Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 9


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 1,4k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Zdajle tolk uzivam, da moram prav zapisat. :palec:

Je pa v zvezi z muzko (basi & bobni --> za iztocnico, ko bom debelo gledala, da kaj pa je (bilo))..

Korcula mix in asociacije --> k Borisu bo bas, klicat tega in onega... zrihtat.... da muzka... koncno izkoristit dogovor z mariom.... itd... evo, resetiranja...

...pa barvice sem si tamle pripravila (samo pac vsega pa ne morem)... nasla x 10 za staneta... uh..

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Včasih je lajf tolk čuden........ :vio:  x^x

O, Mick - a ne? :vio:

Sam meni je to fajn, ne maram prevec utecenosti in teh for. :8):

 

... 'Coln je v pristaniscu varen, a dno mu bo pocasi zgnilo.'

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, šur. Sam......ne vem......se mi zdi, da se včasih mal izgubim.........al pa mal bolj......ne znam ti razložit.......ne morem. :sori: Trenutno se počutim omejen....zelo omejen.......preveč stvari me v lajfu nekak omejuje.........pa ne gre za to, da si ne znam odstranit ovir........lajf me je vsekal z enimi ovirami, ki jih ni moč odstranit. Eh....bluzim.....

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

'Pozabil' si na aspekte'... razumem... ne bom 'metala naprej'... x;)x :vragec: x:px :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Šta sam ja? - izjutra upitam. Plen smrti....uveče odgovaram. Kako? Moj duh se buni, na smrt ne pristaje. Lepo - dijalektika kaže. Zar ne vidiš u ogledalu kako sam sebe proždireš? Zar ne znaš da u svojoj smrti spavaš od rođenja?

 

Prestrašen rečima dijalektike i obuhvačen mnoštvom riđih senki, kao utopljenik, rukama mlataram in vičem : U pomoč! U pomoč! U pomoč! Ali pomoči mi nema.

 

Aja.....od.....V.Markovič......Filozofija samoče.

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mick x:Xx ...tebi tudi lahko samo rečem Ne daj se Ines! Jaz tudi imela en čuden dan v torek, pa pol presekan z še eno bolj žalostno novico, dopoldne me je pa kar rolal....

Zgleda da je tole tak čas.

 

 

Poki in krompirjeva javna dela x;)x ....ma seveda sem razmišljala o tem kako to poteka v gostilnah...mogoče imajo kake mašince za lupljenje...ne vem ampak sem rekla, da pa tega res ne bi celo življenje počela x:Dx . Pa mi drugače no problem lupit, mi je ok, pa itaq krompir bolj malo jem, par kilc na leto, predvsem tamladega na pomlad.

 

No danes pa velikonočni zajtrki....se je treba pripravit xrolleyesx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V zadnjem času spoznavam, da obstajajo ljudje v mojem življenju, ki imajo velikansko moč vpliva na moje razpoloženje... vedno me spraviti v totalno evforično stanje, z lahkoto me pa ti isti ljudje potisnejo globoko v blato in še stopijo name....

 

Kurčev život...podarim ga; zraven dam 5.000 SIT!

 

Kje se je vzel tak dan..................  x!x  x?x  x!x

vsaka 'slaba' izkusnja je zato, da se nekaj naucis!!

tema mora biti, zato, da lahko vidimo sonce!! preprosto!!

lep dan ti zelim!!

ce ne drugega, se spomni na dihanje!! in verjamem 100% da ti bo lazje sprejeti karkoli pride ali gre v tvojem lifeu.

 

kaj ti da, naredi, da tisto kar je tesko gre...:

dihanje, sprejetje... vrlina in krepost. kakorkoli si to predstavljas.

ko nimamo drugega izhoda (ce perceptiram tako) nam ostane dihanje in zivljenje kreposti in vrline, dokler nimamo dovolj energije da pritegnemo tisto kar je nam pogodu. seveda je to lahko dvorezen mec, kajti tisto kar je nam 'dobro' morda ni tisto kar smo si zamislili.

