Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 9


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 1,4k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Mik, a grema kera zapet x:Dx

vidu, psa kak je skakau čez ograjo, pa mu ni znesl, pa se je prlimau na špica in pole je imel eno nogo v luftu a ceu deu telesa pa dol nekam,pa je cviliu in sikauu,pa mu nism mogu pomagat..pa saj sta gospodarja prec pršla, ampak tace so se rs zagustile med mrežo.. Upam, da ne bo več skakau čez, sj niti zaleta ni vzeu, kr na pamet se je odskoču, ampak tokrat mu ni uspelo.. Danes že skače spet, ..počne tut pasje˝ stvari x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
En prav luštkan dan je za mano, pa še več luštnega pride  x;)x Živjo vsem lunatkom, upam, da vam je vsaj tako lepo kot meni  xsrcx

 

Sicer sem spala samo ene 5 ur, ker sem že ob šestih zjutraj začela gledat okrog sebe kot zajc  :eek: , potem sem pa kar vstala... ena luštna muska, eterično olje maroške mete v gorilnik za dobro jutro, tibetančki + malce meditacije, jutranja kavica + čikec... potem pa na kavico s Candlelight v mesto  xsrcx  :palec:

Pridem domov, kosilce, potem pa k frizerju - in vaša Sončna Vila je od danes dalje oranžnolaska s franžico (frufrujem  xflirtx )  :onfire:  Po tolikem času temnih barv se prav prileže takšna, ki paše pomladi in vsemu dogajanju in brstenju naokoli  :2src:  (kljub dežju in snegu  :o|o: )... Zdaj sem sicer že kot en povožen makaron, ker mi malce primanjkuje tistih treh urc spanja, ampak ne bo nič počitka, dobim en luštkan obisk kasneje... bomo prav po ležerno lenarili in gledali filme  xcivx  x;)x

 

No, to bi bila suma za danes... v glavnem, počutje je občutno boljše, hvala vsem vam sončkom, ki ste me cartali tudi preko OS-ov  xsrcx  Prav toplo mi je pri srcu, ko prebiram skozi vaše bodrilne in pozitivne besede  xrainbowx

 

Lepo se imejte, sončki moji  x:Xx Rada vas imam  xsrcx

 

 

Sončna Vila

Sončna Vila, ti se moraš pekrstit v Nočno Muco, ko tako lepo predeš :xmas:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sanjalica, sva že dve x^x . veš kaj, je treba tako vzet, da pač nismo vsi za vse in da prisotnost xx kromosomov še ne daje po difoltu dobre pekarice. je že za nekaj dobro. hi hi hi že vem za kaj. a si pomislila, da je na svetu potrebna polarnost in torej ne more bit dobrih pekaric, če ni tud nas "taslabih".

:palec:

Sanjalica, saj tudi jaz kdaj mimo usekam...ni ful estetsko...ponavadi je dobro x^x ...Ampak, kam bi pa prišli, če bi vsi pekli? Kdo bi vse to pojedel?

Pa meni se to ne zdi nič posebnega, da jaz pečem...moja mama to ful obvlada in sestra prav tako...izgleda, da je neka družinska linija tole po mamini strani, ker so vse res dobre **pekarice** in prav tako dobre kuharice.

Recimo, jaz ne pripravljam rib, enostavno nimam roke za to....pa bi si želela, recimo to obvladat in pa japonsko kuhinjo....moram shecat tele Japonce v Lj. da naredijo en tečaj.

 

Sicer pa potičke so na varnem v hladilniku :eek: aha ...tole je ena posebna peka kjer potico shladiš in je ne pregreješ. Ostane dalj časa sveža.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Včeraj mela en mrk... :xx!: ..danes že med živimi.. x^x

 

Letos mal improvizacije...ampak zajtrk jutr BO... x:)x

 

Uživajte, lepo se imejte čez praznike..jaz grem proti soncu..upam.

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

V zadnjem času spoznavam, da obstajajo ljudje v mojem življenju, ki imajo velikansko moč vpliva na moje razpoloženje... vedno me spraviti v totalno evforično stanje, z lahkoto me pa ti isti ljudje potisnejo globoko v blato in še stopijo name....

