Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 9


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 1,4k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Mik: ma ne ne, je pa iz interneta ,drugje..

Sočna: lepa ,zasanjana˝ pesmica :palec:

Pujska; 0.k.

 

Dans bil spet v centru, odstranjeval so pol ure neki˝ iz proge, pa smo se konzerviral na vlaku dopoldne; poslušal prof.hja, kaj vse zajema varnost layfa, ampak sedaj, ko gremo v €, bo tut krimuinala več in zato se bo tut več služlo..

Sm pa res že pozabu kako je bit umsko in ali fizično zmatran x:Dx Bom počas delau na tem,da bom držau kondicijo, ampak kaj, ko pa je os.bioritem močnejši :8):

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sm pa res že pozabu kako je bit umsko in ali fizično zmatran x:Dx

Ne trudi se spomnit..... :xx!: :xx!:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Huhu danes bil na jogi, šlogal mojmu duhovnemu učitelju.... (zdaj morem sam še marsi pogledat v karte pa sem naredil vse...;) hehe ) no vsem.... (tko da ne me prehitro sprasevat x;)x ) med pijačko v kavarnci, do pozne ure, ob najljubši (če je najlepša v ljubljani) je naljubša v Ajdovščini.... ribica, frendica.., ka češ več..., dober dan je bil, še mnogo takih... tole leto mojega življenja se izkazuje kot najboljše do sedaj... sicer pa minevajo prve sekunde jutra tega dne(leta) ;) tko da lep pozdrav vsem, pa poljubčke pa objemčke.... držte se,... jaz grem pa mal spat... pa naj me :vragec: vzame če ni bil to en dober dan. (kje je luna???)
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane

Je pa tragedija, da te dobre naravne soli Hrvati ne morejo kupovati za prehrano, ker ni dodatno jodirana. Lani so ravno imeli pravo afero, ker so Stonske soline pomotoma dale na trg nejodirano sol in so seveda tržni inspektorji reagirali z zaplembo in kaznijo.

Za popiz... :sori: :xx!:

 

 

http://www.adriatica.net/croatia/feature/solana/img/4.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zdaj se pa potiho že pripravljam na jutri, ko imamo čarovnice neke vrste sestanek - občni zbor. moramo mal predabatirat, kaj smo lepega lani postorile in strniti ideje, kaj lepega bomo počele v prihodnjem obdobju  xwitchx  xwitchx  xwitchx

nekaj razmišljam tud o imenu zbora čarovnic. mi je blizu 17 , ker je nekako povezana z našimi srečanji  x:Xx  x:Dx  :vio:

in z dežjem x:Dx

komaj čakam :onfire:

dobro jutro srčki x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zdaj se pa potiho že pripravljam na jutri, ko imamo čarovnice neke vrste sestanek - občni zbor. moramo mal predabatirat, kaj smo lepega lani postorile in strniti ideje, kaj lepega bomo počele v prihodnjem obdobju  xwitchx  xwitchx  xwitchx

nekaj razmišljam tud o imenu zbora čarovnic. mi je blizu 17 , ker je nekako povezana z našimi srečanji  x:Xx  x:Dx  :vio:

in z dežjem x:Dx

komaj čakam :onfire:

dobro jutro srčki x:Xx

pa sobota je tudi :2src:

 

kakim dežjem :eek: :eek: - a ni spet sonce :vio: :2src:

 

evo, počas šibam :vio: :onfire: :hepko:

P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:onfire:  :onfire:  :onfire: znaš

js vas 0 ne razumem :V: :eek: xrolleyesx

kaksen zbor carovniski mate??

hja,

s tino in selene smo se dolg dogovarjale za eno naše srečanje (prvo)

želele smo it v naravo, ven na prosto, načrtovale vzpon na en hrib

in ful bi nam prav pršlo lepo vreme

napoved ni bla ravno dobra, zato smo si rekle, da bomo mal čarale, si močno želele, lepega vremena

in tako smo pršle do tega, da se kličemo čarovnice

ena drugi pomagamo tud tko, da mislimo, želimo dobro, temu rečemo zdaj kar čaranje xwitchx

P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hm...kaj je to...a si tukaj zapisujemo svoje dnevne dogodke...sem namreč nova v tem forumu... x:Ix

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Majica, Res je! Poznam eno, ki vsak dan zapiše v dnevnik kaj se ji zgodi. Ne lažem!

Samo ne vem, kako se boš prijavila na to temo.

 

 

Čarovnice xwizardx imejte se lepo in načarajte vreme, kot si ga želite.

 

Jaz se počasi odpravljam na tržnico, po svežo zelenjavo, jutri imam spet kuhinjski dan -astra x;)x -me raklje x8Dx , saj nam nič ne pomaga. Ampak to že v drugo temo spada, bom opazovala dogajanje pri mizi, samo jaz bom najbrž pozabila na to...kot ponavadi, se spomnim, ko je že mimo.

 

Lep dan vsem skupaj!

 

Mateja x:Xx , što ne ubija to jača :vragec:

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Majica, Res je!

Samo ne vem, kako se boš prijavila na to temo.

Zakaj ne :O: :C: :cry: :cry:

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne vem. Res ne! :wacko:

Poznam enega, ki se še nikoli ni prijavil na nobeno temo :ermm: . Res!

 

 

x;)x x:Dx B)

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zebeeee pa se mi ne da vstat in okna zapret.... ;) hehe, klinc pa mediteransko podnebje...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
zebeeee pa se mi ne da vstat in okna zapret.... ;) hehe, klinc pa mediteransko podnebje...

Ti, da nimaš mačka danes x:Dx :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hm...kaj je to...a si tukaj zapisujemo svoje dnevne dogodke...sem namreč nova v tem forumu... x:Ix

Oj, ja, v bistvu, saj je na prvi strani vsakega dnevnika, mislim da je vse jasno napisano. Vsakdo lahko pise, kar se mu dogaja. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oj, ja...zdaj pa vem, kam pes taco moli... :palec: x:Dx Sej v bistvu se mi nič takega ne zgodi...da bi bilo zanimivo pisat o tem...še manj pa brat...učenje, kuhanje, likanje, trgovina, dol nest smeti, pomivanje posode...skok med rjuhe ( o tem ne bi podrobneje ) pa spat...pa jutri spet isto... x:Dx :xx!:

Bom raje opazovala, do kakšnega JUHUHU dogodka v mojem življenju... x^x

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...