Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 9


Marsa

Recommended Posts

mal pospravljam :onfire:

mal razmišljam xscratchx , kaj bom kuhala - nekej dobrega za pojest x:px

mal se grejem na toplem sončku xwitchx in berem knjigico xbookx

mimogrede pokukam med vas x;)x

 

pa še nekej - sem vidla na tv seleninega smeškota :eek:

selene, povej ji da je kulska x:Dx x:o)x pa ful lepo jo pozdravi x:Xx

P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,4k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Eni ste rekli ne dramatiziraj, drugi ne paničari, ne pretiravaj...

Mogoče ste imeli prav. Verjetno.

Vendar sem pisala post v sedanjem času...v tistem trenutku, ko se je to zgodilo. Se pravi, da so bile emocije pri meni drugačne, kot pri vas..., ki ste bili od dogodka oddaljeni  in distancirani.

In to, da je zvonil, mi sploh ni...nič problematičnega (saj so se šli...ti že ne upaš...ti se vsako popoldne piflaš...in on nebi bil on, če bi ne dokazal da upa tudi tisto, kar počnejo oni)...; pri meni je nastal problem, ko se  je zlagal meni.

 

Sicer pa, je bilo naivno pričakovati, da bi me kdorkoli razumel, ker me ne poznate, ne mene, ne mojega sina, ne mojega načina vzgoje, ....

Samo predvidevamo lahko, kako "modri" bi bili Vi na mojem mestu...

 

Jah no... tudi to mi je šola, da ne poiščem v trenutkih  :C: tolažbe na forumu, ampak pri tistih, ki poznajo mene in moje najbližje in pri katerih potem lahko računam mogoče na besedo razumevanja ...

x:Dx x:Dx heh, pa ravno tako si dobila vec podpore kot mislis!!

podpora ne pride vedno v taksni obliki kakor jo pricakujemo!

kakasna je za nas primerna pa je odvisno, a ne!!?

ce bi vsi tuakj pisali: ''joj, kako si boga, oh groza kaj se je zgodilo, etc...''

- a bi ti to res pomagalo!!??

 

SPOSTOVANJE!!! - kaj je zame spostovanje:

da povem tisto kar mislim, torej ne lazem, saj s takim dejanjem pokazem da spostujem

v nekem smislu; kajti ce bi lagal bi pomenilo, da ne oz. da podcenjujem!

kapis!?

 

itak pa smo vedeli, da si mama in da so pac tvoje okoliscine in jasno, da smo za druge vedno najbolj pametni! x;)x

ti ze ves!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Heh, govori Poko mama x:Dx

ja, konec koncev tudi jaz nisem mama, pac pa povem svoje mnenje.

res morda mama najbolj ve; hkrati pa je udelezena in vecinoma 3 oseba lazje vidi zadeve kakor tisti ki je custveno prisoten.

torej odvisno od gledanja: custveno ali racionalno ali etc...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Morgen x:Xx . Sem si privoščil mal daljše pančkanje x:Ix .........me je bicikl včeraj čist uniču. x:Dx Mmmmm....še en lep dan je zunaj x:)x .......Bom mal prebiral kaj ste lepega napisali, pol pa grem gledat formulo........ x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Umetnica, moj smeško se ti zahvaljuje xsrcx ... čeprav s svojo podobo ni bla ravno zadovoljna, hehe, to ma po mami x;)x

če s podobo ni čist zadovoljna, še ne pomeni, da ni vredu x;)x kar povej ji, da je fejst punca in da smo jo tako vidli - moj smeško pravi, da je fletna x:Ix

mami, ti jo pa le mal spodbujej, da naj bo zadovoljna s sabo :vragec:

psttt - pa tud sebi to povej :eek: xrolleyesx x:Xx

P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sej veš kako so dekleta občutljiva pri teh letih, moj srček je zelo dobro igrala na tem turnirju, bila najboljša strelka, mamica je ful zadovoljna z njo in ona to ve, sicer pa so njena rdeča lička dokazovala da se je trudila x:o)x

mislim pa, da je samozavestna, prikupna deklica, navihanega pogleda in iskrenega nasmeha, moj sonček xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Morgen  x:Xx . Sem si privoščil mal daljše pančkanje x:Ix .........me je bicikl včeraj čist uniču.

