Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 9


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 1,4k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Jutrček x:Xx Sem si v teh štirih dneh mal bioritem spremenil in danes seveda mal zaspal. x^x Sicer pa mi je ta ponedeljek še kar všeč........ker je torek. x:px x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jutrček vsem.

Se pripravljam in grem zdaj na modno revijo...samo gledat , da ne bo kdo mislil da conteso menjam, pa tudi contese sigurno ne bo tam, ker bodo bolj konkretne manekenke, z tapravimi življenjskimi merami x;)x .

Se moram malo še nafrfulit, ker bodo same ladies tam pa se moram asimilirat v okolico.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uf, kok strani se je spisalo :fiju: .

Sanjalica, se mi zdi, da se je tvoja energija že malo razkadila in nadomestila z novo x;)x

 

Aliana, dobrodošla, ja tako kot je rekla Sončna, če določene zadeve iz življenja spustiš, nastane prostor za nove. Verjetno se spet malo bolj toplo oblačiš, a ne x:Dx .

 

Vendula, zanimivo brati kakšni so običaji pri vas...

 

Mick se je itak kot sem vidla že vmes rehabilitiral x;)x .

 

Selene, tebe bi pa rada vidla z učinki Cvička x:Xx x:o)x .

 

Marsa, ti si pa faca, kar sama s seboj zažuriraš x;)x , cool xyesx .

 

Nataly, po mojem si kar gibčna, da nimaš nobenih posledic unega tvojega spusta po stopnicah, jaz mislim,d a ste žegnanje že nekako poštimali, važno da si ti cela. En pobož kamor rabiš x;)x .

 

Kje naj začnem?

 

V petek smo šli po službi na čipiranje. Me je tko čist majčkeno skrbelo, kako mislijo čip dati moji Volnici pod kožo - sem si nekak take računalniške predstavljala, pa kako zdaj to pod kožo spravit? No pa je bila injekcija z majčkeno bolj široko iglo, pa je šlo lepo pod kožo, pa še proti steklini, pa še ena zadevica. Skratka, čist poservisiran x;)x . No ko je dobil čip, so preverili, če funkcionira, z eno napravico so šli mimo njega in se izpiše številka, hudo x:Dx . Pa zredil se je full, tako da kakega teka ne praqkticiramo, bolj valjenje, pa včasih že malo težko vstane. Pa ne zaradi prenažiranja ali filanja hrane z mizo, ampak premalo aktivnosti, pa mogoče majčkeno manj briketov. No je rekla veterinarka naj jemlje dietne brikete, sva nabavila, pa naj se v fitnes vpiše in da je to projekt za par mesecev, naj zdaj ne pričakujemo efekta v kakem tednu. Pa smo te dni malo več hodili ven, pa je celo začel spet malo teči.

 

V soboto bila v Italiji, sem si majčkeno sfilala baterije, jaz Italijo rabim.............. Kot da bi človek s časovnim strojem šel kak mesec naprej. Regrat cveti, forzicije razcvetene, sonček, 10°C več, cool. Sva nabavila velikonočna čokoladna jajca. Si jih je moj dragi zaželel, me je cel mesec spraševal, če greva.No pa sva šla. nabavila sva Kinder tako malo večjo izvedbo, jaz sem se jajčkom odpovedala, sem rekla, da menjam za mozzarelo :yumy: uf, za mozarello se vedno prodam :inocent: . Pa vidiva tam ogroooooooomna čokoladna jajca - taka 1,30 m. Pa pogledam dragega, pa tiste iskrice v očeh, da bi, pa seveda ne bova, ker je bedasto, pa predrago... No pa sem se spomnila na otroke v nas, da jih je treba razvajati, pa se mi je tko simpatična ideja zdela, pa sva ga vzela x;)x . volnica je prav bedasto gledal iz prtljažnika na jajce v svetlečem papirju ovitem, tak prav prikupno zmeden pogled. Aja, vzela sva še za starega očeta eno telebajskato jajce, ker tudi obožuje čokolado, pa ni vedel kaj so to telebajski, za mamo pa prt. Pa prideva domov, se pogovorimo o dnevu, pa dragi privleče uno XL jajce, mamo skoraj kap, ata pa je bil bolj za stvar x;)x .

 

V nedeljo bila precej zunaj, me je lepo vreme zvabilo ven. najprej 2 urici z atom in Volnico, potem 2,5 urce z mamo pa potem še 1 uro z Volnico. Včeraj pa likala in pospravljala razsulo doma. Zdaj je prav fajn feeling, vse pospravljeno, pa fajn dnevi za menoj. Bi bil fajn takle 3 dnevni vikend...

 

No en navihan dan vsem skupaj x:Xx x:Xx x:Xx

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

o kako super janjak :palec:

 

ob zadnjem stavku pa sem pomislila, da bi blo lepo tale vikend še mal podalšat...........tja nekam, do naslednjega ponedelka x:Dx

 

uf bi pašalo x:px x:px x:px

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, Amis, to bi pasalo tudi meni, samo kaj, ko imam pa toliko opravkov, pa vse moram naredit! x:Dx :palec:

Saj bo en, dva, tri sobota x:px :vragec: in bomo lahko spet uživali! x:Dx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oooooo, danes pa nek poseben dan.........nesporazumi s prijateljico, nesporazumi s starši, nesporazumi v službi :V: .........to bo še "veselo" :xx!:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mick v napovedih so se te zadeve malo predvidevale, hitro svoj šarm v roke, pa se bo po mojem vse posaniralo x;)x x:)x :palec: .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Helou, spet nazaj.

