Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 9


Marsa

Recommended Posts

hehe ja tinka, sicer pa sem bil čist kul glede tega, lepo šel tja, mal se nasmihal voznikom obrnil in nazaj... tud jaz sem zdržal sam urco in pol...., pač, klik klik, in pokapira človek, to pa ne bo šlo...., in odfuraš nazaj, še dobr da nisem mel kaj nujnega ala zmenek s kako lepotico...,
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,4k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Guest sanjalica

USPELA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

1/ KUPILA (dogovorila se) možu darilo za rojstni dan x;)x

2/ postala sem OGNJENA ORANŽNOLASKA x;)x

 

 

GOOOOOOOOOOOOOORIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIMMMMM x!x x!x x!x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

nič nisi kriv BorisM x;)x ... začuda ta teden...zelo dobra energija v zraku....

 

x;)x x;)x x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

Hmmm....BorisM; mislim, da te energije nimaš moči preusmeriti....

Ko je, je... x:)x

Ko pa je ni, je pa ni...pa če jo še tako z lupo iščem..... :C:

Slavljenec pa je bik...sredina maja...tako da...je do slavja še daleč... Je samo dogovor za darilo :D :D :D

 

Obožujem darila, ki si jih slavljenec sam ne more (zmore) kupiti, izbrati, se dogovoriti, odločiti...mu pa pomenijo sanje...........

 

Sicer pa še eno vprašanje, dragi lunatiki....

 

Če bi imeli možnost odpovati za prvi maj...7 dni...kam bi odpotovali; katera destinacija bi se vam zdela "mamljiva" ???? (oz. ste kdaj bili kje, kjer je :palec: ?)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

meni razen toplih južnih krajev itak ne pade nč drucga na misel.......na kakšnem otoku z najmanj 27 stopinj celzija...........sam okusi so različni. sanjalica bi morala vsaj povedati al gre za morje, hribe, puščavo, skandinavijo.........al kar v sloveniji.........nekam malo izhodnih podatkov x:Ix x:)x x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

Konkretno; padla ideja, da bi odpotovala sama z mojima otrokoma....nekam...

 

Nekam, kjer je toplo, nekaj, kjer kaj vidimo, kjer kaj doživimo, spoznamo drugo kulturo x!x , kjer si najamemo avto in smo...po svoje... Potovanje ladija, avion... (Egipt odpade...že doživeto)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa seveda tudi.....kaj posebnega ti tako potovanje pomeni ali želiš, da bi ti pomenilo. Pa s kom greš....z družino, samo z možem, s prijatelji, z ljubimcem :vragec: x;)x x:o)x x:Dx

 

Jaz grem kar v Amsterdam. Mirno priporočam. Solo. Brez otrok. x;)x :vragec: x:o)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Odpade. Amsterdam. Hladno. Pogosto slabo vreme. Samo mesto pa lepo, kultur kolk češ, filing :palec: x:o)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če bi imeli možnost odpovati za prvi maj...7 dni...kam bi odpotovali; katera destinacija bi se vam zdela "mamljiva" ????

7 dni je premalo, ker ce ze, bi sla v Avstralijo ali na Japonsko, kitajsko, sla pa bi tudi na Islandijo, na Aljasko. ...

 

Aja, ze vem, jes - za 7 dni bi sla v toplichke. xsrcx :2src: xcivx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aja, ze vem, jes - za 7 dni bi sla v toplichke.  xsrcx  :2src:  xcivx

x:Dx x:Dx ....Jaz tud. Ker imam v službi vsega poln l.......in bi mi pasalo kopanje, spanje, masaže, sprehodi, kakšen izlet v hribe, pa mal na kolo, v kino, na kakšno predstavo, branje.....tak na izi. Bil to plan B.......samo je že prišla zelena luč iz Amsterdama......imava đabe prenočišče, vodiča itd. ....sam, da mi ne pride kaj vmes xcrossfingx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Amsterdam je kul, dbest, ravno fajn je 7 dni, ce imas vse zorganize'. :palec:

 

Jaz bi predvsem kopanje oz. vodna masaza in to... da si tele kite moje uboge malo... pocajtam... ehh... :||

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

amsterdam je dbest........tako super odpuljeno mesto.......njam x:)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ej, lajf je lep, kljub vsemu...

Nisem pijana ali kaj takega x:Dx

Samo prezivela ful lustkan dan s sosolko v parku na soncku, v spodnji majici in zavihanimi kavbojkami, s pivom in pistacijami.. na poti domov pa zagledala napis v izlozbi kina, Cleopatra, en argentinski film, ki sem reklame zanj ze prej gledala in mi je blo ful kjut, ker Natalia Oreiro igra.. Ura je bla tocno 7, what the fuck, dala sem tistih 5 evrov in sla v kino. Tak lep film, totalno me je potolazil.. zivljenje je lepo in lepo je v enoje, dvoje, troje.. kakor pride, kakor je...

