Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 9


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 1,4k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

prišla zdaj z igrišča- igrala basket s kris in dvema sošolcema (medve s kris na rolerjih :eek: :inocent: x!x xsrcx x8Dx ). jaz in moj sošolec zmagala 40:2 proti kris in še enemu sošolcu (saj ne hecam se, onadva nista dala nobenega koša xrolleyesx . saj ne, spet se hecam! malo manj razlike je blo, ampak sma midva vseeno zmagala). glej ga zlomka kakšen dolg oklepaj x:px . kak sem danes dobrrrrrrrrrrrrrrre volje xDDx x:Dx x:px x:)x x!x . zjutraj smo pisali zemljepis (štiri al pa pet) pa saj je vseeno, itak mam 5 zaključeno :8): . ok, sem se odločla, da bom vsak tedn nekoga zagnjavla da gre z mano na basket (lahko tudi rolat, na fuzbal, kolesaril...) ok karkol, ker to tak paaaaaaaašeeeee!

hih, sem že skor celo plastenko vode spila x:px x:px (sami stroški so z mano :vragec: ( :sori: ) :inocent: :8): x:Ix ) anyway, dans sem ful hepi, ker je bil ful fajn dan! zdaj se grem umit, gledat MTV in southparke pol pa spat :vio: :vio: :vio: :vio: :vio: ...

mejte se radi....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane

http://www.lunin.net/forum/uploads/av-1469.jpg

Contesa, pozorno sem te pogledal na party in se mi zdi, da je tvoja slikca preširoka.

Poskusi jo zoožiti, da vidimo, če imam oko ali ne :8):

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane

Kako, da ne moreš, zoži jo s 100 na 85 kar tu, na NL :8):

Tam, kjer te sprašuje po dimenijah.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

:C: :C: :C: Tako sem žalostna, da bi najraje :C:

 

Sin se mi je zlagal. Mogoče se mi je že večkrat, vendar sem ga danes prvič ujela na laži. In gledal me je v oči in se mi je zlagal. Prisegla bi, da to ne more biti... Dala roko v ogenj...

Kaj je bilo?

 

Otroci (od 9 do 12 let) so se zunaj igrali. In so hodili zvonit ljudem na vrata, ko so prišli odpret vrata, so se pa razbežali... In eden izmed staršev je prišel in me obvestil, da so eni napadli njegovo hčerko, češ da je to počela ona, je pa dejansko to počel moj sin. Jaz :eek: , da bi to počel moj sin; ampak OK...mogoče..., nikoli se ne ve. Vstopim v hišo, ga pokličem, pride dol...ga vprašam 1x, 2x, 3x ... "Si zvonil ti?" In vedno...Ne.

Soočim ga...s tistimi, ki so ga "videli". In prizna. :( :( :(

Zunaj, na ulici, pred vsemi otroki, starši je moral priznati...svoj greh in še mene je imel nad sabo, ki se ji je zlagal.

Vem da mu je hudo v tem trenutku, tudi meni je...ne vem kaj storiti...

Joka v postelji; hčerka ga je hotela potolažiti, pa ne dovoli...hoče biti sam.

Kot da bi mi ugasnil luč, se mi zdi...... :C:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

.Joka v postelji; hčerka ga je hotela potolažiti, pa ne dovoli...hoče biti sam. ..Kot da bi mi ugasnil luč, se mi zdi.....

.se bo spominjau. Je zaveden v tem sedaj, Naj se zjoka :8):

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://www.lunin.net/forum/uploads/av-1469.jpg

Contesa, pozorno sem te pogledal na party in se mi zdi, da je tvoja slikca preširoka.

Poskusi jo zoožiti, da vidimo, če imam oko ali ne :8):

men ni pa prou 0 presiroka!!

bols je blo prej!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ful luškana :2src:  x:Dx  :palec:

:eek: :eek: KJE SI DOBILA TO IKONCO!!!????????????????????

 

A ves da mama enega od 2.000 izvodov te knjige doma!!

'VILE IN VILENJACI' - SVETOVNA KNJIGA ti povem!!

 

potem obstajajo se PALCKI

in VELIKANI

torej 3 knjige iz zbirke!!

 

tiskali v beogradu leta xxxx.

 

pri palckih celo kazejo zemljevide kje zivijo, katera podrocja sveta, etc..

kaksni so, kaj pocnejo, etc..

Velikane pa kot nekake gore, duhove narave taksne velike.

 

a mi lahk poves kje si jo dobila, please???

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:C:  :C:  :C: Tako sem žalostna, da bi najraje  :C:

 

Sin se mi je zlagal. Mogoče se mi je že večkrat, vendar sem ga danes prvič ujela na laži. In gledal me je v oči in se mi je zlagal. Prisegla bi, da to ne more biti... Dala roko v ogenj...

