Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 9


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 1,4k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Jutrček x:Xx Spal, spal, spal in še 1x spal........fajn je blo. x:Dx

 

Thx Marsa, Bobnar, Volkec, Sanjalica........včeraj sem res bil ganjen in vesel x:)x . Kul.... :palec:

 

Ma, danes bo tud bl izi dej.......razen spremljanja rokometa, no x:Dx Moram si čim bolj spočit, ker drugi teden bo dolg in naporen delovni teden.......ogromno dela moram opravit, če hočem sproščen na dopust......pa da me bodo sploh spustili na dopust :o|o: . Bemu, da riknem od žalosti, če me ne..... :V: Se je že zgodilo kdaj, upam, da se tokrat res ne bo. :detelca:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Contesa - fino bodi in drzi se! :palec:

Porocaj, ce najdes cajt vmes, povej, KJE in KDAJ!!! - da kuknemo! x:Xx :vio:

 

Mick - normalno, saj cenimo dobro in privoscimo lepo, samo vsec mi je bilo, ko si tisto napisal, vse mi je bilo vsec, pac, dogodek sam in tvoj opis dogodka oz. bolje okoliscin, tole ko si postavil, da si bil uzaljen in vse, pa mi je bilo se posebej vsec.

 

Kajti, kot pravi Sapramiska: Pogumen je tisti, ki svoj strah premaga (in ne ta, ki ga ni strah). :palec:

In v tvojem primeru - srce ima oni, ki zna tudi odpuscat in se izkazat, ko je treba. :palec: x:Xx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

prej sm dobu mesič, da je od prjatlce umrla sestra,v avto.nesreci, v petek?ujutro, na Skofljici, kr v avtu je ygorela, a tista20letna punca,ki se je v njo zaletela, je mela ocitno astmaticen napad in takim pole dat izpit,hoh ..se spomnim sedaj,ko smo sli enkrat na drink v btc, je mela en tak mini sportni volan,polo varianta avta, se mladostno smejala..in sedaj podozivet tale smeh, pa prjatlcini jok v telefonu,se men je slose nism mogu zadrzat,sj sm jo poznal a prjatlca pa je mela ravno pred 14dnevi tut nesreco,k se je ena zaletela vanjo...neverjetno....bom probal kaksen kamen ji svetovat, al pa ustrezno soocenje z.,.... aja, obedve sta prec končali
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oh Poki :sori: , kakšna žalost spet za vse bližnje.

 

Mick, jaz bi se tudi na tvojem mestu počutila ganjeno, madonca glej, da boš res šel.

 

Prej sem iskala neke prazne video kasete in naletim na eno pozabljeno, ki je nisem pogledala že 5 let..pismo sem bila mlada še tam na posnetkih, taka punčkica in še vsi ljudje okoli mene, koliko pozabljenih obrazov, sem se spomnila vseh imen in občutkov ter lepih trenutkov, ki sem jih preživela z njimi. Začutila, sem hvaležnost, da sem bila lahko deležna tega procesa, da sem spoznala vse te ljudi, ki so mi dali vsak nekaj za popotnico in hvaležna Sebastianu x:Xx , ki je vse skupaj filmal, fotkal in mi tudi kasneje, vse to skupaj poslal, kot spomin, na skupne preživete trenutke. Z večino sem že izgubila stik, ker smo bili iz vseh koncev sveta. Sem razmišljala, kako bi se mu zahvalila.....no way kdo ve kje je zdaj, mogoče celo nazaj v svoji ArŽentini ...mogoče, ga dosežejo moje vibre prek LNF-ja. Muchos gracias Seba x:Xx .

 

Drugače me pa danes čakajo, še obiski bolnih-kar nekaj jih je in pa rojstnodnevni obiski. Jutri pa spet en normalen ponedeljek...

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Poki :V: .....bemu, te nesreče......pa večinoma res mladi ljudje..... :o|o:

 

Cosmica.....ma veš, da bom.......samo nekaj nepredvidljivega mi to prepreči........hih......no, pa na sobotno tekmo Celanov bom verjetno še počakal......pol pa....zviiiiiiiiiiiiiiiiiz x:px x:o)x :palec: x:Dx

 

Ker imam take čudne dneve zadnje čase se tega res veselim x:)x .........za 100% menjat okolje, se sprostit, otkačit........vsakdanjik me trenutno čisto uničuje, depreminira :xx!: .......nujno rabim to......bom dal eno prošnjo ribici x:)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

Preživela 15 km z vetrom v prsi.... zadihana, prijetno utrujena, trepetajoče noge....

 

Sedaj še moram potegnit štiri žehte pod likalnik....

 

Pa uredit nohte, pa obrvi, pa frizuro, pa 150 trebušnjakov, pa iz pomivalnega stroja zložit stvari, pa....

