Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 9


Marsa

Recommended Posts

Sanjalica - potem ko malo prespis in razmislis, je vse drugace in malo manj teze...

Se zgodi, zakaj se ravno tebi ne bi?

Jaz nisem lazniv tip, pa sem se tudi sama zlagala mami (da mi tisti primer se danes naprej mece)...

Morda si prestroga?

 

:onfire: :onfire: :onfire:

3 punce z LNF ste mi polepsale vikend. xsrcx xsrcx xsrcx

Za vceraj sem ze povedala, kako me je ena oseba razveselila s postno posiljko (pred tem pa je ena forumovka narocila karte pri meni in mi je spasila vikend, sicer bi si spet morala sposojati cash)...

To pa se ni bilo vse. :eek:

Me klice se ena, pridi, se dobiva na pumpi. Pridem, pravi - tankaj do fula!!! In imam koncno POLN tank po kakih 2 mesecih!!! :palec: :2src:

Pravi, zdaj greva pa v BTC - in jaz O? OK, kul...

Greva v drogerijo Limoni in pravi - izberi si, kar ces...

...bedno kao, da dobim za 40. nekaj kar rabim, sesalec, cevlje, kaj jaz vem...

Pravi izberi si nekaj... kar tako za duso, kar zelis: parfum, sminko, kar ces, skratka...

In imam parfum - Elisabeth Arden - Green tea! x:Xx xsrcx xcivx

In hudo sminko Shiseido - electro red. x;)x

Pa se tak tegelcek zacimb v zelenem.

Zanimivost pa je to, da sem bila vceraj v zelenem, dobila zelen aranzma zacimb in parfum zeleni caj v zeleni embalazi...

In se narocilo se za karte, vnaprej placane, tako da imam POLN tank, nisem pa zapravila se niti ficka od onega.

 

Ce jaz nimam mega frendov in sploh ljudi oko0li sebe.

Ful dobre, skratka. xsrcx

 

Danes pa sibamo v Kostanj nabirat rozine. :eek: x?x

Ja, tko so rekli...

 

Kwa bom dobr disala! x;)x

Pa divje ustnice bom imela - in to ne od cvicka... :D - ampak - electro red.

 

Vsem zelim karseda prijeten vikend! xsrcx

 

p.s. Mateja - potem sem sele videla tvoj komentar - :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,4k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

jaz grem pa na kosilo k mojim, imam presenečenje za atija, komaj čakam, ker vem, da nikoli ne pokaže posebnega navdušenja ob darilih, ampak me pa prav zanima kako bo danes skril x:Dx smo mu za rojstni dan kupili na stojalu pištolo, ful dober zgleda, kao za zbiratelje, on je lovec, obožuje orožje, sicer je tiste vrste lovec, ki bolj gleda (sva ga hčerki prevzgojili), zavita je v papir, na vrhu pa namesto manjše ena prestrašena opulena goska, hehe... mam že govor pripravljen. Res komaj čakam, xsrcx sicer me bodo okregali, kot vedno, kaj tko zapravljam, ampak jaz ful rada presenetim in razveselim...

In nekaterim se čudeži dogajajo še naprej x;)x Marsa uživaj :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Wow Marsa...energy x:Xx ,faca si :palec: , carica

 

Sanjalica...khmmm a ti se nisi nikoli mami zlagala? Jaz sem se, če sem vedela,da mi bo to skrajšalo litanije. In pa normalno, da je prizadet in se počuti sam...kot si rekla bilo jih je veliko...kasiral je pa on sam. Pa še pred vsemi je moral priznati. Morda uspešna šola za drugič, da bo premislil, pred kakim takim podvigom. Mi smo tudi zvonili na zvonce.....kdo pa ni? Otroško in ravno nekje njegovih let sem bila...takrat se mi je to zdelo smešno in zabavno, saj so se vsi smejali....

Danes več tega ne počnem x;)x

 

Mateja :onfire:, res si on fire

 

 

Jaz grem pa na Šmarno goro in bomo gor tudi kosili...tako, da kuhanje danes doma odpade x;)x . preveč lep dan za biti doma.

