Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 9


Marsa

Recommended Posts

Dobro jutro, tako lepo je začeti dan z vami. Še posebno Sončna Vila je ganljiva, želim ti lepo slovo...in pesmica je čudovita :inocent: Predvčerajšnjem me je po dolgem času zgrabilo, da besede spravim iz sebe in v en red: Brstenje. Ko sem napisala, sem se prav oddahnila, ker drugače čutim nemir...

 

Lepo se imejte vsi

:vio: Stanka

Življenje je PLES do nebes...

Imejte se radi med seboj, vedno!

live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,4k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

dobro jutro vsem!!!!!!!!!!! danes je en lep petek, malo bo gneče, pa usklajevanja, pa delanja reda v glavi za potek vseh službovskih aktivnosti - v ozadju pa program vikend x:Dx , pohajanje in čvek - obožujem to x:Dx .

 

:onfire: xrosex :onfire:

 

sončna, selene, borism, kristalka, stankaa x:Xx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hmmm :eek: :o|o: ... zdaj gledam nazaj poste in sploh ni mojega, ki sem ga včeraj (kao) postnila... :wacko:

 

Tina :sori: ... tako sem bila vesela, ko sem zagledala spet tvoje poste na LNF, potem pa berem, kako je (še vedno) s tabo... en pobožek :palec: (mislim nate xcrossfingx :detelca: xupx )

 

Janja... kakšna štorija :xx!: :O:

 

Sicer pa - pri nas v službi dogaja :wOOt: :angry: :sniky: :cry: ... total čustveno našponano, grožnje in obtožbe razne... ma ni, da ni... včeraj sem se odločila, da postavim v to sceno tudi svojo energijo, pa naj se potem zgodi, kar se ima namen zgoditi. Očitno je res tako, kot pravi Vojko, da sem zdaj nekako 'na odru' - kajti kar na lepem sem se znašla tam, da odšpilam, kar mi je namenjeno. olrajt, pa dajmo :vtz: ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dobro jutro x;)x

 

Sončna, lušna pesmica, še posebej mi je pa všeč tvoj odnos do slovesa x:)x :palec: .

Marsa, si tok simpatična s tvojimi opisi cestnih scen, po mojem imaš kar gužvo v avtu, se mi zdi, da nas full zraven tebe sedi, ker se ćisto vživimo x;)x . Ja zdravje je pa res, ko ga imaš si ponavadi premalo srečen, da ga imaš :inocent: .

 

Pokowc, tvoje pogovore in popotovanja je prav fino brat x:)x :palec:

 

Dobro jutro vsem ta jutranjim x:)x :palec: , Selene, Kristalka, Amis, Stankaa, Mateja in Boris, kdo je že danes za kavo skuhat na vrsti ? A jaz, no prav, pa bom x:)x x:px .

 

Včeraj sem si pa naredila en cool dan. Sem se prav odločila, da je čas, da se odlepim od napovedi x;)x , pa da preživim Moj dan (saj načeloma je vsak, ampak ta ta zadnja napoved me je uročila :inocent: ).

 

Po službi sva prišla domov na kosilo, je bila ena fajn zelenjavna juhica, njamsi, jo obožujem. Potem sva pa s Cyberčkom šla na eno vlečenje x;)x . Ni bil namreč glih preveč navdušen nad drugo rundo, ampak jaz se nisem dala motit. Je blo prav hecno, ovratnica, pa vrvica, pa jaz, ki sem ga "spodbujala" - beri vlekla. No pa nekak sva prišla na najin hribček pa pobrskala za velikonočnicami, ampak nikjer nobene :C: , sta itak že popoldan bila z mamo v intervenciji in prišla do istega zaključka. najbolj hecno se mi pa zdi, da sredi hribčka, sredi navadne trave cveti ena narcisa x:px .

 

No potem pa stečejo ko blisk mimo naju škotski ovčar, pa ena mala bela kepica - stil maltežan, samo malo bolj okrogel in jazbečar. So res zašibali in moj Cyberček sploh ni dojel, da so šli mimo x:Dx . Ima full dar opazovanja :o|o: . Hi hi hi hi.

