Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 9


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 1,4k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

šit, si mogu rečt, da me boš s fiziko strašo , ej , zdaj se mi bo res kaj sanjalo :eek:

 

tole s petkami pa dvojko je blo pri meni v šestem pri zemljepisu. to je tak filing da ga ne morš opisat - kul

(čeprav je moj najljubši predmet poleg angleščine)

x?x kakšna motoristka neki !

 

4, 5: mogoče naslednji teden xrolleyesx

mejte se radi....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hehe jaz se pa od zemljepisa spomnim, ene dvojčice ki je sedela ob meni, ahhhh, to je nekaj za v dnevnik, to je bla najbolj božanska dvojčica kar jih obstaja,.... pa še nina ji je blo ime.. ;) mmm pravi cukrček, luno v kozorogu asc v vodnarju..., mmm, kul bebja...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem pred fundamentalnim vprašanjem, vrjeti prerokbam, spet pobat z vodnarko, in čakat da me spelje škorpijonka al naj se temu upiram, in ostanem z vodnarko.... al ma usoda spet kakšen kaveljc da ne bom imel izbire..., hudič je to, preveč je dobrih bejb..., bo treba dvignt standarde...., sam pol bosta še zmeraj dve, hm hm hm ? kaka ideja?
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nino, če se ne moreš odločiti med dvema možnostima - počakaj na tretjo! x;)x xDDx x^x

SI SAPIS SIS APIS.

http://www.clipartsalbum.com/cliparts/garfield/107450.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Haha, hehe, ne me zezat, ta je pa dobra.., ne to pa ni moj stil, če se kaj poznam, bom šel s tisto k bo lepša...., xnckrivx... tko je blo zmeri, in tko bo še naprej....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ok, sam ne mi pol jokat he,he x:Dx :vragec:

 

ampak sej v bistvu si se že odločil, kenede x;)x

SI SAPIS SIS APIS.

http://www.clipartsalbum.com/cliparts/garfield/107450.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
Ok, sam ne mi pol jokat he,he  x:Dx  :vragec:

 

ampak sej v bistvu si se že odločil, kenede  x;)x

Oprosti, nisem vedel, da si ti v igri :xmas:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa kaj, a obe sta ti pa preveč naenkrat x:Dx  :xmas:

Ne dve hkrati pa nebi šlo, k pol je vsaj ena napačna, sicer pa ni panike ene še ni..., bo že kaj s tega, bom takrat pisal dnevnik...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ob pol polnoci v centru cakam, da prijatelji od prijateljice pridejo z letalisca, da poberem knjige in sibam domov spat. Vse spakirano, pospravljeno in pripravljeno, jutri ob 9h odhod!!

 

V teh par dneh ugotovila, da imam par prijateljev.. tistih, pravih, z veliko zacetnico... x:)x

 

A.

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dobro jutro vsem in en super in sploh čudovit dan :onfire: :flower: xokkx xsrcbumx xrainbowx xrosex

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx ..........ze bomo malo požgečkali, pa se boš zbudila ....... x:Dx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mi je Janjak faca, ko piše o svoji Volnici - pri tem pa pozabi omeniti, da je bobtail x:Dx  x:Dx  sem od vsega začetka mislila, da o kakšnem pudlju govori x:Dx

Hi, hi, saj mislim, da sem nekje med posti povedala :inocent: . Ja danes bo pa postal cyberdog. Dobi čip. Me prav zanima kako bo to izgledalo - čipiranje mislim, verejtno bo bolj čutil kot injekcijo proti steklini, samo kak bav bav ne more bit, če ga dajo tui maltežanom npr... saj ne vem, kaj je večje, maltežan al čip x:Dx x:Dx x:Dx . Mogoče ga pa v cekarčku nosijo x;)x x:o)x . No ja kakorkoli naša Volnica je itak taka zmeda, da po mojem še dojel ne bo, kdaj bo dobil to zadevico. Gremo v Kliniko za Bežigrad, tam kjer so njegovo veterinarko umorili :C: , upam, da se je tam že kaj znormaliziralo.