 

Kdo bo vse to delal....... x?x x?x :o|o:

 

 

Odgovor: Sanjalica :O: :inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hehe pokowc, neverjetno kolk paše brez blatnikov.... sicer more en to pol oprat ampak res, tisto šprica naokrog pa če je ornk dež, pol ne gre nič gor...., pol pa paziš kako voziš in v ovinke počas.... da te ne šprica mimo štange... danes sem naredil 100km v eni urci sicer z avtom in to...., (pr dvajsetih me že pozabljivost daje, pozabil torbo dol.... huhjej) no ja skratka, zdaj spet gor in se še mal učit, jutr je kolokvij..., časa malo znanja veliko... ;) germo hop hop, 150 intelektualnih trebušnjakov.... ;) kdo bo to delal? Odgovora še ne vem....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

En čisto nedolžen turnirček včeraj se je končal z bolečim in zatečenim zapestjem :V: ... pa še gline nimam doma :V: zato delajo obkladki iz jabolčnega kisa...

V bistvu mi sploh ni jasno, kaj se je zgodilo... ampak naenkrat me je neslo na nos, pa sem se ulovila na roko (še dobro, da levo)... uh, je nerodno enoročno tipkanje xrolleyesx

ポローナ

 

 

Pikapolonica (my blog)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Spet doma. Utrujena vendar vesela, da je šlo dobro in da je za mano! :palec: Ena naših na odru zgubila cokle, pa ni bilo panike, se je hitro znašla! x:Dx

Baje bo predvajala TV3, kdaj pa ne vem! x:)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Huhu naša manekenka spet na pohodu.... ;) hehe, najbrž opis tvojega poklica bi bil... "walk the walk" & "look good"... hm me prav zanima ah ne bom zdaj tv sam zarad tega gledal... da bom to ulovil čeprav me prav zanima kako zgleda contesa v akciji... ;) bom moral spet poiskat kaksen marsin video da vidim kako zgleda ona v akciji... hm to ja naše scorpie..., počas da se dam na to valovno ferkvenco spet.... pol pa posnemat....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:xx!:  Ce pa je, pa si izmislijo, da je ravno tvoja ta dejavnost, ki bi naj bila zastonj!  :xx!:

In se v temah Denar in duhovnost ipd. pritozujejo, da morajo placati slogarci. Haloo? Pa naj ne grejo, ali pa naj izbirajo med frizerko (mimogrede, svinjsko draga usluga ratala) ali tem.  xrolleyesx  :o|o:

Hehe, hja, saj, pol pa pride tle en El Kekec, in ti gre delat nelojalno konkurenco, sicer nizke kvalitete, a vredno svoje cene (zaston ;) ) hehe, pol pa najbrž človek pogrunta da bi se dalo s tem zaslužit, in ponavadi pride čas ko rabi človek keš, in takrat se to začne... in je treba šlogarci plačat..., pač ne da se živet od ljubezni... treba plačat račune za mobi...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bom povedala, če bom pravočasno obveščena! :palec: Zdajle sta bili baje dve naši reviji na TV3 pa sem izvedela šele danes! xrolleyesx Malce pozno za ogled! x:Dx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

....razmišljam kako ljudje živijo eden mimo drugega...

sem se ravno peljala od doma pa malo pred ovinkom

zagledam zadnji trenutek na stranski cesti ob znaku stop

ležati starejšega moškega izpod kolesa..

 

...sem kar imela hitrost v vozilu zato naglo ustavim,

vendar šele na ovinku, in me prešine, ja na ovinku

pa že ne morem kar tako ustaviti, zapeljem dalje...

pa me slaba vest izda in na bus postaji obrnem in

peljem nazaj...in.. xrolleyesx stari ata še zmeraj leži

na cesti...mimo vozijo avtomobili pa noben ne ustavi..

da ne pozabim omeniti, da se je vse skupaj odvijalo

v gosto naseljenem naselju med sanimi hišami!!

pa mu noben ni pomagam..

 

in smola je bila v tem, da se je ata zapletel v bilanco

in ta mu ni dopuščala, da bi se lahko dvignil ter je tako

ležal na boku upret na roke in čakal na pomoč...

ko sva odstranila kolo in sem mu pomagala vstati pa mi

je skoraj padel na cesto, tako sva se oprijela znaka stop

da je ata prišel k sebi...ponudila sem mu da pokličem rešilca

pa je odklonil, da bo že prišel k sebi in na to se pripelje

mimo moški ki ga je poznal....

 

tako srečen konec...

...vendar tako razmišljam, pa sem se sprva zanašala na

to, ja saj bo že kdo ustavil :o|o:

 

LP AYA :detelca:

Če mora človek izbirati med sodbami prijateljev in svojimi

sanjami, se mora vedno odločiti za svoje sanje.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

tako srečen konec...

...vendar tako razmišljam, pa sem se sprva zanašala na

to, ja saj bo že kdo ustavil :o|o:

hm, ja...ko je več folka si vsak misli....eh, sej bo že nekdo ustavil...in pelje pol naprej. kul si naredla x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...