Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 9


Marsa

Recommended Posts

Dober večer coccinelle x;)x ...če pa sem zaljubljen v basket........bemu...ma, še ena poškodba pa neham......pol pa te povabim na kegljanje x:o)x .....kdor zgubi plača kremšnito x:px x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,4k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Kje, kje, kje...??? x:o)x x:Dx Pa ja, ko smo bli še pubeci smo kegljali za kremšnite...pa mi je to prvo šinilo.....lahko pa tudi za kaj drugega x:px :vragec:......Hm......ker bom verjetno izgubil morm to v nekaj zame koristnega spreobrnit ....hm...mogoče.....če zmagaš...... mi lahko pokažeš v čem si še dobra....če ne....pa jaz tebi x:px Sam, da ne bova pol na basket šla x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Coccinelle :palec: :palec: ...ok....ti mene na kegljišču :inocent:..... pol pa jaz tebe na biljard(u) x:px .......x:px :vragec:....pol pa na kremšnito......x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O, kaksna kombinacija - Coccinelle, biljard in minice! :2src: :2src: :palec:

Mick pa ze zraven... x;)x xDDx

 

Pokowc - :o|o: - to pa so vonjave, a? x;)x :o|o:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ko smo že pri razvajanju in zadregah... jaz danes bila v popolni zadregi, doživela šok, odprem poštni nabiralnik,  v njem ena zadeva, nabiralnik po šivih pokal, komaj spravila obloženo knjigo ven, pridem domov in nekaj časa kar gledam... kot otrok ki dobi darilo, pismo tole jaz nisem navajena. Odprem in onemim, knjiga vredna zlata, knjiga, ki sem jo imela do sedaj v solasti s prijateljico in od danes naprej imam svojo :2src: hehe mi je pred dnevi rekla - sem te vpisala v en tečaj, boš sodelovala, kadar boš imela čas :vragec:

Zraven knjige pa tekst... draga sestrica (hehe to je v zvezi z zastavicami x;)x )imam tako čudno navado, da tistim, ki jih imam rada ob nenavadnih datumih podarjam darila za rojstni dan, ko začutim, da nekaj potrebujejo. Evo, tule ti poklanjam knjigico... Cmokec,Pujsa

 

Ni besed s katerimi bi se ti draga moja zahvalila, daješ mi občutek, da sem vredna več kot mislim... resnično si me spravila v zadrego, ker nisem navajena...

Ma človek mora imeti našo Janjok rad ane????.  :2src:

WoW!!! Mega je tole, pa se tale tecaj ni poceni! Ornk se je izprsila, to je res prava ljubezen in prijateljstvo! :palec: :palec:

Ocitno pa si tudi ti - sicer ne bi tega dobila, selene! :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uf..... jz pa slabe volje.... :V:

 

Sem bla ful ok cel dan, sem se ze ful z veseljem ucila, ko mi je kolegica poslala sms da se pa jutr ne bi dobil (sem povabla dve kolegici na koktejl ker sem dobila stipendijo in smo se ze miljonkrat zmenile, pa na koncu vedno prestavle, ker je ena iz Kr in je ful vezana na vlake pa vedno je blo kej druzga). No in mi tretja pise, da gre pa tole njej ze na zivce, kako se jaz in una iz KR ne moreva zmenit za en vecer in da bo mogla pac ena od naju spremenit urnik, da se bomo dobile.... in se tak fajn obtozujoc ton, pa nism jz nc kriva, da una ne more prit. Sta pa predlagale vikend, ko mene ni v Lj in zdej jz kao hinavim. xrolleyesx In moja dobra volja, da ju castim, pa se potem tkole pi*dita name. :!!:

 

V glavnem, je sla volja za ucit se in vse.... se nisem vec mogla skoncentrirat, ker sem non stop razmisljala o tem.... :xx!:

 

 

JanjaK, wow! :vio:

 