 

No ja, sicer je dobil pa eno honorarno službico x;)x . Možev stric je ribič in je prosil, naj dlako, ki ostane po česanju - ponavadi je je za kakšno klobko, spravimo in da bo iz nje delal muho. Pa tole ime sem mu jaz kar tako z lufta dala, ker ima res tako puhasto dlako, zadnjič pa je bila po televiziji neka oddaja, da so bili to ovčarski psi, to sem že vedela in da so delali volno iz dlake teh psov x;)x x:Dx .

 

Danes je bil že zjutraj hec... Se peljeva midva zjutraj v Ljubljano, Volnica večinoma sedela v karavanu in gledala ven, kontrolirala mojo vožnjo x;)x . Pa prideva do cestninske postaje LJ - Zahod in vidim, da je full kolona za v Ljubljano, razen za ABC. No pa kličem na Hit in povem da je kolona 1km. Prideva po dragega v službo, pa mu rečem, da je bila full kolona, on pa meni, ja sem slišal po radiu sem te hotel poklicati, da povem. Jaz pa njemu - Kdo pa misliš, da jim je sporočil x:Dx x:o)x ? Janja spet z vsemi žavbami sredi noči namazana x:px .

Pokowc, ti v naših krajih, pa tečaj čudežev x:)x :palec: , mi je zelo všeč tole tvoje odkrivanje Slovenije, mislim,da si eden od redkih, ki obvlada tole našo državico.

 

Dobro jutro vsem budnim - amisu, Selene in BorisuM, ki je spet prav po gentelmensko voščil praznike x;)x :palec:

 

En navihan dan vsem Lunatikom in akcija

 

:onfire: :onfire:

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Janja x^x , faca. Upam, da bo Volnica res zmeden in se en bo ustrašil namestitve čipa. Sicer pa zdaj bo cyberdog x:Dx . Mogoče bo šel lahko tudi na bankomat x;)x , pa pecal samo cyberpunce x:Dx

 

 

Danes je dan pečenja potic x:px , me čaka celodnevno mesenje, mixanje, vzhajanje, prelaganje...huh...pa si je prijateljica zaželela še domače široke rezance in ker ima roj. dan ok...bom še to navrgla za povrh.

 

Sicer pa želim veliko pirhov in dobrih potic vsem lunatkom. Pa lep vikend x:)x

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cosma, jaz bolj računam na to, da bom kliknila z miško in bo vstal za sprehod x;)x . Če se bo obneslo, bom resno razmislila o čipu za dragega x:Dx x:Dx x:Dx

 

Če sem si prav zapomnila, imaš ogromno naročil za potice a ne, lahko bi si omislila Cosmin butik in z rolerji raznašala potice x;)x x:Xx .

 

Upam,da ti je peka v vesleje in da boš torej danes uživala :onfire: :onfire: :onfire:

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cosmin butik, komot preimenujemo v Zmajkljin butik

 

 

:fiju: (vsaka naključna podobnost z realnim lajfom, zgolj slučajna x:Dx ....mal ima zveze z karakterjem)

Trenutno sem pri pekaču št.12 x:Dx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa vmes med menjavo pekačev, mesenjem testa in mazanjem file malo postneš x;)x :palec: ,

 

Znano je, da ženske bolje opravljajo več stvari hkrati :onfire: xyesx

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dobro jutro LNF! ;) danes pa zagotovo vem da bo dober dan..., vsem zvrhan koš poljubčkov in objemov, držte se... jaz grem pa uživat, sonček že sije....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mi je Janjak faca, ko pisˇe o svoji Volnici - pri tem pa pozabi omeniti, da je bobtail x:Dx

:eek: :eek: :eek: jaz sem pa ves cas mislila, da ima ovce....!!!! x:Dx x:Dx

 

sem bila vceraj na psycho-path koncertu, je bila pevka pod tisto lucjo z rdecimi lasmi totalno podobna kristalkini ikonici x;)x x:)x

 

nino, soncke, kjeeeeee, jst bi tudi.... :sori: uzivaj/te! x:Xx x:)x

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...