Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 9


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 1,4k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Kok je snegec prej padal...kot bi bili v kakem hoolywoodskem filmu, kot bi stresal iz vreče velike kosme vate....prav filmsko je bilo. Ok pa je že mimo, zdaj pada bolj drobno samo zato, da bo mokro po cesti, nobenega estetskega efekta.

 

Danes torek...moram pogledat pod temo...kako preživeti torek x;)x ...en kup dela čaka :o|o: ...jaz pa glumim na luni xrolleyesx , pa še napoved je bolj tako....

 

Danes en tak mal težji dan zame....veliko spominov privrelo na dan...iščem pozitivne afirmacije, da se ven skopljem iz tega...preživeti danes...mogoče bi morala pisat, ne vem še...mal me daje vse skupaj....Kaj naredite ko vas popade emotivna globina? Ko veš, da nikoli več ne bo kot je bilo, pa kljub temu so stvari tako globoko vsidrane in močne, da jih ne moreš zanikati.

Ko si zamišljaš trenutek, v tisočih barvah, ko te preplavi toplina od znotraj in s tem lahko živiš kot na krilih galebov, te ponese čez čas, ki vlada v tej dimenziji....

Vem, da bo minilo a ta trenutek, je kar težak :sori:

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica
Za vsak trenutek, hip, minutko, katerega "doživiš v tisočih barvah, ko te preplavi toplina od znotraj in s tem lahko živiš kot na krilih galebov, te ponese čez čas, ki vlada v tej dimenziji" je vredno doživeti obdobje, ko ti je "težko"
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ojla vsem!

 

Cosma - kako naredis?

Saj sem napisala - tako da ne razmisljas o tem in ne padas v te filme.

Pisanje res da vcasih pomaga, ker strnemo misli, damo ven in to, a v tvojem primeru ne bo - pocni kaj drugega. DELAJ.

In ne - mislit, pisat - o svojih bluzih. In se torej se in spet in vedno znova poglabljat.

 

Pejt pospravit stanovanje ali se loti kakega drugega urejanja, opravkov.

One misli in to pa poslji zdaj stran...

Preprosto se ne smes pustiti - nekaj volje pa ze moramo imeti.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ojla vsem!

 

Cosma - kako naredis?

Saj sem napisala - tako da ne razmisljas o tem in ne padas v te filme.

. DELAJ.

Pejt pospravit stanovanje ali se loti kakega drugega urejanja, opravkov.

ja,ja se ful trudim x:)x .....prefilmala sem se že skoraj....ampak impulzi butajo....bemu marsa...jaz sem raklja...mi je po defoltu to določeno.

 

Grem pospravljat, potem pa ven v ta lep snežni dan!

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja. Si raklja. A - z dvojckoma in tehtnico, torej pa kaj pol, ce si raklja!

Jaz sem riba. x4 + Sco - zakaj mislis, da je tu kaj manj bluza lahko...

Tako je pac, ce si obcutljiv.

+ na Luno in njene vplive.

Ni tako - sem rak in defolt je tak.

Jaz pa sem riba in defolt je pasivnost in prav tako preobcutljivost. Moras to preseci, obrniti sebi v prid, sebi v okrepitev in ne v izcrpavanje energije.

Ce pa se steka in govori o tem, da so tezki dnevi za vse, je torej toliko vecja verjetnost, da bodo obcutljivejsi to dozivljali pac se mocneje.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes ful težek dan :V: ....prijateljičina hči v bolnici, in odhod enega ljubega človeka...pravkar sporočili...pismu... :V:

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V Ljubljani v poslovalnici ... precej zajebana vožnja v Lj, od Vranskega pa do Blagovice skoraj ves čas plundra. V Ljubljani plačal 5000 SIT kazni. :sori: Za 3min parkiranje na Slovenski. Saj ne zamerim policaju. x:)x Je bil prijazen. :palec: Samo razpi*** me, že druga kazen v enem tednu. :sori:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tam se vedno sprehaja policaj, sem videla, ko je pisal listke, mogoče ravno na tvoj avto Racek! x:Ix Ja tukaj ni varno parkirat! x:Dx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sneg imate??? :eek: Ne morem verjet!

Tle pa koncno dva dni zaporedoma sonce, samo jaz se vedno kot medvedek oblecena hodim okrog, ker kar ne verjamem, pol mi je pa vroce.. x:)x

 

Zmenjena z eno Slovenko na kavici.. sibam..

 

 

Cmokca!

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tam se vedno sprehaja policaj, sem videla, ko je pisal listke, mogoče ravno na tvoj avto Racek! x:Ix Ja tukaj ni varno parkirat! x:Dx

Jah, moj ni bil, službeni. x:Dx :palec: Ehm, ja, sivi kangoo, za njim pa beli clio. x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...........jaz pa pod škarje..........k frizerju...... :vio:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cosma...jaz za trenutek tut padla v film... :xx!: ...potem pa šla na eno fajn masažo... x^x ...in potem spregledala... :eek: kaj ga serješ astra... :xx!: ...pa zdaj že bolš... :palec:

 

Ufff, je zoprn dan.. x;)x ..rachek hvala za info o cesti...sem se nekako v lj odpravljala..pa se mi tko ni dalo..zdaj pa imam še dodaten izgovor... x;)x

 

Zakaj dežuje.. xrolleyesx ...tolk bi mi zdajle pasalo delat kaj na vrtu...sem včeraj naredila do polovice...potem pa me je dež pregnal..

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ponedeljkovo pozno popoldne pod Peski pravkar prši. :sori:

Nimam rad mokrote, vsaj dokler nisem moker od znotraj. :o|o:

Lažje sprejmem, da me nekaj pere od zunaj, če se prej očistim od znotraj. x:)x

Poženem navkreber in tudi misli mi čedalje hitreje letijo iz glave. xpolzx

Zunanja voda se čedalje bolj meša z notranjo. :switz:

Misli se k sreči skurijo prej kot mišice. x:px

Na osamljenem hribu spet najdem svoj notranji mir. xegox

Spomnim se besed zdravilke iz St.Petersburga

- delajte vaje, jogo, ..., pojdite na Šmarno Goro, ima odličen ambient! xokkx

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ko pa ta Šmarna Gora za nas tu v totem MB mal daleč :V: (sem jaz tud slišal, da :palec: x:Dx )...no, zato pa grem zdaj veselo na basket........trije elastični zavoji, ščitnik za nogo, ščitnik za roko......pa :vtz:....se bliža konc sezone, treba razčistit kdo je boljši :vragec: x:Dx

 

x:Xx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica
Jebemu Piko, dobr si to napisal,....

 

:palec:  :palec:

:palec:

 

Misli se k sreči skurijo prej kot mišice.

 

Ta mi je svetska x!x x!x x!x

 

Zato pa grem na sedežno, in noge gor...da si bom krepila...misli :o|o: (tudi take moramo biti)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hah,padal dež s snegom, futka :8): vzamem Bronhij bonos ,se hitro zbudim, vzamem polet za jutranje pospravljanje ..Pa sm se zavedu, da je danes Luna V Škorplji,sj sta se sosedova psa že ujutro nategovala; prav odgrnil sem zaveso ,da sm njuno igro bolj čisto vidu x:Dx neverjetno sta hitra, kr neki, poskakuje on nanjo, kosmatinec, hej, na dveh nogah se šopiril, pa jo klau za vrat,hah,sem tole sceno prenesel miselno na človeka,nim besed,se kr domenjo, z nagoni je treba očitno bit spontan x:Dx

En tak brezvezen dan, novice škratovske x:Dx

grem naprej.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...