 

Potem je bilo treba vse 4 tačke oprat, pa iz inata ni hotel svoje dietne porcije pojest hi hi hi hi. No kakor hoče, saj danes bo ziher zmazal čez dan.

 

Potem sem pa en ples z likalnikom užgala, pa po par dneh pavze spet mal vaje za hrbtenico nardila. Potem pa njamsi, u Čudeže spet mal pokukala. Tole se mi zdi pa tudi smešno, kot bi bila čitanka v 1. razredu - Ivo, Iva,....... Prebiram že kake 3 tedne, pa sem na strani 29 hi hi hi. Počasi, da se zadeve sprejme in posedejo. Pa Lojzko Hay sem eno poglavje pohrustala, potem pa pred TV. Eh, sem prav zadovoljna, izkoristila popoldne maximalno.

 

Coool.

 

No en navihan dan vsem ta jutranjim, ta dnevnim in ta nočnim x:Xx

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[/color]MOJE OČI TAKO BLAGE

 

Ne

odpovej

se tako hitro svoji samoti.

Naj zareže bolj

globoko.

 

Naj te prekvasi in začini

tako, kot te lahko le redke človeške

ali celo božanske sestavine.

 

Nekaj, kar manjka mojemu srcu nocoj,

je napravilo moje oči tako blage,

moj glas tako

nežen,

 

mojo potrebo po Bogu

popolnoma

jasno.

 

(Hafis)

ne oci, ne usta ne vidijo tiste samote, srece ali teme, ki bo jutri in je bila vceraj.

le spominu zdi se da nekaj izgublja, ne vedoc, da uhaja mu trenutek.

postavljen ociscen na zemljo, bos in gol, zbezan od prikazni vceraj in ovijalcev jutri

lahko le sonckasto poljubis zemljo in mimoidocega.

tudi to je darilo. x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hmmm  :eek:  :o|o: ... zdaj gledam nazaj poste in sploh ni mojega, ki sem ga včeraj (kao) postnila...  :wacko:

 

Tina  :sori: ... tako sem bila vesela, ko sem zagledala spet tvoje poste na LNF, potem pa berem, kako je (še vedno) s tabo... en pobožek  :palec: (mislim nate  xcrossfingx  :detelca:  xupx )

 

Janja... kakšna štorija  :xx!:  :O:

 

Sicer pa - pri nas v službi dogaja  :wOOt:  :angry:  :sniky:  :cry: ... total čustveno našponano, grožnje in obtožbe razne... ma ni, da ni... včeraj sem se odločila, da postavim v to sceno tudi svojo energijo, pa naj se potem zgodi, kar se ima namen zgoditi. Očitno je res tako, kot pravi Vojko, da sem zdaj nekako 'na odru' - kajti kar na lepem sem se znašla tam, da odšpilam, kar mi je namenjeno. olrajt, pa dajmo  :vtz:  ...

good luck! x:px x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dowloadam antivirusne zascite...

zgleda da mi vsak od anitvir. programov najde kaksnega, noben pa vseh virusov - heh, prispodoba, za ljudi, ce poenostavim x:Dx x:Dx x;)x

pol pa delat :o|o: spet x:px pomoje kr cev dan, pa se vikend.

 

magh, razmisljal.. tole- redne sluzbe pa to... :xx!: :8): sej vredu, pa tutu ne.

premalo placano! bil na akademiji za multimedijo asisten - predavatelj photoshopa, placano fuuuuul dobro, 3x vec kot ena standardna sluzba, pa 2x bolsi del. :eek: sam, k ne traja, rabijo samo za kaksen mesec, dva. :xx!: je pa fajn delat z ljudmi! mi kr laufa predavat x^x , razlozu pa vse... :palec: x:Dx x:Dx (mel priliko nakladat x:Dx x:Dx ).

