Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 9


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 1,4k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

x:Dx :palec: ....tak je pač filing na ne-videno in brano..........mogoče pa bi na videno..........hotel še samo brat. :vragec: x:o)x x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ktero.......cartanje.................al branje? x:o)x .......aja.......vse.........cartanje IN branje. :vragec: x:o)x x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ktero.......cartanje.................al branje?  x:o)x .......aja.......vse.........cartanje IN branje.  :vragec:  x:o)x  x:Dx

mam oboje rada........... x:Dx x:o)x x:Ix

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Me je hčera danes nekaj probala nafintat - kao - cvek dobila pri matematiki x:)x pa so ji usta kar sama od sebe narazen lezla x:Dx

Sicer pa lazila nekaj po travnikih in nabirala zeli - spet x:)x

V glavnem -miren, nič stresen dan do zdaj.

 

Saturn še vedno vleče :xx!:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ktero.......cartanje.................al branje?  x:o)x .......aja.......vse.........cartanje IN branje.  :vragec:  x:o)x  x:Dx

mam oboje rada........... x:Dx x:o)x x:Ix

Sva pa sorodni duši :vragec: x;)x x:o)x x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:sori:  :o|o:

 

Sej bo x;)x

Cool. :palec: x:Dx ... Ehm, kaj že ? :inocent: :eek:

 

Objavljeno: 31. Mar 2004 ob 19:04  

 

 

Jaz pa imam dopust ...  Že cel dan se slabo počutim ...  Oddal dohodnino  . Včeraj šel k zdravniku in fasal klešče na avtu. Počakal pajka, pa je šlo 7.250.

 

x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

danes ima moj ati rojstni dan, za darilo poskrbela x:Dx , sedaj grem pa še na pokopališče, ker sta se istega leta istega dne ata pa mama od mami poročila, grem še k njima. Lepo se imejte, Ksenija je mač boljše x;)x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Selene, me veseli, da ti je boljše... x^x x:Xx

 

Contesa...upam, da boš dala slikco gor...z novo frizuro...

 

En čist fajn dan je danes zame...nič posebnega...mal lenarim.. x;)x

 

Pa polno skledo regrata sem pojedla...uff, kako paše...

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: Regrat-jaz tudi....samo ne toliko....ker edino dobro, kar se zoba tiče je to...da ne morem tolikooooo jesti... x:Dx in bom očitno shujšala x:Dx x:Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Regrat x:px ...je čas kosila in sem ga pripravila, celo skledo...čakam še jajca, da prinese moj lubi...kokošja namreč, pozabila malo prej kupiti, ko sem se pojala po tržnici in trgovinah

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja seveda - z jajci in fulll vroč krompir.

 

Moja tašča ga dela z ocvirki. Menda vroč krompir, kis, sol, pa vroči ocvirki gor...menda dobro kot šus..ne vem...še nisem probala.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja Nataly valjda, pašejo ocvirki gor ampak, pri nas se jih izogibamo....beri:jaz ne kupujem niti ne kuham z ocvirki. Je pa dobro sem jedla drugje x:px

Pa vroč krompir obvezno in jajca...jaz tudi dam kis rada imam balzamičnega pa olivno olje in sončnično, pa še malo bučnega za okus....dober tek

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dober tek x:px

 

Sicer sem pa ful lena danes, joj..delodiša ne prodajajo kaj?? Hehe x:Dx

Pa res...Aakhutka pa še vedno ni?? Saj ne da bi ga pogrešala preveč...je pa ga fino brati...včasih x;)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

imate sploh kaj govort, kot pa se samo z rastlinami pogovarjati x:Dx

 

Minuta:

Vem, da moram vstati, ampak z vsakim izdihljajem si podaljšam spanec.

Čutim, voham, utrip dragocenih sekund

Sekunde so dolge, ker so usodne za vsako vstajanje,

ampak tako začnemo cenit sekundni utrip, ki nam je jutranje podarjen :8):

 

 

Z novimi registrskimi € tablicami, ne bo več moč razbrati iz ktere občine prihaja Slovenec, ampak samo po govoricah jezika x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živjo x:Xx

Ravnokar so se mi zažgali makaroni,ker sem tolko časa pacala tam en post. :inocent: Hotla sem pa samo pozdravit ostale lunatke in pripomnit,da ste vsi po vrsti prima.Pa res mi je žal,da nisem mogla na piknik,grem pa na naslednjega,pol bomo pa z lunco in marso,pa še s kom imeli xsmokex klub x:Dx .Na fotkah ste pa sploh vsi super,na tistih s piknika,kot tudi ostalih.Vse prečekirano x:Ix

Ah,pa vsi že regrat nabirate,bom morala jutri pregledat kje še ni pognojeno x;)x

x:Xx

Drugače pa vsem,ki se ne počutite prav v redu,želim,da bo jutri bolje.Ali pa vsaj kmalu.Sama sem tudi nekaj :ill: ,pa ni hudga,no to imam od dopusta xrolleyesx ,se pa malo več po lnf sprehajam. :detelca:

Iz takšne smo snovi, kot sanje...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pravkar dokončno pospravila omare,sem kar zadihana! :flower: ampak je fino vsaketoliko narediti čistko! :palec:

 

Ja frizura je pa.....khm.....čisto nekaj posebnega, se bom morala še navadit na nov look!

Zelo mi je hecno, ker imam veliko lažje lasišče(je na tleh frizerskega salona ostalo pol mojih las) :inocent:

 

Je pa fino ker bom lahko nosila tudi spuščene, kar prej nisem mogla(pa tudi hitro mi rastejo)

Sin je prijavil, ja zelo si cool, kot kakšna najstnica,jaz pa :hepko: x:Dx

Bom videla, kaj porečejo jutri v službi! x8Dx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pravkar dokončno pospravila omare,sem kar zadihana! :flower: ampak je fino vsaketoliko narediti čistko! :palec: 

 

Ja frizura je pa.....khm.....čisto nekaj posebnega, se bom morala še navadit na nov look!

Zelo mi je hecno, ker imam veliko lažje lasišče(je na tleh frizerskega salona ostalo pol mojih las) :inocent:

 

Je pa fino ker bom lahko nosila tudi spuščene, kar prej nisem mogla(pa tudi hitro mi rastejo)

Sin je prijavil, ja zelo si cool, kot kakšna najstnica,jaz pa :hepko:  x:Dx

Bom videla, kaj porečejo jutri v službi! x8Dx

joooooooooooj contesa, firbec raste s sekunde na sekundo, daj kako slikico gor!!!! :8): x;)x

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vau,Contesa,si pa pridna. :palec:

Jaz sem pa naredila kontra,frizuro sem že prejšnji teden nekako osvežila,za omare pospravljat pa zbiram voljo.

Ampak frizura ti ziher paše,če je sin tko rekel,že drži. x:)x

Iz takšne smo snovi, kot sanje...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a smo se vse vrgle na frizure ta teden x:Dx ? Jaz sem tudi občutno skrajšala in spremenila barvo....mora da je kaj v zraku ali pa kak planet prečka **frizersko hišo** x:Dx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...