Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 9


Marsa

Recommended Posts

O shit. :V: :sori: Moje sozalje obema - vsem trem v bistvu...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,4k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Grozno,res! :V:

Zakaj ljudje tako neprevidno in noro vozijo! Čisto nič kriva in je umrla! :C:

On pa bo lahko celo življenje mislil na to, da je ubil človeka! xrolleyesx Mislim, da ne bo nikoli več,prekršil predpisov, če bo sploh še kdaj sedel za volan? :o|o:

Tak človek ne sme več dobiti vozniškega izpita! :o|o: Nikoli!! :angry:

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mislim, da ni skrbi, da bi ga...

Zdaj se bo lahko vse zivljenje spominjal, za volan ne bo dosti priloznosti, ker bo najbrz par desetletij gnil v chuzi.

Karkoli recete - tudi on se mi smili, on je namrec se ziv in po mojem je nekaj najbolj groznega, kar se ti lahko zgodi, da imas takole na vesti mlado clovesko zivljenje.

Poznam ljudi, ki niso bili krivi, pa si nikoli niso cisto opomogli.

To je grozen dogodek.

A - vsakdo kdaj naredi napako, zal so nekatere usodnejse in z vecjo tezo od drugih oz. nepopravljive. :V: :sori:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

Tih deževen dan.... x:Xx

 

Pomoč pa rabim... :D :inocent:

 

Hčerka mi je naročila, da do konca službe premislim naslov za njeno seminarsko nalogo (psihologija)... Izbere naj napotrebuje namreč neko psihološko dejstvo, ki ga potem mora v seminarski ovreči...

 

Ima kdo kakšno brihtno idejo???? (saj se ne bom kitila z vašim perjem, ji bom "priznala" da sem v medij poslala poziv...)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

BorisM...nisem tako "pogumna" da bi upala odpreti novo temo...kaj pa če je že kje kaj takšnega....in da bi si drznila v tem napetem tednu nakopati na svojo mehko dušico jezo koga...

 

a-a...če bo bo...če ne pa...življenje teče dalje..........

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...upala odpreti novo temo...kaj pa če je že kje kaj takšnega....in da bi si drznila v tem napetem tednu nakopati na svojo mehko dušico jezo koga...

x:Dx x:Dx :vragec: x:px x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

Marsa: moja reakcija - krohot v pisarni! x;)x

BorisM: saj bi...saj bi, ampak sem bolj tako navrgla v dnevnik...MOGOČE bo kdo videl, MOGOČE nihče...res pa ni taka tema, ki bi zadevala večje število forumovcov, da bi zaradi tega odpirala novo temo...

Vsaj tako jaz gledam na odpiranje novih tem... x;)x

 

p.s. A nisem zmeraj previdna??? :vragec: :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...vidim, da ti današnja masaža ...

Saj res - dbest ikonca, Sanjalic! Ful ti pase, cisto si zrelaksirana! :palec: x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma ja.. ta teden.. saj tole bi slo bolj v crno luknjo, ampak..

Ko dve naj prijateljici ne moreta prit na obisk in se ti podrejo vsi nacrti za naslednji teden..

Ko dobis mail in dojames, da ti je clovek, ki ga imas ful rad, tri mesece lagal.. in se ti podrejo nacrti za zivljenje..

 

In se se vedno trudis prepricevat, da je zivljenje lepo, da vse slabe stvari minejo, da je najpomembnejse, da imas rad sebe.. In si kar nekako ne verjames...

 

Naj ze mine...

 

:C:

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ko dobis mail in dojames, da ti je clovek, ki ga imas ful rad, tri mesece lagal.. in se ti podrejo nacrti za zivljenje..

v črno luknjo z njim..

globoko in full zemlje gor.. take s črvi in deževniki.... pa da nikol vn ne pride..

 

Bo boljše :palec:

preverjeno!

Samo ko pol človek rata nezaupljiv pa naporen za druge.. To je škoda..

Zakaj ne mormo bit vsi iskreni, pa vse vn povedat bla bla blAAAAAAA...

pa bi blo vse kristalno jasno. x?x :sori:

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tih deževen dan....  x:Xx

 

Pomoč pa rabim... :D  :inocent:

 

Hčerka mi je naročila, da do konca službe premislim naslov za njeno seminarsko nalogo (psihologija)... Izbere naj napotrebuje namreč neko psihološko dejstvo, ki ga potem mora v seminarski ovreči...

 

Ima kdo kakšno brihtno idejo???? (saj se ne bom kitila z vašim perjem, ji bom "priznala" da sem v medij poslala poziv...)

Psihologija....nagradni natecaj.

 

Tema eseja:Vse o stolu, katerega ni.

 

So se razpisali strokovnjaki...tudi po 50 in vec strani.

 

Zmagal je nekdo, ki je napisal dosti manj:

 

"Stol ? Kaksen stol ? "

 

 

 

 

x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma ja.. ta teden.. saj tole bi slo bolj v crno luknjo, ampak..

Ko dve naj prijateljici ne moreta prit na obisk in se ti podrejo vsi nacrti za naslednji teden..