 

ena od tehnik dihanja:

vizualiziras kako bela svetloba z vdihom prihaja v tebe, dobro prihaja v tebe,

ko izdihnes pa slabo, tema odhaja iz tebe. reces: z vsakim dihom vame prihaja dobro in z izdihom slabo...

in dihas. lahko na spehodu, lahko v sluzbi lahko doma, ... kjerkoli.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravcek vsem!!

 

Doma.  x:)x

Vozila sem se od vceraj od 11h do 2h, spala v avtu na neki italijanski pumpi 4 ure in sla naprej.. prisla ob 1h domov. Cudem obcutek.. Kar sedela sem v avtu pred hiso in globoko dihala in zbirala pogum.. za vstopit nazaj v 'real life'.. Ne vem no.. tako cudno je spet priti domov.. in je vse isto, razen stvari, ki sem se je nabolj veselila in jo najbolj cakala.. da ga bom objela..

Pojedla pasulj (uf.. domaca hrana  x8Dx  - pred vrati me cakata 2 vreci regrata in v omari potica!!! vsaj nekaj za polepsat dan) in sla spat.. za eno uro.. ne morem vec.. tako zmesana, zmedena.. kar ne vem kje naj se lotim stvari.. posesat sobo, ki jo je tri mesece macek okupiral, razpakirat, klicat folk.. jaz pa tako brez volje..

 

Ja, kdaj bo nova napoved...  x;)x

 

 

 

A.

dober dan zelim! x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dobro jutrooooooooooo vsem :flower: :flower: :flower:

 

pa še sonček sije in bo mogoče spremenil v svetlobo vse mračne misli .....zato veliko veliko veliko sonca v vseh nas x:)x x:)x x:)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dobro jutrooooooooooo vsem  :flower:  :flower:  :flower:

 

pa še sonček sije in bo mogoče spremenil v svetlobo vse mračne misli .....zato veliko veliko veliko sonca v vseh nas x:)x  x:)x  x:)x

ja :palec:

 

idealno vreme za dihanje!!!

ciscenje pred vrocino ki pride kasneje!!

 

ocisti (prediha) se vse kar je ostalo od zimskega casa....

napolni pljuca, izprazni vsebino nakopicenih zelja, picakovanj in obcutkov...

izprazni vsebino neuresnicenih misli, ki zastajajo in onemogocajo prihod cistiega zraka, nove energije, voljnosti in svetlobe.

dihaj in postani votel bambus! ostane ti nagib, cista akcija in nov zacetek.

 

ponovno ugotovil, da ne maram jabuk :V: (morda le v gibanju).

auro mi potegnejo na jin. predvsem priviligiram jang hrano, zato sem hitr pojedu se 1 pirh x:px

notri pa je imel zarisano vijolicno strelo :eek: x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mateja, dober tek :yumy:

 

jaz sem pa dans morala k maši  xzzzx

 

enga tipa sem po dolgem cajtu vidla...se je splačalo it :2src:

VELIKONOCNI TIP x:Dx x:Dx x;)x x:o)x

take dobis samo 1x na leto x;)x x:Dx x:Dx ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha x:o)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mateja, dober tek :yumy:

 

jaz sem pa dans morala k maši  xzzzx

 

enga tipa sem po dolgem cajtu vidla...se je splačalo it :2src:

VELIKONOCNI TIP x:Dx x:Dx x;)x x:o)x

take dobis samo 1x na leto x;)x x:Dx x:Dx ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha x:o)x

heh, sej ga drgač tud vidim, ampak me je danes presenetil..... :huh: :o ;) :wub:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jutrček x:Xx Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....kaki lepi dan je zunaj :2src:

 

Cosma x:Xx ....včeraj, sinoči...........se je v meni dogajalo nekaj zelo čudnega. Je že mimo, danes je nov dan....... x:)x x:o)x x8Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...