Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 9


Marsa

Recommended Posts

Dobro jutro vsem budnim Lunatikom, pa lepe sanje vsem sanjajočim x;)x ,

 

včeraj sva šla z Volnico, čeprav je malo rosilo na en sprehod - zdaj ko ima shujševalno x:Dx x:Dx x:Dx , pa sva našla Velikonočnice - letos prve :onfire: :onfire: :onfire: xrosex.

 

http://freeweb.siol.net/bozidard/slike/velikonocnica.jpg

 

Evo tole je ta rožica, ki raste nekje okoli Šentjurja, pa pri nas. Zrastle so prve 4, 3 sem nesla mami, eno pa pustila x;)x .

 

Danes zjutraj pa uresničevali marsino napoved, spet so stare zadeve prišle v igro, pa ne na mojo pobudo, pa smo majčkeno predebatirali stvari na nov način. Pasalo x:)x :palec: .

 

Selene, verjamem ja, da si uživala v klepetu, nekako nimaš izbire - uživati ali ne, enostavno si prisiljen v uživanje x:Ix xsrcx x:px .

 

En navihan dan vsem x;)x x:Xx xsrcx

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,4k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Janja mogoče Volnica, ni več tako ime na mestu, pred kako dobro psičko, ga lahko zdaj kličeš Cyberdog x;)x

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Borism, upam, da te bo razveselilo...jaz sem tako polna energije...da sem danes imela možnost poležavati...pa me je kar odneslo iz postelje...pa ne delaj mi skomin z zemljevidi.. x;)x

 

Cosma, jaz ti lahko ponudim pomoč...sem dobro šolo naredila iz tega...lata in leta sem se zaletavala v zid...potem pa se odločila, da bom ubrala manj bolečo pot...in povem ti, da gre...preprosto ogradim se od sebe..v takšnem trenutku...kao to nisem jaz...ampak je potrebno, da tako naredim...ko sem prvič tako naredila...so vsi samo :eek: :eek: ...in čakali, kdaj pa bo počilo...jaz pa nič.. x:Dx ...in tako si preprosto rečem, danes bo tako..in to izpeljem...

 

 

Kolk mam jaz enih načrtov... x!x ...sam me zanima, kaj od tega bom izpeljala..

 

Mal x:)x ...za vse vas... x:Xx

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj sem vedela, če se na koga lahko zanesem je to nate astra x;)x . Moram malo povadit, poze, izraze in fraze, pol bom pa na konju...najbrž ni težko, ker eni kar obvaldajo, jaz pa tudi ne toliko bukova, da se ni bi mogla naučiti :madpro:

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tukaj bolj point, da nič ne uporabiš in da si narišeš angelsko faco jaz nič kriv xnckrivx...nič slišala, nič videla, nič govorila...skratka zvadit slepoto, gluhoto in biti nem, pa lepo se smejat x:Dx ...pa zlo fajn je če rečeš, da so vsega drugi krivi...recimo čebelica maja ali kaka druga pravljična osebnost...vseeno kdo.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Janja mogoče Volnica, ni več tako ime na mestu, pred kako dobro psičko, ga lahko zdaj kličeš Cyberdog  x;)x

Saj sva zmenjena, več Cosma, če je kaka pička v bližini, o sorry, sem se zatipkala - psička, taka simpatična, potem ga pokličem - Cyber klopka, ker nikoli ne veš, a je tehnični tip psičke al je taka bolj ročnodelska, pa pride potem v vsakem primeru v poštev x;)x .

 

Kako pa kaj tvoje potice, nisem nikjer zasledila kaj vse si spekla, da je bilo odlično pa itak vem x;)x x:Xx x:Xx x:Xx .

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

OOOO Potičke x:px , vse so šle v pomet njamsi. samo čokoladne z mandeljni nisem naredila, zmanjkalo časa in energije in sem dobila pritožbo.

Tako, da bom morala ponoviti vajo. Naredila orehovo z rozinami, rozinovo in kokosovo. Vse skupaj nekaj protvanjev. Pa še nekaj naročil dobila v bližnji prihodnosti...saj ne, da bi se mi dalo ampak to bom pa še res naredila, ker je za posebno priložnost.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Preživela včerajšnji dan v avtu in Mb bolnici. Oče bolan ratal :C:

 

 

Janja -a veš....sem bila kar bolj gibčna tudi..samo zdaj me je zimska zaloga ščitila x:Dx x:Dx Vsaj za nekaj dobro x:Dx .

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zivjo vsi! :)

 

***

Dejte pogledat na osrednjo stran foruma - ??

Koliko obiskovalcev hkrati je bilo danes ponoci ob 1h?

A je bil kdo od stalnih tu? A je to res, oz. - a je to mogoce? :eek:

Mislim, naj bi ze bilo, saj softver sam to pedena, ampak... x?x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa..pa je res neverjetno.. :eek:

 

Mogoče v skladu z napovedjo...ljudje niso mogli spati...pa so iskali kakšne teme...duhovnost..in podobno...primerno temu času..

 

Ali pa je bil na delu retro Merkur...in si je mal prikrojil podatke.. x;)x

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dejte pogledat na osrednjo stran foruma - ??

Koliko obiskovalcev hkrati je bilo danes ponoci ob 1h?