Sem na trznici kupla tavzentrozo in jo bom probala (ne vem se kdaj). Fora ja v tem, da me ne boli tok, da bi se zvijala od bolecin (hvala bogu!), vcasih je blo res huje, zdej pa samo easy boli. Se mi pa zdi nesmiselno jest tablete za to, ce me ne boli mocno.... :xx!: In sem hotela cajcka probat. Pa me zdej ne boli vec in bom najbrz pocakala na naslednji ciklus.... x8Dx

 

Lepo se mejte! x:)x x:Xx

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... Zdaj poslušam glasbo in se družim z vami! x:Dx Skoraj tako dobro kot sex! x:Dx ...

:2src: xcivx x;)x x8Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma daj no mir, Katja, kl*** ju gleda, mislim halo!

Bodi vesela, ce se moras takole za*******, potem boljse, da je tako kot je.

Malo tule poopletaj, pa bo prec boljs, bos videla! :palec: x^x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živjo, lunatki moji dragi x:Xx

 

Tu dogaja na ful, opažam, spet kar par strani med mojima objavama x;)x , pismu ste res pomladno razpoloženi in pišete na veliko x:Dx

 

Aliana, lepo te je vsake toliko brat, malce Španije za pokušino x^x (mejl pride kmalu.... x;)x )

Naky, ful lepo si uletela vmes nas mal pozdravit, prav vesela sem te bila xsrcx In to, da si dala konjička naprej - xsrcbumx

ribica Katja, upam, da ti čepki za ušesa pomagajo kaj :inocent: tu v študentu grem jaz kar spat kdaj z njimi, ker zna biti ob zurih takšna galama, da je kar veselo x:o)x - no, res so vsestranska zadeva :palec: .... pa tudi upam, da si se že znebila tiste slabe volje zaradi prijateljic, zaradi takšnih stvari je brezveze živce izgubljat xsrcx

Bobnar, saj se mi je prav zdelo, da je tisti tvoj mega bombastičen dan dišal po nečemu takšnemu, kot je nov job x:Dx :palec: Upam sam, da z odpovedjo nisi imel večjih težav :sori:

Mucamaca, vmes si enkrat priletela postnit v dnevnik.... upam, da so se tiste spremembe, ki si jih načrtovala, izkazale za pozitivne...? :palec:

JanjaK, Pujsika, tole tvoje darilo, sploh pa energija - :2src: xrainbowx xsrcbumx

Kristalka, heh heh, ob temle branju glede verouka sem se pa naglas smejala... hehehehe... ne morš da verjameš, sam to lahko rečem x:Dx x:o)x

 

Eni čisto posebni lunatki pošiljam tole noč veliko veliko ljubeče in pozitivne energije, take zdravilne - bejbi, da se zjutraj zbudiš prerojena x;)x xloveyx

 

Hej, zdaj gledam tole zgoraj napisano.... nori ste....same lepe stvari xsmx

 

Lep dan vam želim jutri x;)x

 

 

Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

me je dons poklical en frend in mi povedal nekej, kar me je ful razveselil in mi vlil upanje za lažje reševanje ene zadrege :hepko:  :hepko:  :hepko:

Saj ko ne bo več zadrega, se bo odpela zadrga x:Dx x:Dx x:Dx .

Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hihi... nase pa pozabla x:o)x x:Dx itak,. saj sem tko al tko čist brez glave dans x;)x

 