 

Kurčev život...podarim ga; zraven dam 5.000 SIT!

 

Kje se je vzel tak dan.................. x!x x?x x!x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hoj....Sanjalica......take it easy........sigurno ima ta dan tud lepe plati......osredotoči se nanje......života se veseli, 5 jurjov pa lahko vseen meni daš x:Dx x:o)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V zadnjem času spoznavam, da obstajajo ljudje v mojem življenju, ki imajo velikansko moč vpliva na moje razpoloženje... vedno me spraviti v totalno evforično stanje, z lahkoto me pa ti isti ljudje potisnejo globoko v blato in še stopijo name....

to se je tudi meni dogajalo... zdaj pa mi preprosto več ni tako mar za te ljudi, ker če hočem normalno živeti, moram črpati moč iz sebe predvsem. ne dovolim da me kdo spravi na dno!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sanjalica, zajami sapo in jo mahni naprej - opri se nase, pa ti ne bo prišlo tko do živega

mogoče to ni tisto, kar želiš prebrati, a jaz tako mislim

držim pesti zate xcrossfingx xcrossfingx

P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

Prišla iz knjižnice...in si vzela knjigo... sicer ni bila pod temo znanstvena-fantastika; ampak SIGURNO napačno označena, ker.... ker to ni res, da bi bilo res...

 

Richard Russo: PRAVI MOŠKI ... (rezervna knjiga: Peter Nadas: Konec družinskega romana)

 

Pa kje je že kdo to videl ali doživel.. .... :vragec: :vragec: :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joj....ti si mal prekritična do drugih in do sebe, veš x;)x Poznam to.....znam biti tudi sam :xx!: ......niks gud x;)x x:o)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

x?x iz česa izhajaš da sem prekritična x?x

 

ker knjiga ni pod pravim "žanrom"

ali pa

ker še nisem spoznala PRAVEGA MOŠKEGA x?x (pravega moškega formy)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sanjalica - mislim da sem tocno celo precizirala v napovedi - odnosi in vse tole... in glih na tole finto pades... pa se rekla si, da ti ne pride do zivega... naj bo potem tako...

Res si najbrz prezahtevna...

Glej - resda ni kul vleci scene iz raznih tem, a vseeno vcasih ne moremo mimo celotnega vtisa, ki ga na nas nekdo naredi...

In ce ti recemo kaj takega, muhasta, prekriticna...whatever, to v bistvu ni sklep na podlagi enega (recimo zadnjega) posta. :8): x;)x x:Xx :inocent: :vio:

 

Bodi kul, nic mracnih misli danes, nic tezenja, mors se met rad, sebe in med sabo folk. xcivx xsrcx

Prazniki so vcasih malo depresivni, pa ne samo za samske, osamljene, ostarele, nebogljene ipd., pac pa tudi v (sicer tudi ljubecih) druzinah prihaja do stresnih situacij.

To je vse normalno. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

Muhasta in prekritična padla na izpitu :xx!: .

 

Sem se pa do konca tedna kljubovala napovedi; to pa tud nekaj šteje... :D :D :D

 

Eh...ah...oh...; saj bo tud ta dež prenehal... Samo to me vedno tako prekleto razpi...., da zmeraj verjamem...vedno znova... in milijontrispetindvajsettisočosemstodvanajstkrat x!x x!x sem si že rekla...nikoli preveč dati sebe; ker je vse v življenju bumerang :V: :sori: :o|o: :V: .

 

Daš plus in dobiš minus... Tečen dan, ni kaj....

 

(kdaj je nova napoved????)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

milijontrispetindvajsettisočosemstodvanajstkrat sem si že rekla...nikoli preveč dati sebe; ker je vse v življenju bumerang.

Mogoče pa se premal daš....... x;)x ...in kar daš to dobiš x:)x ....čeprav bi si želela več. x:o)x Ah....filozofiram nekaj brez veze.......život je lep x:)x ......ipak. x:o)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...