Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 9


Marsa

Recommended Posts

Imaš prav...Cosma...real lajf je...da ima hčera zvit gleženj.. :xx!: ..na morju je skakala na trampolinu...in ji pač dvojni salto...ni uspel.. xrolleyesx

Saj ni nič hudega...in zdaj se mala še sama ne more odločiti...če je to fajn...al ne... x:Dx ...ker po eni strani bo z gipsom frajerka..po drugi strani pa.. :xx!:

 

Kot da mi je veter..odpihnil vse črne misli.. x^x ...

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,4k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Uhja, jutri bo torej prav peklensko, da ne bo spet sneg.... k se bom kar preselil nazaj na primorsko in odpru smučišče... pol pa čakal na sneg in vleku državno pomoč..., Hja pogledal v karte ja dež bo ja...., saj bo že zdaj anbjrž že ponoči..., kar mal se je stemnilo če tko pogledam ven..,., pismu ej ta pomlad je čist v k..... nisem xsrcx pred tednom je bil sneg :xx!: sonček je 3x na teden..., mam za se učit, vsaj lunin net me mal drži po konci.... zlo ne fer bi se blo vprašat a je bog pozabil name... ;) sicer pa vse skupaj mal sarkazma, pa to, ful bi rad uredil, nekaj z vodnarko, v kake malo manj zračne vode, pa, niti približno ne gre...., (Ahja pa to je bilo sam za vesoljni dnevnik da se razume, na dve oči)
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

:OO!:

Digitalec mi je padel na tla....... in je šel .... x:((x x:((x

Vse kar sem poslikala...ni... :( :(

:inocent: x:((x :C:

 

Upam da najdem kje Canonov servis...pa da mi ga poštimajo.... :o|o:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Shit. Za slike, popravit pa se ga bo skoraj ziher dalo! :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

Eh...zgleda da imam res peh danes...

 

Skuhala sem kosilo, pripravila za delavce da jim peljem...se še tukaj poslovim...v avto in šibnem...

Na poti me že mož kliče...kje se obiram, da so že vsi za mizo... Jaz pa...samo še 10 km imam....

Pridem tja, odprem prtljažnik... PRAZEN.

 

Vso hrano, vse krožnike....VSE....sem pozabila doma....

 

Potem to s fotoaparatom... (če je šlo to, kar mislim, je okrog 50 K :( )

 

Potem jutri Ljubljana....možu požrlo kartico na bankomatu...., ABC kartica je prazna, tank je prazen...

 

Sin se je moral naučiti 3 obnove od treh zgodbic... In on se naučil vse tri zgodbe na pamet, ker se mu zdi brez veze, da nekdo nekaj napiše, potem pa en otrok to zgodbo spremeni in jo pove s svojimi besedami...

To ni za pet; za pet je, ko se ti naučiš tisto, kar je pisatelj napisal, drugače mu pokažeš, da ne spoštuješ njegovih besed...in naj se grem solit... In joka, ker "preveč ve in zdaj ne bo mogel dobiti petke..."

 

A še pobrskam po spominu za današnji dan? x^x

 

:vragec: dan...pa sem tam nekje videla, da se me že psihično pripravlja na naslednjo napoved....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:OO!: 

Digitalec mi je padel na tla....... in je šel .... x:((x  x:((x   

Vse kar sem poslikala...ni... :( :(

:inocent:  x:((x  :C:

 

Upam da najdem kje Canonov servis...pa da mi ga poštimajo....  :o|o:

Slike so ostale na kartici, nic bat.Da unicis kartico moras peljati cez fotoaparat z valjarjem, padec ne skodi.Za aparat je pa druga pesem :sori:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

Slike tokrat niso pomembne....sem samo poskušala ujeti žarke pomladi...

 

Že med slikanjem display ni delal, pa sem mislila...da samo kakšna nastavitev; potem pa sedaj doma pogledam kartico...in nič "novega" ni ga njej...namesto slik...samo tema.........

 

Saj piše podatek 52 fotografij...ampak...tema. :(

 

Hihi...zadnja fotka je tista moja...ki je bila za trenutek na LNF pripopana...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
Hihi...zadnja fotka je tista moja...ki je bila za trenutek na LNF pripopana...

Še dobro, da jo je nekdo shranil :xmas:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

astra pobož, za saro na razbolelo nogico x:Xx

 

pišuka te noge :sori:

 

 

Sanjalica, ti tudi mal retro planeti pa to...., lahko samo :fiju:

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hihi...zadnja fotka je tista moja...ki je bila za trenutek na LNF pripopana...

Še dobro, da jo je nekdo shranil :xmas:

Izkušen ta stric soli... se spozna na ženske muhe.... boš moral odpret šolo ljubezni a stane?