Obnova današnjega dneva... Heh heh... Včeraj je bil žur bloka. Pred žurom sem skočila še malo ven, na drinkico (hihi, model me je prišel iskat z drugim coupejem kot zadnjič, pa sploh poštekala nisem, jaz pamet... sem to ugotovila šele potem, ko me je že domov peljal x:o)x toliko o tem, kolk se spoznam na avte x^x ), no potem sem pa tam okrog polnoči pripičila na žur v blok, predvsem zaradi ene meni ljube brucke, ki sem jo hotela malce bolj udomačit tukaj med temi ljudmi... x:Dx x;)x Tamala jo je čez pol ure popihala spat, jaz pa... :o|o: ... srečala milijon ljudi :wOOt: , blablabla z vsakim, kakšnega še nepoznanega sem še oblajala, tako da sem potem sklenila še par novih poznanstev xcheersx , da o alkoholu ne govorim :huh: .... no, končalo se je pa ob šestih zjutraj, ko sva se z dečkotom iz sosednjega apartmaja začela pogovarjat tu na sred našega hodnika (seveda situaciji primerno še vedno s kozarci v rokah) o kvantni fiziki heh heh (hik x:o)x )... in je bil ful navdušen nad tem, kolk vem o tem (ja, pa kaj še... okej, mal več kot navaden smrtnik, ampak to je pa tudi to), potem sva pa prišla do problema, ki mi ga ni in ni mogel razložit, jaz se pa tudi nisem dala... sem mu rekla, da pridem na dokončanje debate kakšen drug dan v kakšnem boljšem stanju (hik ane x:o)x ). No, potem sva oba dobesedno pobuljila :eek: - zunaj jutro in sneg.

 

Okej. Spat.

 

Ko sem se zbudila, pa.... :blink: :wacko: :sick: :wacko: xredx :sleeping: ... in sem spala do šestih zvečer :vio: pol pa hopla dežurat v dežurno ložo... hihi danes je bil blok nekako sumljivo neverjetno tih in miren... verjetno se je v veliko sobah dogajalo isto kot pri meni x:Dx

 

No, jutri pa spet v pomladnem duhu dalje, sem ga malce prekinila za en dan x;)x x:Dx

 

Velik sončka vsem x:Xx

 

 

Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

končalo se je pa ob šestih zjutraj, ko sva se z dečkotom iz sosednjega apartmaja začela pogovarjat tu na sred našega hodnika (seveda situaciji primerno še vedno s kozarci v rokah) o kvantni fiziki heh heh (hik  x:o)x )... in je bil ful navdušen nad tem, kolk vem o tem (ja, pa kaj še... okej, mal več kot navaden smrtnik, ampak to je pa tudi to), potem sva pa prišla do problema, ki mi ga ni in ni mogel razložit, jaz se pa tudi nisem dala... sem mu rekla, da pridem na dokončanje debate kakšen drug dan v kakšnem boljšem stanju (hik ane  x:o)x ). No, potem sva oba dobesedno pobuljila  :eek: - zunaj jutro in sneg.

Zanimiva ta kvantna fizika ob 6 ih zjutraj si bila tudi ti v zadregi x?x

 

x:Dx

Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zanimiva ta kvantna fizika ob 6 ih zjutraj si bila tudi ti v zadregi  x?x

 

x:Dx

Hehe... po moje sva bila kar oba... ker je mene nekaj zanimalo, pa tako trmasta kot sem, sem mu vztrajno postavljala vprašanje, na katero mi ni znal odgovorit oz. nisem bila zadovoljna z njegovim odgovorom x:o)x tako da sva se potem veselo vrtela v krogu x:Dx

 

... pa sem pametno sklenila, da bi blo boljš se pogovarjat v kakšnem drugem agregatnem stanju, ker bova oba bolj dojemljiva za zanimanja in vprašanja drug drugega x;)x .....

 

 

Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hehe Volk x:o)x

(Kaj pa vem, zakaj se ti je pojavla tale misel x;)x x:Xx xflirtx )

.......................................? x;)x (pssssst)

....Saj niste vsi fantje taki, no...... :vragec:

 

Drugač sem pa ravno dokončala knjigo xbookx - Polje, Lynn McTaggart, jo toplo priporočam vsem, ki "iščete odgovore" xsrcx je huda KO PES!!!!, bi reku en moj znanec x:Dx x:Dx x:Dx x:o)x (saj bom napisala še v "knjige...", nič bat x;)x )

 

 

Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dobro jutro dober dan vsem xrosex xrainbowx xrosex

 

ja sončna, zanimiva tale kvantna fizika. ful neki popularna zadnje čase. sem frendico napadla zadnjič na to temo ko smo meli ravno debato o gibanjih elektronov...........itd. pa sem jo poklicala po telefonu zaradi furjejeve enačbe. me je gladko poslala u tri krasne x:Dx x:Dx x:Dx . šit, pa matematiki x;)x .

