Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 9


Marsa

Recommended Posts

Borism, bodi vsaj 2 uri na dan na svežem zraku, čez vikend pa se poženi na kakšen hrib. Boš videl, kako bo nespečnost minila.

Naj vam bo vsak dan najlepši dan!

 

bigm

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,4k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Hvala za nasvet BIGM, kar mi svetuješ, še mogoče preveč upoštevam(ampak gibanja itak ni nikoli preveč!!!) , saj sem poln energije sedaj, ampak ponoči sem se pa res nekaj nadpovprečno premetaval, kar je redko pri meni (luna v škorpiji mogoče?), ker spim malo in kvalitetno, tako kot pri pijači, pij malo - pij dobro...lep dan x;)x :palec:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vidiš Boris pri meni pa luna v škorpijonu deluje čisto drugače! :palec: x:Dx x:px

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dobro jutro.. x:Ix

 

še dobro...da ja tako x:)x dan..v mb..

Zaspala..končno.. :xx!: okol pete zjutraj...same čudne misli..bile v glavi.. xrolleyesx

 

Pa nihče ni opazil...da sem imela 2000-čko.. :xx!:

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Astra,čestitke! xsmx (jaz sem opazila x;)x )

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Astra kongračulejšns! :palec:

 

Jaz sem padla v komo včeraj zvečer ZZZzzzzzzz

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane

Ojla, pred kratkim me je na forumu obiskal 10 000. obiskovalec.

Morda je bila kakšna škorpijonka iz over neta, kjer me obdelujejo debeluške kot magarca, ker jih malo solim x:Dx x:Dx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Eno lepo jutro želim vsem xsrcx oz. že kar lep dan x;)x :inocent: x:Dx

 

Lunatki, hvala vam za besede in energijo, prav lepo je biti spet med vami... Nekateri ste me malce "dregnili" x;)x tudi po OS-ih in mobitelu, zlati ste prav vsi po vrsti x:Xx

 

No, danes sem zaspala šele ob šestih zjutraj, pa tudi meni nekaj slabo, bi bruhala - ne bi...?, ampak sumim, da je to mogoče še z sovplivanjem nečesa drugega, ne samo splošnega vpliva dogajanja na ljudi zadnje čase :OoO:

Tako da, Mick... en pobožek zate, pa še x:Xx , Astra, tebi tudi en topel objem, res bova morali sčekirat tole najino povezavo :inocent: :vio: (hihi, potem pa, ko se eni začne nekaj dogajat, hitro drugo obvesti... ej, posluši, tole in tole te čaka... heh x:Ix x:o)x )

Stane, čestitke za desettisočega obiskovalca na forumu :palec: , aja pa Astri tut za pridno "štepanje" postov x;)x

 

No, kljub temu da sem mal spala, sem zdaj že pokonci, zunaj je čudovit dan... Zgleda, da bom malce pičila kasneje na rožnik xcivx - če vidite kakšno malo rdečelasko, ki objema smreko, sem to jaz x:Dx x;)x

 

Zdaj pa en lep pozdravček vsem, gremo dalje... S polno paro! xsrcx

 

Hvala vam, sončki. xsrcx

 

 

Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Blagor enim  x;)x  x:)x  :palec:

ki noč preživijo na WC... :vragec: x;)x x;)x :vragec:

Nagajivka, sem imela vikend v mislih in ti to dobro veš x;)x , ha sploh nisi tako zasanjana, si čisto pri stvari x:)x :palec:

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tako toplo, da sem prižgala klimo! x:Dx Zunaj pa je zelo prijetno! :palec:

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mi je Janjak faca, ko piše o svoji Volnici - pri tem pa pozabi omeniti, da je bobtail x:Dx x:Dx sem od vsega začetka mislila, da o kakšnem pudlju govori x:Dx Tudi jaz sem včeraj uredila Cara in ga hotela odpeljati na cepljenje x:Dx Pa je priskakljal iz Postojne na obisk Š. in pokvaril veselje x:Dx - mi je dokazal, da je Car preprosto še premlad... x:Dx

Smo ga potem raje mahnili ven na večerjo. Danes pa imela zapravljalni dan -spet :xx!: .

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Torej, Elektrika, hah ja mi tud...  :xx!:

 

no rešitev je nekako takole... ((mv^2)/2 + mgh)/(m/2)=V^2, torej v=87.9 km/h.. zavidljiva hitrost :) v primerjavi z našo stoječo kolono....

 

Lahkonoč.

 

hehehe x;)x

 

elektrika hja.....smo danes spet neke kroge sklenjevali in delali meritve.... :o|o:

 

 

moram se it malo zrihtat......grem na MK sestanek....k drugač ne hodim(ne smem) dans pa lahkoooo x:Xx ... ob desetih pa bo prepozno, da se vam oglasiom tako da.......papa x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kar pomeni da še en teden ne bom vprašana (El Nino, ne beri x:Dx ) fizike :wOOt:  :wOOt:  :wOOt:  :wOOt:  :wOOt:

El Nino je prebral prav takoj x;)x hehe, ti porednica, te prec sprašam, kaj pa jemlete? povej mi, vlak z maso 1000t se fura po klancu navzdol, klanec je visok, pol kilometra, začetna hitrost je 50kmh, kakšna je končna? kot poštena fizika bova zanemarila zračni upor pa trenje, klanec je lahko poljubnega naklona... (namig potencialno energijo prišteješ kinetični, in potem poračunaš iz vsega skupaj po enačbi za kinetično, hitrost...)

