Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 9


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 1,4k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

zagledam zadnji trenutek na stranski cesti ob znaku stop

ležati starejšega moškega izpod kolesa..

tudi midve z Dašo sva včeraj peljali po dosti prometni cesti in je na nasprotnem pasu ležal moški... sem ustavila in vmes malo razmišljala, ali ga bova lahko sami spravili s ceste... pa je v tistem še en moški ustavil in ga kar sam spravil na pločnik in poklical pomoč... takale scena kar pretrese... videti ležati človeka sredi ceste, saj v bistvu ne veš, ali je sploh živ... no, tudi tukaj je bil srečen konec x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, pa res je blo zlo sveže :palec: x:)x ........sem si pa uzput mal hiške ogledoval.......bemu, kak bi jaz mel hiško ob gozdu :2src: . Hm...če je že ob morju ne morm met, pa bi ob gozdu mogoče šlo. x:)x x:o)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj te verjetno pusti vsaj do 22h? x:Ix Ali ne? :inocent:

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ravno prišla domov z vseh obiskov. Nazadnje sem se ustavila še pri starših in presenečena ugotovim kakšen **poznavalec** Helence Blagne je moj oče x:Dx . Oddaja pri Mariu in nastop Helence in pravi oče....""Ja kaj pa je zdaj to? Ali ponavljajo? Ali pa je že tretjič v isti obleki?"" Pa se začnemo rolat, ker to sploh ni izjava za mojega očeta, ki na tv pogleda samo poročila.

Pa pravi....'' Ja kaj a mi ne verjamete? Res sem jo videl v tej obleki že zadnjič, a so bile maškare ali nekaj takega." x:Dx (beri, podelitev Viktorjev+ponovitev) Model čist, resen je bil :vragec: .

 

Contesa, čakamo na obvestilo o predvajanju na tv x:)x

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni! x:)x

 

Pripomnil bi samo, da sem danes spoznal v živo dve res prijetni dami x:Xx  in sicer MBmetuljčico x:Xx  in Gometuljčico x:Xx ! Res sem počaščen, da sta mi dovolila blizu x:Ix , čeprav ni bilo na travniku, kot je bilo prvotno mišljeno x:o)x . Še vedno sem resnično pozitivno presenečen x:Ix  x:Ix  x!x

   Hvala še enkrat za res prijeten klepet in spoznanje in upam, da se še kdaj ponovi, če bo seveda v interesu vseh. x^x

 

Vsem skupaj pa želim en lep večer in tudi nedeljo, Borism x:Xx  x:)x  :palec:

Boris, lepo mi je bilo v tvoji družbi, ob pogledu na tvoje oči, ki izžarevajo toplino, ob klepetu, pa čeprav je tako hitro minil. Pa saj veš, prijetne stvari hitro minejo.

Sem pa vseeno zelo vesela in srčno upam, da se še kdaj srečava.

 

 

PS: Takrat pa ti bom vseeno rahlo pomežiknila x^x, saj lahko kaj.

http://skins.hotbar.com/skins/mailskins/img/100103/100103kiss_prv.gif

Življenje se ne meri s številom vdihov, ki jih naredimo,

temveč s trenutki, ki nam dih vzamejo!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uffff kok novga spet.

 

Poki, tudi moje sožalje, sem slišala za to nesrečo :C: .

 

xwitchx nobenega konkretnega poročila ni, kako ste se imele, koliko urokov ste scoprale, kok petelinjih glav, kačje sline in zajčjih repkov ste zamešale v čarobni napoj :eek: .

 

Mick, no vidiš, vse se vrača xyesx , včasih se lahko zgodi da čisto z drugegan naslova.

 

Aya x:)x :palec: .

 

Jaz sem preživela tak čisto običajen vikend, kar mi je všeč. Tak malo bolj lagoden. V petek ko sem prišla domov sem se zagrebla in pospravila običajno sobotno porcijo, tako da sem bila potem 2 dni frej. Mal sem knjigce prebrala, pa po dolgem cajtu spet goblen delala xpartyx .

 

Včeraj seveda bila nalimana pred TV in gledala šport.

 

Cyberček pa je bil spet aktiven, sva hodila na sprehode, pa enih par klopov domov prinesla - od kje so se že vzeli xrolleyesx :o|o: . Ga moram skopat pa uno zadevo iz ampulc proti klopom dat na dlako, ker to je cel žur po njegovi dlaki tele majhne klope iskat :party: . No mogoče si pa tudi on želi eno domačo žival. x:Dx

En navihan dan vsem vam x:Xx

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

......in sˇe bolj se veselim poti v Nizozemsko.

vojko na nizozemsko, mick na nizozemsko.... :2src:

uzivajte....ce je treba prevajat, pa...saj veste koga poklicat :vio: x:o)x x:Ix

 

danes sem dobre volje, vceraj sem bila v planici, sem sla slikat polomljeno velikanko, bi rada nekaj naredila s tem...

pridem domov, pa so vsi nasi sportniki totalno razturili sceno :eek: :eek: :palec: xsrcx

 

rokomet, gimnastika, hokej, se gorica je premagala maribor x;)x

 

 

jaz pa v planici....kr neki.... x:o)x

 

 

lepo lepo se imejte x:Xx

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, pa res je blo zlo sveže :palec:  x:)x ........sem si pa uzput mal hiške ogledoval.......bemu, kak bi jaz mel hiško ob gozdu :2src: . Hm...če je že ob morju ne morm met, pa bi ob gozdu mogoče šlo.  x:)x  x:o)x

heh, prav to sem sam razmisljal vceraj! :vio:

hisko mmmmmmmmm pa SVEZ ZRAK NON-STOP.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni! x:)x