 

polje ja, fitnes za sive možganske celice in domišljijo x:Dx :palec:

 

pa kaj če danes dežuje. še mar mi ni x;)x

 

x:)x x;)x x:)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mah sivo nebo gor dol.... na sredini tedna smo že.... men se pa čas do izpitov izteka.. tko da nisem ne vesela pa ne nevesela x?x skratka stvari sprejemam take kot so... pasivna mushi te dni.... kar se tiče vremena, pa pričakovanja vikenda....

x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tele strani res kar drvijo - v dnevniku, krasno, večinoma so itak sami lepi, navihani, zabavni posti.

Sončna - hvala za kompliment, tudi od tebe veje ena taka cool sončna energija - deluješ vedno nasmejana, polna optimizma....

 

Ribica - no krasno, se pravi da so bolečine minile še preden si si uspela čajček pripravit, boš že eksperimentirala drugič.

 

 

Pokowc - po mojem si v tem tvojem prekrasnem popotovanju po Sloveniji majčken pozabu na zelej in repo, ki ju tudi jaz obožujem x;)x

 

Meni se ja pa huda gužva knjig naredila, imam jih malo morje doma - od tega tudi kar nekaj v branju, no ja Piko spet preberem kakšno poglavje, ko sem v feelingu in za Piko je človek vedno v feelingu, pa Vilinske simbole sem dobila, pa jih tudi počasi prebiram, pa 5 jezikov ljubezni, pa Tečaj čudežev, pa Potovanje duš, pa Mlada nevesta (tale je taka mal limonadasta)., pa še 3 :eek: . Načeloma prebiram po 2 naenkrat, zdajle se je pa pač tole zgodilo... Vse me privlačijo, pa nekak prekratki so dnevi.

 

Včeraj je pri nas vseskozi snežilo, pa tudi danes še kar pada, tako da sva vozila v službo malo bolj previdno. Zdaj se voziva z nadomestnim avtom, ker sva dala najinega porisanega na servis - zdaj bo ko nov x;)x .

 

V ponedeljek se je serviser zasekiral. Ha, je bilo pa prav smešno. Ko sva se šla menit za servis, smo se zmenili, da bo pač potrebo 5 dni imeti avto tam, glede na to,da je treba celega poštrihati. In ker nama po kasku itak pripada nadomestni avto, pa tudi rabiva ga, smo se zmenili, da včeraj pripeljeva najino zverinico, vzameva nadomestni avto in greva v službo. Mimo servisa se pripeljeva ob 6h, lastnik - tak ki tudi full dela, zelo simpatičen, je rekel, da velja, razen, če slučajno pozabi - to je bilo v hecu. In glej ga zlomka, res ej pozabil, potem mu ej bilo pa hudo. Sem rekla, naj se ne sekira, da se je mož s sodelavcem zmenil, da pride malo kasneje, pa da bo tudi mene peljal v službo, tako da ni nobenega problema. Pa je imel kar beden feeling. No popoldan sva se pa oglasila papirje podpisovat, pa je rekel, da so se avta že kar lotili, ker je zjutraj zamudil. Pa sem mu rekla, pa ne da se še od zjutraj sekiraš. POvedala sem mu, da ni problema, da itak vedno vse naredijo kot je treba in da se zgodi. Po cele dneve dela in je čisto človeško, da pozabi.

 

No tako, prvo bomo pobarvali avto, potem pa še pirhe x;)x x:)x x^x .

 

Vsem vam želim en navihan dan, pa vse vas rada imam xsrcx :inocent: x:Xx

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...