :eek: )

 

no, petek je se dalec, liter terana, kilo prsuta, skledo radica, lonec rdece pese...pa bo! :vio:

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica
meni se zdijo tele bejbe, ki so zdaj baje moderne s temi stopnicami, pa spodaj temno, zgoraj svetlo totalno vse enake....  xrolleyesx  xcivx

Tudi meni...

 

Pa sama sem tudi nekaj taka, pa še hujša...

:xx!:

pa nesrečna sem zaradi tega, zato mi taka "kritika" sploh ni všeč :V: :xx!: :xx!: :o|o:

 

bi najraje :C: pa ne bom, ker se mi bo maskara raztopila...

 

------------------------------------

 

Otožna selenasta Ksenija - x:Xx x:Xx x:Xx x:Xx x:Xx

Ne daj se, ne daj se godinama moja mala..... :inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Selene :detelca:

 

 

 

 

 

laufam na pošto...ja, ja jaz sem ena tistih ...zadnji dan....papa x:Xx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jz sm bla pa ucheraj na Shtajerskem..... x^x V Hajdosah. Ma sm prov iskala tiste Sp. Jablane, pa jih nisem nasla (sej ne vem, a je Sp. Jablana al Jablane?). V glavnem, nisem nasla na avtokarti. :o|o:

 

Smo se mel pa ful fajn....sm pomagala pri zapisovanju casov pri avtoslalomu.... x:)x Ampak je piiiiiiiiihalo....brrrrr.... Glavno, da je bil folk kul in da smo se z nekaterimi videli po dolgem casu. x^x  x8Dx

V Hajdošah sem bila včasih doma - cca 15 let nazaj x:)x Moji starši seveda še živijo tam.

 

Ta saturnova zadeva - zobobol se vleče. Žal. Boli še zmeraj kot :vragec: in jezna na vse zobozdravnike :vragec:

Ker kao zobje ok....ampak dlesni :xx!: in imam jao....kaos v ustih zdaj. Še govoriti ne morem x:Dx Kar je prava kazen božja x:Ix

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Contesa, kako lapo te je brat..ko si tako razpoložena.. x^x

 

Mateja...lahko se zmeniva, da se dobiva na chatu...bova ziher obe zaspali... x;)x x:Dx

lep dan je...jaz pa se vlačim kot megla.. xrolleyesx

 

Selene, sori...zgleda da se je res kup težav spravil nate...samo do petka se mi zdi res prekratek rok, da bi uredila zadeve, poleg tega pa po mojih izkušnjah...glina na začetku deluje tako, da stvari še poslabša...šele na daljši rok pomaga..(jaz sem dobila ekceme in izpuščaje... :xx!: )..

 

Ne znam ti dati pametnega nasveta...lahko ti samo pošiljam x:Xx ..in upam, da ti bo kmalu boljše...

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Eh, Amis...na to temo...bi ti lahko pripovedovala...še in še... xrolleyesx

najbolj me jezi...ko se za nekaj ženem...potem pa ne vem...če si to sploh želim...oz si več ne želim...pa pravzaprav če dobro razmislim si želim... x:Dx in če je nekdo vztrajen...in mi poskuša slediti...se mu kmal zmeša... x:Dx

 

Astra

pišuka, pa to ni res :eek: ............. x:Dx

kako se mi to znano pa domače sliši x:Dx

.........uf, ja, še mal bolj se mi glajza, kot se mi je...........bo cela štala.... x:Dx

 

x:)x x;)x x:)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

"... glina na začetku deluje tako, da stvari še poslabša."

 

Vcasih res, ja, samo ne gre za to, v bistvu ne slabsa, ampak samo tako popolno cisti... ce se kje kaj kuha v tebi, razkrije se to.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lustna. Debeljuckasta. x:Xx x;)x :palec:

 

Selene, tudi med lahko zelo izboljsa krvno sliko (saj sem ti napisala, da pejt na LN na Zdravje in imas tam nekaj kur za preciscenje in nekaj za krepitev organizma - vecinoma preverjenih, preizkusenih na lastni kozi).

Razmisli tudi o spremembi nacina prehrane, morda bi ti zdaj sedel kaksen makrobioticen nacin ali kaj takega...

Drzi se! :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joj, Janja,roza pujsek z marjeticami(čisto spomladanska si) :flower:

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa, med sem včeraj cel dan lepo v toplem mleku pila, jabolka nabavila, jagode, regret, suhe slive, lešniki so pa tko moj spremljevalec,še čaje nabavim... Glino bom pa po petku in pregledu pričela, bom videla. todi ovoje si predstavljam, tko da... se pa večkrat poslužim Luninega neta in podatkov v Luninem kolendarčku, hvala pa tudi za tvojo osebno skrb.

moram pa povedat, da se je zadeva umirila in da mi bo uspelo do petka tole ustavit.

še enkrat hvala vsem za skrb, še malo pa bom spet navihana, s Saturnom vred x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tako ja, sem ze zacela pisat, skoda, ker nisi prej, v bistvu pa nikoli ni prepozno za skrb zase in za svoje zdravje.

Tudi delujes bolje, me res veseli! x:Xx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica
(popravljeno)

JanjaK ... prav "sladka" si v tej oblekici...

 

Noro romantična x:Xx

 

(bom bla jaz tudi mogla menjat slikco...hmmm če bom iskala v tem razpoloženju, bo izpadlo kaj nepsodobnega :vragec: x;)x x:Ix )

 

 

Jesssss....masaža...pašeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee x:Ix x:Ix x:Ix

Popravljeno -> sanjalica
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Smešen dan x:o)x .........Ker ponovno kandidiram za napredovanje je moral moj nadrejeni vrhovni poveljnik podati oceno mojega dela.........in ga je ocenil kot odličnega x;)x ......kar mi seveda paše x:Dx .......samo pri prejšnji kandidaturi sem delal še več kot sedaj (ko se mal mulim zaradi krivice, ki mi je bila storjena :xx!: ), pa tudi zaradi VIP in moje trme nisem napredoval........bo še zanimivo......zelo kmalu.....držte pesti.........mi pa očitno dobro kaže. No, še sam sebi :detelca: :detelca: xcrossfingx ................ x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...