Sončkast dan vsem skupaj x:)x

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cosma? hehe, a jaz sem carica? x:o)x xDDx Ker se pustim pedenati takole... x:o)x xDDx xcivx x;)x :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sam mal se pofoč-kam...ker dons ne bo velik časa...

 

Sanjalica...ne dramatiziraj...pomeni se, pa bo..

Selene, upam, da bo presenečenje uspelo...včasih smo bolj veseli kot darovalci...kot pa obdarovanci....

 

Cosmica, lep dan...pa naredi še par korakov zame...

 

Marsa...wow...men tut green tea dbest.. :palec: ...je pa fajn občutek...ko veš, da se bo našel kdo, ko si v badu..zdej bo treba izkoristit...ko maš poln tank...za pot čez Trojane.. x;)x

 

Mick, kje si...???...nekaj mi pravi, da v družbi tigra.. x:Dx

 

Fino je, ko je tko lep dan... x^x ...dons se bom mal ven metala..pridejo frendi na kosilo...začeli bomo s surovimi ostrigami in šampanjcem.. x^x ..potem pa počasi...same morske dobrote...

 

Mejte se, jaz pa grem kuhat x!x

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Carica v tem smislu, da dobivaš energijo nazaj, ker jo veliko daješ...LNF in vse druge zadeve, ki jih počneš a štekaš? Ljudje ti verjamemo (jo) in potem pride do takih spontanih akcij x:)x ....

In se mi zdi krasno, če dobiš karkoli...pa ne samo materialno ampak feed back od ljudi in to šteje!

Presenečenje je pa seveda presenečenje, še posebej, če si sam nekaj želiš...ali ti je pa všeč in se puf xwizardx materializira

Pozitivna carica x:Dx ...pa pusti se mal pedenat, to ni tok slabo x:Xx

 

Recimo, pri meni danes se mi je fino zdelo...da pokliče frendica in vpraša, če grem z njo na tržnico (beri kavo), me pride iskat in spedena vse.

Čez 10 min me pokliče druga in vpraša, če gre lahko z menoj v knjižnico....rečem sej se tam dobive....pa reče, ne ne pridem pote...pa imam knjižnico pred nosom.

Nekako mi je fino, ker ljudje vedo, da nerada vozim, pa se vsi potrudijo, da mi ustrežejo včasih in mi je to fino...cenim..seveda jaz pa kaj drugega recimo v return....vem, da ena nerada kuha pa pripravim kosilo za njo včasih ali pa pomagam na vrtu drugi, ki ima veliko dela s svojimi rožcami itd....

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa...wow...men tut green tea dbest.. :palec:

Ocitno na delu Sco. x;)x

...je pa fajn občutek...ko veš, da se bo našel kdo, ko si v badu..zdej bo treba izkoristit...ko maš poln tank...za pot čez Trojane.. x;)x

Ja, zdej bo pa res treba enkrat priti. x:px x:o)x x;)x :palec: Evo, da bom. :D x:Xx

 

Cosma - x:Xx

 

Evo, ugasam racunalnik, vsa sveza in stusirana - in NADISAVLJENA! x:Xx

Sam se elektro red pade... x:px

In sibamo!

 

Lep vikend vsem! :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mick, kje si...???...nekaj mi pravi, da  v družbi tigra.. x:Dx

No.......tak en mal večji ris je x;)x x:Dx :xx!:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no, krasno. sem šla mal na sprehod z mojmi gojzarji in ruzakom :onfire:

ponekod še huda zima, snega do pasu :switz:

ampak ko sem se s hriba vračala, sem najdla en fajn kotiček, obesla moje prešvicane :switz: krpice na drevesce in se prepustila sončnim žarkom

sem najdla tud ta pravo, toplo sončno pomlad :hepko: :hepko:

P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Odlično.... :palec: Bemu, jaz pa tu visim xrolleyesx .......se bom počasi spravil na kolo, dokler je še sonček x:)x .....pa mal risa preganjat x:Dx .