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Helou mujceki x:Xx Dogaja..... x:)x Mal pauziram, mi izgleda zvezde nagajajo, pa se mi neke čudne stvari dogajajo.........vendar se dogajajo tudi dobre, prijetne. Ne morem pomagati. Takšen sem. Ne morem brez dobrih stvari. :vragec: x;)x x:o)x

 

Tina, drži se :detelca: :detelca: xcrossfingx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bil na akademiji za multimedijo asisten - predavatelj photoshopa

Free, a je to ta nova varianta študija (v angleščini)? tam na Viču imajo prostore? Dašo ful zanima ta študij (bo mela tebe za prfoksa xcivx x8Dx :palec: )

 

pa hvala za 'good luck' ... saj zaupam, da bo vse kul... drugače bit ne more x^x x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bil na akademiji za multimedijo asisten - predavatelj photoshopa

Free, a je to ta nova varianta študija (v angleščini)? tam na Viču imajo prostore? Dašo ful zanima ta študij (bo mela tebe za prfoksa xcivx x8Dx :palec: )

 

pa hvala za 'good luck' ... saj zaupam, da bo vse kul... drugače bit ne more x^x x;)x

nak, to je akademija na leskovskovi (blizu btc-ja).

sedaj deluje 2 leto.

 

aja, a na vicu tudi kaj obstaja???????????

me zanima, a mi das lahko vec info prosim!!!???

sploh me zanima studij v ANGLESCINI!!!

 

hkrati pa lahko tudi individualno ucim, no problem. photoshop obvladam!

sploh pa za daso.

 

hm, neki men govori, da bi mogu it tudi sam studirat!? :o|o:

zadnje dni skoz neki sanjam racunalniske programe, pa oblikovanje pa linije, slikarske sole, etc... :eek:

sploh se mi zdi zanimiva varianta studij v anglescini!! :palec: WOUUUU!!

 

zgleda da mi bos z info se dan POPRAVLA!! x:)x :2src: , ker nekako malo obupavam, da bi res moral 'redno' v sluzbo hodit, tako na standardni nacin. neki se ne vidim glih tako ... :o|o: , sicer pa whatever will be, it will be perfect!!

---------

JA ITAK, da bo cool! bos se malo svetlobe prinesal v solo pa bo!! :palec:

hm, ceprav v takih primerih (kot pac razumem) se mi zdi, da je najbolje opazovati.. dokler pac ne cutim-o nagiba posredovati.

seveda pa govorim nasplosno. dejansko pa je morda res zadeva nagiba- obcutka, ko ves da bo akcija prisla iz tebe.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V astrologiji nas je Lunca malce opomnila na sončev mrk, ki se dogaja v ponedeljek, pa sem šla v lunin koledaršek pogledat in piše z mastnimi črkami; "Letos bodo mrki še posebej delovali na ljudi, ki so rojeni v znamenju Ovna, Bika, Tehtnice ali Škorpijona (in tiste, ki imajo Luno ali Ascendent v teh znamenjih)."

Ja čudovito, zasedam vse tri alternative naenkrat  

Ja čudovito, zasedam vse štiri alternative naenkrat... komej čakam, a je bil ta pondelk, al ta pondelk k prhaja.... pišemo kolokvij takrat, jebem jim, spet ga bom uril no važn da tizga v četrtek ne bom.... mi pogleda to kdo v kartice ;) kako bo šlo, al pa pripomni astrološki del, ob takem mrku če koristi al škodi...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mateja...saj ti pa najbolj veš...kdaj je čas...da stopiš na oder.. x;)x ... xcrossfingx

 

Free, škoda da si v lj...bi mi zlo prav prišel kratek kurz iz photoshopa...mogoče pa ti kdaj rata nardit delavnico..za lunatke.. x?x

 

Pliss, jaz bi sam mal včerajšnje uranovske energy...dans se mi še kregat ne ljubi.. x:Dx

Sem prejle razmišljala..da mi je ljubše, če sem nesrečna...kot pa tkole prazna... :xx!:

 

Nič se mi ne da...nič me ne veseli...in nič me ne žalosti... xrolleyesx

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

uf, ja astra, take praznine so lahko zelo zoprne :xx!: .........dobro je, da minejo x:Ix x;)x ...........en pobož x:Xx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nino - Kot kaze, bos naredil, zelo dobre karte so prisle, vendar je nekaj pokazalo tudi kot da je necesa prevec - morda ima kdo prenatrpan urnik ali pa da je prevec ljudi, dejansko...