 

Zdaj pa sibam domov, poslovit se od cimra in njegove punce.. vcer sta mi pripravla poslovilno vecerjo, malo smo jokali, malo se smejali.. Danes sta me pa klicala sredi dneva, ce sem ok.. Pa povabili so me na morje, ampak.. mislim, da trenutno bolj kot zur in morje rabim druzbo prijateljev.. tako da.. grem v petek zjutraj domov..

 

Lep vecer vsem!

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...kljub vsemu...

kaj pa dogaja?

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

Aliana...to je mladost.

In mogoče mi je samo zato žal mladosti; da nisem sposobna več tako hitro...se sprijazniti s stanjem, ki je (ker ga tako ali tako ne moreš spremeniti...).

 

Aliana...srečno x:Xx :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dans smo meli plesne... :kiss:

uspelo mi je spraviti barvo za marmoriranje jajc z rok......bljak kakšna sem bila :wacko:

smo v šoli imeli ustvarjalne delavnice...sma z Nord dosti pomagale....vodile delavnice in na koncu pospravljali.....................in jutri sma opravičeni spraševanjaaaaa :wOOt: kar pomeni da še en teden ne bom vprašana (El Nino, ne beri x:Dx ) fizike :wOOt: :wOOt: :wOOt: :wOOt: :wOOt:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kar pomeni da še en teden ne bom vprašana (El Nino, ne beri x:Dx ) fizike :wOOt:  :wOOt:  :wOOt:  :wOOt:  :wOOt:

El Nino je prebral prav takoj x;)x hehe, ti porednica, te prec sprašam, kaj pa jemlete? povej mi, vlak z maso 1000t se fura po klancu navzdol, klanec je visok, pol kilometra, začetna hitrost je 50kmh, kakšna je končna? kot poštena fizika bova zanemarila zračni upor pa trenje, klanec je lahko poljubnega naklona... (namig potencialno energijo prišteješ kinetični, in potem poračunaš iz vsega skupaj po enačbi za kinetično, hitrost...)

 

Lahko pa še prašamo kolk hitrej se ta vlak giblje od kolone danes zjutraj... (opomba kolona se ni premikala)...

 

Hehe, mrbit ti celo koristi, rešitev pa bo objavljena naslednjič.... goodluck

 

Ohja, je dolgčas danes, me ni blo na faksu :wOOt: :wOOt: :wOOt: :wOOt: :wOOt:, zarad omenjenega trafic jamma...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

El Nino je prebral prav takoj  x;)x hehe, ti porednica, te prec sprašam, kaj pa jemlete? povej mi, vlak z maso 1000t se fura po klancu navzdol, klanec je visok, pol kilometra, začetna hitrost je 50kmh, kakšna je končna? kot poštena fizika bova zanemarila zračni upor pa trenje, klanec je lahko poljubnega naklona... (namig potencialno energijo prišteješ kinetični, in potem poračunaš iz vsega skupaj po enačbi za kinetično, hitrost...)

 

Lahko pa še prašamo kolk hitrej se ta vlak giblje od kolone danes zjutraj... (opomba kolona se ni premikala)...

 

Hehe, mrbit ti celo koristi, rešitev pa bo objavljena naslednjič.... goodluck

 

Ohja, je dolgčas danes, me ni blo na faksu :wOOt:  :wOOt:  :wOOt:  :wOOt:  :wOOt:, zarad omenjenega trafic jamma...

 

Fizika, ja...

 

Polazu Mujo i Hasu fiziku na fakultetu.

Prvi na usmeni izadje Mujo i profesor mu da zadatak.

- Recimo Mujo da putujes vlakom i toplo ti je u kupeu. Sto ces uraditi?

- Paaaa, otvoriti cu prozor!

- E odlicno. Prozor ima povrsinu 1,5 m2, kupe ima zapreminu 12m3, vlak juri

80 km/h prema zapadu, puse juzni vjetar 5 m/s. Za koliko vremena ce se

provjetriti kupe?

Mujo naravno pojma nema i padne na ispitu. Izadje iz kabineta i isprica Hasi

sto je bilo. Slijedeci ulazi Haso i profesor zapocinje pricu:

- Recimo Haso da putujes vlakom i toplo ti je u kupeu. Sto ces uraditi?

- Skinuti cu sako!

- Jako je toplo!

- Skinuti cu vestu i kosulju!

- Strasna vrucina i jos ti je toplo!

- Skinuti cu hlace i carape!

Iznerviran profesor pocinje bjesniti.

- I sto mislis preko puta tebe sjedi crnac kojem se pocinje dizati dok se ti

svlacis. Sto onda?

- MA MOZE ME JEBAT CIJELI KUPE ALI JA PROZOR NE OTVARAM!

 

x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...