 

Lahko pa še prašamo kolk hitrej se ta vlak giblje od kolone danes zjutraj... (opomba kolona se ni premikala)...

 

Hehe, mrbit ti celo koristi, rešitev pa bo objavljena naslednjič.... goodluck

 

Ohja, je dolgčas danes, me ni blo na faksu :wOOt: :wOOt: :wOOt: :wOOt: :wOOt:, zarad omenjenega trafic jamma...

čiz, ki je že to! to smo lani jemali (celo 3 sem pisala xrolleyesx )

zdaj mamo elektriko, astronomijo (ne bom več vprašana, ker bom rajši vzela energijo). šit, pa kaj še sploh obstaja bol bedn predmet kot je fizika :o|o: :inocent: . pri elektriki pa delamo ful v skupinah. ej mam tako da dol padeš . tak so leni da... čisto vse delam jaz :o|o: bedno . šit, pol pa še učitlca- ona čist sebi razlaga, je itak nič ne razumeš. če jo pa prosiš za dodatno razlago pa ti pove isto na koncu pa te še vpraša če razumeš :eek: :eek: :sori: .

 

moram se potrudit, da dobim pri spraševanju 5, pa če 4 pišem sem med 4 in 5, zaključit mi pa mora gor, ali pa bom nardila tako sceno, da te vrže. :vragec: :vragec:

mejte se radi....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ujutro bil na notranjskem, megla se je vlekla iz gorenjske v ljubljansko kotlino, a na cilju je blo res sonce, snega skor nič... vozil sem previdno, kajti g.Vojc je opozoril previdnost in sm ga miselno seveda upošteval, hvala mu.

Trba iskat navdih v layfu, mu sledit in poiskat kakšen tekoč izvor Idej.

Bil tam v x knjižnici; na hito pregledau novo knjigo:Tečaj čudežev; spisana je v obliki kot Sveto Pismo..( Čudež je kot usluga; Čudeži so naravna znamenja odpuščanja; čudeži te slavijo zato, ker si vreden ljubezni..) ..

Čas je sredstvo za doseganje cilja.

w:Iw

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

Hčerka povabljena nocoj na neko bolj "hoh" večerjo, pa se je hotela malo urediti. Šli sva v trgovine...in :V: ; prekmurske trgovine so tako slabo založene da je :V: .

Sama še dobim "cunjice", ker nosim številko 38 in sem normalne velikosti, hčerka pa jih meri preko 180 cm in nosi garderobo številka 42 in to vse podaljšano... pa joške ima za E košarico... tako da... NIČ in NIČ in NIČ.

 

Bo spet treba "izvoziti" prekmurski denar v štajersko metropolo :V: :V: :V:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dan sestavljajo mnoga lepa presenečenja, trenutki, dogodki xloveyx

eno lepo presenečenje mi je pripravila xwitchx , ki jo nekateri poznamo

hvala selene :2src:

P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

čiz, ki je že to! to smo lani jemali (celo 3 sem pisala  xrolleyesx )

zdaj mamo elektriko, astronomijo (ne bom več vprašana, ker bom rajši vzela energijo). šit, pa kaj še sploh obstaja bol bedn predmet kot je fizika  :o|o:  :inocent: . pri elektriki pa delamo ful v skupinah. ej mam tako da dol padeš . tak so leni da...  čisto vse delam jaz  :o|o: bedno . šit, pol pa še učitlca- ona čist sebi razlaga, je itak nič ne razumeš. če jo pa prosiš za dodatno razlago pa ti pove isto na koncu pa te še vpraša če razumeš  :eek:  :eek:  :sori: .

 

moram se potrudit, da dobim pri spraševanju 5, pa če 4 pišem sem med 4 in 5, zaključit mi pa mora gor, ali pa bom nardila tako sceno, da te vrže.  :vragec:  :vragec:

Hm, a te prašam mal elektrike? huhu, bugabugabuga..., jaz sem mladi fizik, strašim vse šolarje ki ne marajo fizike..., ponoči jim pred oči tlačim enačbe... bugabuga....

 

ampak resno, hm ja čist razumem ljudi ki jim fizika ni všeč, meni gre tud počasi skoz ušesa..., pa skoz lobanjo mi počasi poganja v obliki las (pozorni opazovalci bodo opazili da mam vsak dan daljše...) hehja, sicer pa baje da se knjigce zelo lepe, za fiziko v OŠ, ma bratec, pa je bil kar priden, (5,5, pol pa kar na enkrat 2, pol pa vsi tisto...., huhja kaj je pa to) tekmovalnost traja sam nekaj časa..., pol pa ni več motivacije, ne ne nikakor nisi tip za fiziko..., čeprav motoristka pa to, hm skor bi šlo skupaj, tititi, lej da mi dobiš eno lepo štiri al pet,...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...