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

.čeri bil v Postojni;med potjo videl,da se turistične˝prikolice spet selijo na sezonsko, poletno obalo :8): Pa kaj to sovražim,če ti kelnarji postrežejo za usrano´mizo iz prejšnje runde; a se res nič ne vid, ostankov, kolobarjev kozorcev?! Aham vidim, da se mušice že intenzivno in zaletavo prpopajo na sprednje steklo x:Dx Nazaj na poti je prednji voznik vrgel pixno iz avta; še sreča je, da je iz Al materiala. .Videl tut luknje v cesti, pa mi je rekel˝krtu se je strop podrl x:Dx Danes sem bil originalno doma;kosilo prav gurmansko jedel: regrat, žabe in štrudl x8Dx .Pijem DonatMg.

.Upam, da si pridno čistite ušesno maslo x:px

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Presenečenje uspelo, ati ponavljal le dve besedi O bog... aja potem pa pa kaj zapravljaš x:Dx, bil navdušen kot otrok, ja to imam rada, pa še poljubček na lička sem dobila, če se prav spominjam to ni ravno pogost pojav pri njemu. Ful sem vesela x:)x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

Eni ste rekli ne dramatiziraj, drugi ne paničari, ne pretiravaj...

Mogoče ste imeli prav. Verjetno.

Vendar sem pisala post v sedanjem času...v tistem trenutku, ko se je to zgodilo. Se pravi, da so bile emocije pri meni drugačne, kot pri vas..., ki ste bili od dogodka oddaljeni in distancirani.

In to, da je zvonil, mi sploh ni...nič problematičnega (saj so se šli...ti že ne upaš...ti se vsako popoldne piflaš...in on nebi bil on, če bi ne dokazal da upa tudi tisto, kar počnejo oni)...; pri meni je nastal problem, ko se je zlagal meni.

 

Sicer pa, je bilo naivno pričakovati, da bi me kdorkoli razumel, ker me ne poznate, ne mene, ne mojega sina, ne mojega načina vzgoje, ....

Samo predvidevamo lahko, kako "modri" bi bili Vi na mojem mestu...

 

Jah no... tudi to mi je šola, da ne poiščem v trenutkih :C: tolažbe na forumu, ampak pri tistih, ki poznajo mene in moje najbližje in pri katerih potem lahko računam mogoče na besedo razumevanja ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Heh, govori Poko mama x:Dx

Hehe, ja, to vidiš, npr M., lahko govori res o vsemu, hehe, ajd edin mrbit o severnem tečaju, ampak to je nekaj kar zelo pogosto debatiramo ;) pol pa tukaj pokowc, direkt o otrocih.... hehe, lih v nulo, mrbit pa kaj bo zdaj s tega... ;)

 

sicer pa tam gor mednarodne ritke, huhu, bo treba res v EU, sam kje majo pa švedinje.... :2src:

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Unim puncam bi tud jaz risal zastavce na njihove ritke, še posebej pa bi jih malo usekal da zavibrirajo.

 

Ja danes preiskušal bickl x:)x.Na eni prestavi mi malo preskakuje, vendar za začetek bo še šlo. Ga bom peljal na servis malo kasneje.

Bil z druščino na pijači v Boehmu, zraven Mačka, v centru LJ. Že dolgo me nji bilo v stari LJ. Mi je kar leglo. Pol pa fak v službo :sori: .

Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://img.iskon.hr/kl/2002/07/25/0002004v.jpg

 

pokowc...

 

hja..se kar vidi...sedaj več ne bomo pridružena ampak

polnopravna članica... x;)x

 

 

AYA

 

:detelca:

Če mora človek izbirati med sodbami prijateljev in svojimi

sanjami, se mora vedno odločiti za svoje sanje.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sicer pa tiste bejbe so svetovne, sam ena je iz eu, tko da mislim da je čist brezveze se s tem matrat, sicer pa, kje smo ostali, jutro je sončno, jaz se grem ven sončit, pa kitarco ružit na glas, na sonček...., ja ja uživat je treba...., mal me moti da mam prst zjeban, ampak ni tolk hudo....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...