Kaj je bilo?

 

Otroci (od 9 do 12 let) so se zunaj igrali. In so hodili zvonit ljudem na vrata, ko so prišli odpret vrata, so se pa razbežali... In eden izmed staršev je prišel in me obvestil, da so eni napadli njegovo hčerko, češ da je to počela ona, je pa dejansko to počel moj sin. Jaz  :eek: , da bi to počel moj sin; ampak OK...mogoče..., nikoli se ne ve. Vstopim v hišo, ga pokličem, pride dol...ga vprašam 1x, 2x, 3x ... "Si zvonil ti?" In vedno...Ne.

Soočim ga...s tistimi, ki so ga "videli". In prizna. :( :( :(

Zunaj, na ulici, pred vsemi otroki, starši je moral priznati...svoj greh in še mene je imel nad sabo, ki se ji je zlagal.

Vem da mu je hudo v tem trenutku, tudi meni je...ne vem kaj storiti...

Joka v postelji; hčerka ga je hotela potolažiti, pa ne dovoli...hoče biti sam.

Kot da bi mi ugasnil luč, se mi zdi......  :C:

Jah kwa!!! lepo se pogovris pa je!!

kwa kompliciras!!??

p...a a morte strasi zmeri komplicirat!?

 

najprej ga pusti, da sam pove o zadevi, ce bo hotel.

ne ga silit 0.

potem, ce ne bo; ga ob priliki (momentu) vprasaj kako se pocuti, ce je vredu; ampak

tako, kot bi ga res vprasala, torej res ga vprasaj kako se pocuti, neglede na to kaj je bilo.

potem, ce ne bo nic govoril; torej sene bo odprl pa 0. pac se ni.

spet ga pustis.

potem drugic enkrat ga spet vprasa kako se pocuti.

ce spet 0, mu povej, da ga mas rada, in bi zelela vedeti, zakaj je zvonil v okolici.

ali je osamljen?

potem, kasneje pa ga vprasaj zakaj je lagal.

 

najbolje da mu poves kaksno tvojo zgodbo (sam ne predolgo x:Dx ), ko si bila ti

v takem polozaju. lahko pa si jo izmislis.

sam komlicirat ne, pa mu dat vedet, da se ti se bol sikiras kakor on!!!

to je za fante najslabs pomoje; ker lahko dobijo obcutek, da morajo biti pridni, kao

da ne bo mama trpela, ali drugi trpeli, ce bodo to kar so ali pa tudi ce niso bili kar so,

le da ne bo imel slabe vesti!

 

moje mnenje sedaj.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

men ni pa prou 0 presiroka!!

bols je blo prej!

Free, to je že popravljena verzija, prej sem jo res nekoliko preveč stlačila!:D

ja, sam zdej je pa tvoja ikonca 'pomoje' prevec stlacena horizontalno xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Madona danes ob pol sedmih zvečer so se moje grde in zle slutnje uresničile. Nič hudega vendar gre za ljubezenske zadeve, neverjetno je to kako se nekateri izkažejo v malih drobnih stvareh, ko mislijo da dobro skrivajo. Ne samo da volkec dobro vidi in voha, ampak tudi zelo, zelo, zelo dobro sliši.
Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica
res da ni 0 o cokoladi, je pa vsaj domena PRAVA:  x:Dx  x;)x (moj page)

http://cokolada.net

Malo sem si ogledala stran - verjetno bi celo po čem posegla - vendar spet (kot že ničkolikokrat) :eek: :eek: :eek: Pomurja/Prekmurja nikjer...

 

Pa sklepamo: Ni priporočljivo za Pomurce :xx!: :xx!: x:px

 

Kot da smo res z "drugega sveta". :xx!:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dobjutrčk vsem x:Xx x:)x

 

naspidirana total xcivx :wOOt: ... zdajle zakurblam sesalec in bova brzela all over, da bo joj x:px ... okenčka pomijem, balkončka popedenčkam... ahhhh, užitki posebni x:o)x x:Dx (kooončno me je prijelo malo tole pospravljalno... res je bil že čas x!x )

 

popoldne pa me baje moj pesek na špancir pelje x;)x

 

uživačkejte tudi vi!

 

jaz čutim aprilsko energijo in venerino podporo pri odpiranju srčne čakre xsrcbumx

 

posebno 4/4/4 (torej JUTRI x!x :palec: ) bo en tak energestki dan - zatorej - odprite srce, da se nadiha in napolni z ljubeznijo xsrcbumx xsrcbumx xsrcbumx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...