Ko dobis mail in dojames, da ti je clovek, ki ga imas ful rad, tri mesece lagal.. in se ti podrejo nacrti za zivljenje..

 

In se se vedno trudis prepricevat, da je zivljenje lepo, da vse slabe stvari minejo, da je najpomembnejse, da imas rad sebe.. In si kar nekako ne verjames...

 

Naj ze mine...

 

:C:

aliana :sori:

 

 

:vtz: xwizardx :palec: xcivx xcrossfingx xgoldfishx xupx :detelca:

 

 

pridi na en caj v slovenijo...

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma ja.. ta teden.. saj tole bi slo bolj v crno luknjo, ampak..

Ko dve naj prijateljici ne moreta prit na obisk in se ti podrejo vsi nacrti za naslednji teden..

Ko dobis mail in dojames, da ti je clovek, ki ga imas ful rad, tri mesece lagal.. in se ti podrejo nacrti za zivljenje..

 

In se se vedno trudis prepricevat, da je zivljenje lepo, da vse slabe stvari minejo, da je najpomembnejse, da imas rad sebe.. In si kar nekako ne verjames...

 

Naj ze mine...

 

:C:

Tudi jaz ti to želim x:)x x:Xx :palec:

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če ni to aprilsko vreme... x:Dx

Zjutraj sem se skoraj utopila v plundri, zdaj pa sije sonček! :palec: x:Dx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

In se se vedno trudis prepricevat, da je zivljenje lepo, da vse slabe stvari minejo, da je najpomembnejse, da imas rad sebe.. In si kar nekako ne verjames...

Ti si kar lepo verjami...... xokx x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aliana, glej, če so tako mečkali s tole odpovedjo, pomeni, da tudi njim ni bilo lahko to sporočiti in so se zavedali, da boš z razočaranjem sprejela novico.

Daj, veš kaj ti priporočam, pusti te misli...zakaj in kako in kaj bi bilo, če...

Raje premisli, kako lahko ta čas lepo izkoristiš drugače in mogoče s kom drugim, ki bi kar poletel zdaj k tebi.

Na primer, da tu objaviš, kje si drugi teden, prmejduš da boš imela tako gužvo tam x:Dx :palec: en lunin party

Življenje JE lepo. in dolžni smo vsak sebi in vsem drugim bitjem, da se trudimo za to!

Stanka

Življenje je PLES do nebes...

Imejte se radi med seboj, vedno!

live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem se sedajle nekaj spomnila, sem v dnevniku ane?

torej kaj se meni zadnje čase dogaja, pokličem kakšno stranko, pa mi pravi, da mi ravnokar piše al email ali pa naročilnico, napišem sms, dobim nazaj sporočilce, da sem ravnokar bila v mislih, pošljem os, se zgodba ponovi,... ok, da bi jaz na nekoga mislila in da bi mi telefon zazvonil, bi rekla, slučaj (teh ni a ne), sem priklicala, ampak da jaz pokličem oz. dam znakec in mi potrdijo... čudeži se mi dogajajo :palec:

 

grem navijat za ekipico moje hčere... držte pesti :palec: :switz:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Merkur Retro, Alias, sneg zapade sred pomladi, folk ma že letne gume, kataostrofalne kolone, jaz sploh ne pridem do faksa, v štirih urah, internet mi crkne, ...., jebem mu ja, na tega pa moja napoved ni vključevala..., najbrž marsina, je, ampak se mi ne da čekirat, hm ma kdo kako brihtno idejo, kako se jutr pripeljat pravočasno na faks, danes sem si lahko privoščil zamudit 3 urce, jutri jih je pa 13..., hjaja, hudir...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ponedeljkovo pozno popoldne pod Peski pravkar prši. :sori:

Nimam rad mokrote, vsaj dokler nisem moker od znotraj. :o|o:

Lažje sprejmem, da me nekaj pere od zunaj, če se prej očistim od znotraj. x:)x

Poženem navkreber in tudi misli mi čedalje hitreje letijo iz glave. xpolzx

Zunanja voda se čedalje bolj meša z notranjo. :switz:

Misli se k sreči skurijo prej kot mišice.  x:px

Na osamljenem hribu spet najdem svoj notranji mir.  xegox

Spomnim se besed zdravilke iz St.Petersburga

- delajte vaje, jogo, ..., pojdite na Šmarno Goro, ima odličen ambient!  xokkx

poznam tak občutek - mi je blizu :)

poznam tud kraj - mi je všeč x:Ix

P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx nino, jaz sem danes tudi dobro izkoristila jutro, sem vstala ob 5:30h, da grem k zobarici v skofjo loko,

sem porabila 1.5h do mednega ( 10km), se potem obrnila, ker sem itak ze vse zamudila,

se vozila nazaj v LJ spet 1,5h, tako, da sem ob 5:30h vstala, da sem potem ob 9:30h s polurno zamudo prisla v sluzbo :eek: :vragec: x:Dx x:Dx

 

saj sploh nisem mogla bit slabe volje zaradi tega, ampak sem pa tako zaspaanaaaaaaa xcivx x8Dx

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...