 

Na kongresu je bilo živo, informacij, raznih zvez in drugega je bilo, kolikor hočeš. Astrološke literature v nemščini za kako tono, programske opreme itd. dovolj.

Organizacija po švicarsko - vse štima. Natančno veš, na čem si.

 

Potovanje - dva dni avtomobila, še kak izlet sem ter tja, malo fotk in podobno.

 

Moje punce so bile u lajfu - šoping v soboto (majčke po dva franka in druge razprodaje, komolčkanje isto kot pri nas, cene sicer enake kot pri nas (če kdo pravi, da Švica velja za drago, se mora vprašati, kaj je narobe s Slovenijo)), zoo v nedeljo (izvrsten!) pa še kaj. V vseh gostilnah so glavni hit beluši.

Vsakdo govori najmanj tri jezike - prava milina.

 

Sicer pa je v Baslu največ tujcev (!), in to vseh barv. Pri nas se pajkljamo z nekaj tisoč priseljenci in "izbrisanimi", kot da je to velik problem. Ne bi rad načenjal spet kake vojne, ampak tistim, ki se hudujejo, če imajo drugi narodi in komentatorji Slovence za ksenofobe, svetujem kratek polurni sprehod na nedeljo po glavni baselski cesti Clarastrasse.

 

Najbolj fascinantno pri vsem pa je, da država enostavno deluje, in tu vidim največji razkorak, ki ga moramo Slovenci še premagati. (Primer: Celoletna vinjeta za vožnjo po Švici te stane cca 6000 SIT, MESEČNA vožnja v NM in nazaj (cestnina) pa te stane cca 15.000 SIT. V tem leži ključ - a ne v vprašanju, zakaj je pri njih tako poceni, ampak zakaj le LAHKO tako poceni.)

 

Skratka, lepo, prijetno in poučno potovanje.

 

Pozdrav vsem!

 

Bern

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O, Bern, zivjo, kul! :palec: x8Dx

 

Wow, super 'porocanje', vse sem si predstavljala ful dobro... Belusi? Njami! Svicarji so se vedno tocni? Dragi pa sploh ne? Saj, cisto mozno, saj je tu ful drago ratalo v bistvu.

Tujci? Hm, bolj si jih predstavljam oz. to, kar omenjas, v kaksni Franciji ali Nemciji, ne pa ravno Svici, hecno v bistvu.

Ja, pri nas imamo totalno nerealne cene - vcasih celo nesmiselno poceni nekatere reci, ko kar ne mores verjeti, da to pa tolk stane, nekatere stvari pa so cisto over, totalno.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bern.. :palec:

 

Jaz pa danes :switz: ..imela dve uri konverzacije v ruščini...ker moram pod nujno obnoviti znanje..jezik se mi groooozno zapleta...čeprav se kar veliko stvari spomnim...zanimivo..še vedno pa gladko berem...in tudi izgovarjava je ok...

 

Vsi nekam tečni danes...klical mož..pa pravi, dobro, kaj je retro Merkur al kaj... x:Dx ...nobena naročila ne štimajo, dobave kasnijo..vsi se sam nekaj zdirajo.. :xx!: ..

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:o)x (moz - retro merkur?)

Ruscina? :eek: Tekoce branje? :eek:

(*sama sem ic, pa me ob zivce spravi cirilica).

 

Kar se pa tice... xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx :xx!:

Jaz sem danes dobila ze 5. reklamacijo v zvezi z enim in istim narocilom, ko je nekdo zamehuril!!! :mad2: :mad2: :mad2:

In jaz izpadem shlamp!! :mad2:

In koooliikooo casa sem se morala ukvarjat s temle, koliko mi je pozrlo tole (casa, energije, mobi kartice!!!!)! :xx!: :eek: :xx!:

Grrr, bila tako besna celo, da si prisegla, da ga skenslam za en mesec iz ponudbe... Joj, sam da dobim tistile mail, od te osebe, klical po telefonu, jaz onega, saj bo, je ze... in podobno... jaz pa ko krele ponavljam, ko se sama ne verjamem.

Ma!!!

Eh...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa, jaz sem včasih tekoče govorila rusko...samo je res že dolgo tega.. x:Ix ...preprosto pozabila....kar se ti zgodi z jezikom...če ga ne uporabljaš...in ruska cirilica je mal drugačna...ima tut polno nekih dodatnih znakov za mehke in trde črke..

Zdaj pa po glavi premetavam te besede...in sama s seboj govorim rusko...moram preverit, če se kakšen ruski kanal dobi na TV...

 

v retro Merkurju...se bo men povrnilo znanje.. x:Dx x;)x

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
A pačemu ti hačeš pa ruski gavarit, Kristalka, ruski čaj nada pit garečji :xx!: x:Dx x^x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

cizek cizek gdje ti bil, na fontani vodo pil... ? :D

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vipil vrjonku, vipil dvje...

zasamel mu v galavje... x:px x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hmmm... a to je ena ruska pesmica, ki ste se jo učili še v časih železne zavese? :inocent:

SI SAPIS SIS APIS.

http://www.clipartsalbum.com/cliparts/garfield/107450.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
hmmm... a to je ena ruska pesmica, ki ste se jo učili še v časih železne zavese?  :inocent:

To pesmico je mene učila teta točno pred 50. leti.

Se mi zdi, da takrat zaves sploh imeli nismo x:Dx x:Dx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...