mick, večkrat po malo na kolo za zdravo telo :onfire: :onfire:, pa te ne bo uniču :switz: :switz:

P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hellou........................dans..je lep dan :fiju:

 

z mamo sma malo čistile......zgleda da še boma, ampak se mi niti ne da....zdaj....eh, čist sem crknjena

včeraj sma malo na obiske hodle...v Lotmerk, pa domov pa v mb, pa v radence, pa v mb, pa domov :o|o:

 

dans..je lep dan :mezik:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Morgen  x:Xx . Sem si privoščil mal daljše pančkanje x:Ix .........me je bicikl včeraj čist uniču.

mick, večkrat po malo na kolo za zdravo telo :onfire: :onfire:, pa te ne bo uniču :switz: :switz:

Ja, pa tud večkrat na deklino za postavo fino :vragec: x:Dx x:Dx Saj ni blo hudega, sam spal pa sem res fajn. In ob nedelavnikih ful rad potegnem mal dlje........joj, zdaj sem se spomnil kaj sem sanjal :eek: ......grem iskat "moje sanje". x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pametna ugotovitev za pridobivanje in ohranjanje fine postave :palec: :vragec:

ti prvoščim, de uloviš sanje, sploh če so ble kej posebnega x:px x:Dx

P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

He-he....nič zlo posebnega.......mal nepričakovane :eek: ......pa forumovk se tičejo x:Dx .....pa ki so tote "moje sanje"? xrolleyesx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

.ja, konec koncev tudi jaz nisem mama, pac pa povem svoje mnenje.res morda mama najbolj ve; hkrati pa je udelezena in vecinoma 3 oseba lazje vidi zadeve kakor tisti ki je custveno prisoten. torej odvisno od gledanja: custveno ali racionalno ali etc...
ja točno to Frej, vsako izražanje ne glede na status je v človeku, jea :palec: Kar čutiš poveš naprej, ker to je v tebi x^x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravcek!

 

Pa smo koncno vsi na soncku. x:)x Sem prisla malo v mesto, pocvekat in zmenit se za drug teden.. kao je neki urejeno, ampak meni se vedno nic jasno... No ja, bomo videli..

Tle pod oknom imajo nek divji nabijaski koncert.. kr neki..

Mislim,da se bom sla malo sprehodit po soncku, pa v parkca..

 

Se cisto malo vec kot en teden, pa bom doma!! x8Dx

 

 

Besitos,

 

A.

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Besitos Alianas; srečno in varno pot domov x8Dx

Prejle smo šli pospeške merit menim, da bo letos dobri zagon in morda kakšna zmaga ni odveč; sedaj si lahko priznam kako lahko človek diha z avtom tko kot z drugim bitjem živi, ga neguje,občuduje in obnavlja x^x sm kr zadovoljen,da je tak w:Iw Moram sedaj kolo pripravit za sezono; letos se moram prav potrudit in držat ResRes kondicijo . Prosim, da se me ne polasti Lenoritis; hvala za intenzivnost Vsega w:Iw

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Da se malo pofočkam in se opravičim za daljšo odsotnost :sori:

 

Razpoloženje v naši družini ni ravno na višku..... mnogo prezgodaj sem se morala posloviti od svoje mami in kar nekam težko mi je početi vsakdanje stvari....

 

C.l.

BOLEČINA JE KRIK TKIVA PO PRETOČNI ENERGIJI
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Candlelight pozdravljena!

 

 

Opažam, da te ni veliko med nami, pa tudi tvojo dragoceno izgubo.....naj ti bo to prehodno obdobje čim lažje premostljivo, se razume, da matere ne moreš nikoli pozabiti, saj se bo sčasoma vse stabiliziralo..... Candlelight.....lepo nedeljo in tudi vse lepo in pozitivno v tvojem življenju, Borism x:)x :detelca: xyiyax xrosex xrainbowx xgoldfishx xcrossfingx xcrossfingx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...