Pa nekaj ali nekoga se bo cakalo.... hm, morda bo pa prestavljeno? (*mogoce bo kaj drugega prestavljenega, je pa povezano z zensko osebo). Ampak narejeno pa bo - v bistvu po mojem kar vse oz. oboje (si nekaj omenjal, da necesa pa ne bos)...

Pac pa vidim se nekaj drugega - eno tvojo ljubezensko zadevo, nekaj bos dvoril in pristopal, samo sporocilo je, da moras nekaj pustiti zadaj, se necemu zaradi tega ali v ta namen odreci. Kar bos tudi naredil.

Skratka - zmaga zate, vse zelo kul, vseeno pa bo nekako necesa prevec. :palec:

 

... ko imas glih rojstni dan (aja, 24 ur se komot jemljemo tako).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ahhh ;) po petih letih, sem te spravil do tega da mi pogledaš v karte x;)x uuuhuhu, je pa res dobro leto.., ;) huhu... Hja čeprav sem pa vseen mal razočaran nad tem, k vem več al manj to kar si mi povedala ;) lohk pa mal koristno obrnem... tole zadevo, Ja dost se mam še za učit, matematiko bom prestavil na september, ali pol junij, ker, tko al tko mam premal s prvih dveh kolokvijev, da bi lohk to uredil, zdaj, (teoretične možnosti so za zdej, ampak bom pač šel na pisni izpit kasnej) fizika bo pa zdele šla, v četrtek, pod mus da gre,..., hm ja jasno mi je da osvajam tole vodnarko, zdaj spet, pred pol leta mi je to uspelo, zdaj pa vse znova...., se mi pa zdi da bom zamenjal cilj (tista sco ki mi jo contesas obljublja,) in vodnarka bo pač šla proč, hm al pa bom kaj druzga odvrgu xnckrivx... no ja ;) se mi je zdelo da bo kul... najlepša hvala x;)x (hm tole z x-i smeskote delat)

 

Zdaj pa nazaj na dnevnik.... dones grem spet pogledat frenda včasih sva bla nja naj naj, zdaj pa se že dolgo nisva videla...., pa grem mal gor k njemu..., to bo kulsko komaj čakam..., hm ja, torej grem jaz.. xcheersx ... vam pa xracx xsrcbumx xyiyax in xrainbowx

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

.. Hja čeprav sem pa vseen mal razočaran nad tem...

Nino, zagledala tvojo zeljo, pomislila, pa dajmo to pogledat, impulz, premesam, postavim, vidim par stvari, navrzem, da ne pozabim ali kaj... ker nimam prav dosti placa tule niti casa za taksnole ta trenutek, delam ene par kar pomembnih zadev... pa nisem sla v bolj izcrpno in dodelano razlago... toliko malo za iztocnico... x:)x

Skratka - uzivaj in naredi vse izpite in osvoji vse bejbe! x;)x :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dva izpita eno bejbo.... mi trije smo najboljši par.... ;) no saj nisem razočaran... tolk, najbrž mi nihče nebi mogel kaj dosti več napovedat in to..., ampak stvari nekam tečejo v to smer, jaz take kapitalne zadeve začutim globoko v sebi, velik prej..., pol me sicer presenetijo podrobnosti in to...., no ja hvala lepa....

 

Hm glede prjatla, pa očitno se je zavlekel njegov obisk pri zdravniku, in bo tam kar cel dan..., ubogi, no jaz pa k ni druzga, bom pa z vami ostal....

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hojla, kak ste? očitno mi danes določene zadeve popoldan in zvečer odpadejo, no škoda, se bom pa razvajala :2src: držala pesti za sončka, ki danes v Ljubljani igra polfinale in se zabavala sama ... dolgčas mi ne bo x;)x

prav paše dan ko si sam x:o)x pa čeprav bi bil kje drugje....

Sončna v mislih sem s teboj....

mejte se x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pismo kot bi kej pekla...  

 

Dobro življenje je kot dober kruh,Mal kvasa, mal mokce... mal začimbic ;) in velik ljubezni... pa je dober....

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...