 

Pripomnil bi samo, da sem danes spoznal v živo dve res prijetni dami x:Xx  in sicer MBmetuljčico x:Xx  in Gometuljčico x:Xx ! Res sem počaščen, da sta mi dovolila blizu x:Ix , čeprav ni bilo na travniku, kot je bilo prvotno mišljeno x:o)x . Še vedno sem resnično pozitivno presenečen x:Ix  x:Ix  x!x

   Hvala še enkrat za res prijeten klepet in spoznanje in upam, da se še kdaj ponovi, če bo seveda v interesu vseh. x^x

 

Vsem skupaj pa želim en lep večer in tudi nedeljo, Borism x:Xx  x:)x  :palec:

Boris, lepo mi je bilo v tvoji družbi, ob pogledu na tvoje oči, ki izžarevajo toplino, ob klepetu, pa čeprav je tako hitro minil. Pa saj veš, prijetne stvari hitro minejo.

Sem pa vseeno zelo vesela in srčno upam, da se še kdaj srečava.

 

 

PS: Takrat pa ti bom vseeno rahlo pomežiknila x^x, saj lahko kaj.

:flower:

 

Haloooo mene si pozabila..kaj pa pogled v moje ocke... x:Ix

 

:flower:

http://www.kupid.com/pics/she.jpg

 

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bom se tukaj napisala, za vsak slucaj...sem ze pisala v temi planica:

 

ce mi kdo lahko pomaga s sliko planice (natancneje: s sliko (dobro) podrte bloudkove velikanke)

ali s kaksnim drustvom, ki je ZA obnovo, naj mi prosim pomaga....OS ali kaj podobnega...

 

iscem, pa ne najdem...hocem nekaj naredit za planico...:sniky:

...imam eno idejo :vtz:

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni! x:)x

 

Pripomnil bi samo, da sem danes spoznal v živo dve res prijetni dami x:Xx  in sicer MBmetuljčico x:Xx  in Gometuljčico x:Xx ! Res sem počaščen, da sta mi dovolila blizu x:Ix , čeprav ni bilo na travniku, kot je bilo prvotno mišljeno x:o)x . Še vedno sem resnično pozitivno presenečen x:Ix  x:Ix  x!x

   Hvala še enkrat za res prijeten klepet in spoznanje in upam, da se še kdaj ponovi, če bo seveda v interesu vseh. x^x

 

Vsem skupaj pa želim en lep večer in tudi nedeljo, Borism x:Xx  x:)x  :palec:

Boris, lepo mi je bilo v tvoji družbi, ob pogledu na tvoje oči, ki izžarevajo toplino, ob klepetu, pa čeprav je tako hitro minil. Pa saj veš, prijetne stvari hitro minejo.

Sem pa vseeno zelo vesela in srčno upam, da se še kdaj srečava.

 

 

PS: Takrat pa ti bom vseeno rahlo pomežiknila x^x, saj lahko kaj.

:flower:

 

Haloooo mene si pozabila..kaj pa pogled v moje ocke... x:Ix

 

:flower:

Hmmmmmm, ti misliš, da sem pozabila nate. Motiš se, a se nisva danes že nekajkrat slišali x;)x in tebe ne bom nikoli pozabila. Toliko sva si že povedali, toliko zaupali, tolikokrat slišali........in da bi se vsaj še tolikokrat videli.

 

In pravzaprav, kaj te nisem v soboto lepo objela, te stisnila - vidiš Borisa pa nisem, sem mu samo :palec: podala, ga bom pa naslednjič x^x

 

Boris, te bom lahko x:Ix x?x

http://skins.hotbar.com/skins/mailskins/img/100103/100103kiss_prv.gif

Življenje se ne meri s številom vdihov, ki jih naredimo,

temveč s trenutki, ki nam dih vzamejo!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

spet 4zamenjal modem, naredu si rižek pa jajc in sladkor, dobil nove dod.komponente kuhne,

čaka me brušenje umazanije iz stene. Kwa me mot, k ljudje sušijo na raztegljive konce gate, pa brisače, pa deke in hlače...a je treba vsem dat vedet, da imajo take okraske in vzorce, v čem spijo al pa se brišejo....zakaj majo bajte...zakaj to na podstrešje ne dajo, a je tak težko it nekam mau višje po stopnicah sušit...

Je rekel eden; imaš tak glas kot printer x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Poki-folk suši zunaj, ker je vonj na zraku sušenega perila drugačen. Če slučajno ni v bližini kakšne farme ali pa kdo ne gnoji ravno po njivah x:)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ej, kadar koli potegnem wc vidim tiste cunje, hoh...zdej jih že skor na pamet znam, skor točn vem kdaj bo naslednja podobna runda x:Dx V bistvu pa je res Grdo. Jih ne moti vonj po gnoju; važno ,da so cunje tam...

. zato pa obstajajo podstrejša :V:  :palec:

mah, pust da susijo in imajo svoj uteceni mir. briga te za cune.

mogoce je pa cajt da se preselis la kwa? xrolleyesx

al pa da sma zamenas preobleko.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Huhu že doma... hm kolokvij je šel spektakularno... (mrbit pa je le kaj na tem kar mi je marsa zadnjič za rojstni dan napovedala... :palec: ) no tak je filing, par napakc mam, ampak daleč nad pričakovanji..., bo vsekakor.
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...