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hmmm je nekaj torej v zraku. Astrina hčera zvije gleženj :xx!: , Sanjalica razbija :xx!: ...in pozablja x;)x ..jaz pa malo manj originalna :vragec: . Sem se razbila v soboto na stopnicah, ki jih pred tem lepo na mokro pobrisala. Pol pa je bilo treba hitro k žegnu nest in hitro, hitro, da ne bi zamudili...pa so naenkrat bile noge v zreku. In tulila v momentu - pa še obe hčeri zraven. Baje sem bila kot na toboganu. No v glavnem, potolčena rebra, zadnjica in komolec. Ter seveda razbita in prevržena košara in s tem lepe - umetniške jajčke, ki smo jih tako prizadevno barvale. :V: Potem sem pa lahko čakala, da se je moj oblekel in nas odpeljal v mesto na žegnanje - ker brez žegna vseeno nismo mogli biti.

Ampak potem šli po kremšnite v Trojane x:Dx Tak - za ziher x:Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nat......en pobož.......na potolčeno zadnjico  :vragec:  x:o)x  x:Dx

Ahjajaj, hehe sploh taj ja..., to ni res.... tle se čist sesuje po stopnicah..., ti bi jo pa še šlatal.... pobož po glavi... ala saj bo kul... gre v teh primerih...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zate. Zame tak pobož. In pobož...ni.....pošlat x!x Najprej pobož.....da se ritka pozdravi.....pol šele pride pošlat. x:o)x x:px x:Dx Tolk, da bo jasno..... x^x

 

In smeh je pol zdravja.....če nisi opazil.....pobož tudi nasmeje. x;)x x:)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa res Ninjo -kdo o šlatanju govori-sem se pa fino nasmejala zdaj x:Dx

Dejstvo pa je, da me najbolj boli komolec x:Dx torej-pobožek kar tja x:)x

Pol pa zadnjica..in tak naprej x:Dx x:Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ok....saj vrstni red pobožev ni tolk pomemben......glavno, da k pošlat-u vodi :vragec: x:px x:o)x x:Dx x:Dx Na komolc pa še en cmoček povrh.... x:Xx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aha, vse huje - smo ze pri 'poshlatih'. ... :o|o:

 

Pac pa - (pisem napoved, sem ze skoraj finito :palec:, potem pa me caka se tush in umivanje las) - sem gledala, kako temni so moji uhani (srebrni, rinke 'starinske'), pa da jih moram malo spucat, samo se mi ni dalo...

Ugotovim, zdajle, da se blescijo!!!! :eek: x^x x8Dx

Na meni so se sproti spucali, kot se mi je ze nekoc zgodilo - v 15 minutah (*ko nisem verjela, da je srebro - sem alergicna na navadno kovino) - pravi tedaj frendica, saj bos videla, se bo ze samo spedenalo... in jaz si mislim - haloo? ziher ni srebro... pogledam cez 10 minut, blesci se tole)..

No, to se mi je isto zgodilo zdajle, danes... :) x^x x8Dx xcivx

 

... grem dokoncat napoved, da grem lohk cimprej pod tus in lase umit... he, jutri pa bom spet zavihana vsa ke okoli las... :||| (ampak sam da bodo cisti lasje in diseci). :2src:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aha, vse huje - smo ze pri 'poshlatih'. ... :o|o:

:eek: :eek: Pih.....meni tako poboži kot pošlati pašejo x:)x x:px ........pa četudi se samo hecamo. x^x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

........pa četudi se samo hecamo.  x^x

x:Dx x:Dx x:Dx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
Aha, vse huje - smo ze pri 'poshlatih'. ... :o|o:

:eek: :eek: Pih.....meni tako poboži kot pošlati pašejo x:)x x:px ........pa četudi se samo hecamo. x^x

Za res še pride :xmas: :fiju: xOOx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dober večer vsem... x;)x

 

Danes tak zanimiv dan... x^x Končno sem v realnost spravla tisto slikco, ki sem jo imela v glavi že kak mesec xsrcx in je ratala še boljša kot prvotna idejna zamisel :2src: tako da mi bo zdaj delala družbo na steni kar nekaj časa i guess x;)x

Pa mal sem navihana danes :onfire: xflirtx , tako da je blo kar fajn pretvarjat energijo na višje nivoje x;)x :vragec:

 

Aja... pa ircam ze tri dni kot besna... :eek: x:Dx Mi je frend naštimal irc, pa se zgovarjamo na enem luštnem kanalčku cel dan po malem... bo treba počasi nehat, pa začet počet kaj bolj produktivnega x;)x

 

 

Evo, se bom počasi spravla spat... upam, da se planeti že kaj izravnavajo, kaj pravite? x;)x xsrcx

 

lubčka na smrček za lahko noč x:Xx , zlate sanje želim vsem, pa čudovit nov delovni dan jutri xsrcx

 

 

Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hmm pa res. Res že dolgo nisem nič pametnega uštimala(barvanje pirhov ne morem šteti zraven in itak so se ta lepši razbili na stopnicah :vragec: ). Res bi bil čas, da tudi jaz spraznim malo glavo.

In včasih potrebuješ samo namig.. x^x Hvala Sončna x:)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...