A je bil kdo od stalnih tu? A je to res, oz. - a je to mogoce? :eek:

Mislim, naj bi ze bilo, saj softver sam to pedena, ampak...  x?x

Zgleda, da je to mogoče(kar 198! :eek: :eek: ), ampak od tistih ni potem noben skor sposoben delat 100 na uro že ob 6h ali 7h zjutraj :sori: , "TI" se šele prebujajo sedaj x:Dx , hja rekord je pa res, težko ga bo zrušiti, ampak ne gre mi v glavo Marsa, ker mi delamo ponoči druge stvari x^x , takrat je LNF na drugem tiru x:Dx x:o)x .....lep dan vsem x:)x x:Xx :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem si tudi tako razlozila, da folk ni mogle spati, morda je kje bil kak note spet (pa sploh ne vemo) ali kaj takega, lahko da je slo za 'obiskovalce' - no, ziher..

 

Da bi prikrojil?

Dobro, to sicer najbrz teoreticno je mozno - ampak zakaj ravno ta podatek?

Ostalo vse stima, ok, novi clani, toliko postov, vse...

A tole prejle Mitja opazi... :eek: :eek: x?x

No, saj... skoda, ker me ni bilo (vec) gor, da bi to videla! x:px x;)x

Kot da je v bistvu sploh vazno to. xDDx

 

Ampak zanimivost pa je...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bi samo spala danes, le kaj to pomeni? x:Dx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No že dolgo nisem nič o našem zdravstvu. Zdaj nisem nad ničemer več presenečena, se samo še smejim, kot raznim vicem o policajih in blondinkah x:Dx x:Dx x:Dx .

 

Včeraj smo naročili recepte za dragega pri zdravniku, sama življenjsko potrebna zdravila - insulin in za ščitnico. Tašča je šla 3 krat tja iskat in jih ni dobila.

 

Danes kličem tja, pa pravijo, da jih niso napisali, ker zdravnik ni še nikoli predpisoval insulina in ni znal izpolniti recepta, diabetologa da bi mu pomagal pa ni dobil na telefon. Pa da ga bo spomnila danes.

 

No saj drugače ga bom pa jaz x:Dx x:Dx x:Dx , naj se kar na kako Mushi lekcijo pripravijo, če bo pa kriza, bom pa Znova , uf se mi že vnaprej malo smilijo x;)x .

 

Saj ni problema, saj insulina se itak ne rabi, sem pa ke si daš kak šus, ko si high x:Dx x:Dx x:Dx

 

Potem ima pa Marsa zaradi Lunce probleme, pismu, jaz mislim,da se da brez knjig, če je treba tudi pol leta preživet.

 

Svašta. V novicah : pujsin mož v komi, ker zdravnik ni znal izpolniti recepta x:Dx x:Dx x:Dx . Tole se hecam, ampak so pa res slike x:o)x :xx!: :O: .

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
Včeraj smo naročili recepte za dragega pri zdravniku, sama življenjsko potrebna zdravila  -  insulin in za ščitnico. Tašča je šla 3 krat tja iskat in jih ni dobila.

:eek:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Znova boljša, mogoče primerna za takole situacijo x;)x...

 

Saj nisem jezna,ker enostavno nisem tak tip človeka, samo neodgovorno, ker opravljajo take poklice, kjer je cena za površnost lahko tudi človeško življenje, ker npr. tale insulin je res življenjsko nujen, ker mu sicer lahko cukr do kome nabije, pa sem povedala, da je že brez, pa se potem s tako zadevo pripeljejo.

 

Pa bom vprašala kako se pride do insulina v urgentnih situacijah - da so mi pač dali mislit, da lahko zaradi administracije ostane brez njega, da jaz pa nekako ne bi da umre. Pa naj se zamisli in majčkeno spomni, da so v igri življenja, bolj zaradi drugih jih bom pač spomnila, da se igrajo z življenji in ne s krompirjem.

 

Ampak so pa resnično prave slike x:o)x x:o)x x:o)x .

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

.... niso napisali, ker zdravnik ni še nikoli predpisoval insulina in ni znal izpolniti recepta, diabetologa da bi mu pomagal pa ni dobil na telefon. ....

x:o)x x:Dx :xx!: x:o)x x:Dx A se hecajo???

 

Bi npr. LN zaposlil (in placal!!) astrologe, pa ne bi naredili charta folku, ker ga se nikoli niso naredili ali pa zato ne, ker se jih ne bi dalo dobiti! x:o)x x:Dx x:Dx x:Dx

 

Ej, ta je pa bosa!!! x:Dx x:Dx x:Dx (ce ne bi bilo :xx!: :xx!: :xx!: :V: xrolleyesx :V: :xx!:).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane

Janja, vidiš, taka vprašanja so mene vodila k drugačni rešitvi.

Saj jo poznaš.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lahko 3 x ugibam ? Ssol x;)x x:Dx x:Xx .

 

Insulina se nekak ne da s ssoljo nadomestit, se pa tudi jaz zavzemam za alternativno nego zdravja, to se pa strinjam s teboj xyesx xokx .

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
Lahko 3 x ugibam ? Ssol  x;)x  x:Dx  x:Xx .

 

Insulina se nekak ne da s ssoljo nadomestit, se pa tudi jaz zavzemam za alternativno nego zdravja, to se pa strinjam s teboj  xyesx  xokx .

Kdo pa pravi, da je sol nadomestilo za insulin. :8):

Zdrava sol le reaktivira slinavko, da začne ponovno proizvajati insulin sama.

Seveda, če ji to dopustiš in to tako, da začneš po malem zmanjševati dozo insulina.

Ali ti nisem tega že razložil :8):

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...