Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 9


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 1,4k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Katastrofa.. :xx!: :xx!:

 

Vključim PC...in tema... :eek: ...pokaže sam error...in nč več... :eek:

Je že na poti k našemu serviserju...zdaj pa mal gostujem...in sam da ni kaj takšnega, da bi vse izgubila..ker seveda nimam shranjenih stvari.. :o|o:

 

k vragu pa mrki, pa retro merkurji.. x!x

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dobro jutro, ta jutranjim x;)x ,

 

včeraj bil na splošno en bolj eksploziven dan :bomb: , ampak sem se uspešno upirala - spet v starih svinjskih tračnicah xokx .

 

Popoldne šla na en kratek deževni cybersprehod, poklepetala s sestrico, me je razveselila, se ji je kar nekaj zadev pošlihtalo, vsaj začasno :onfire: . Krasno.

 

Mal sem se knjigc lotila, pa običajna praksa, aja pa spet nekaj za svoj hrbet naredila x:)x :palec: , sem kar ponosna nase.

 

Zjutraj sprememba situacije, moj dragi mi je naročil naj ga budim ob 4.15 in sicer je treba sčekirat, če je res buden xrolleyesx . No pa sem . Pa je nekam navihan danes, razposajen, razigran in dobre volje, kar je nenavadno zanj, za te zgodnje ure :eek: x:)x :palec: .

 

Tudi vam vsem en navihan dan x:Xx

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes bi morala...

- k zdravniku

- plačat položnice

- v Mengeš

- k stari mami

- se učit za naslednji izpit

- frendico naučit Power Point

 

sploh ne vem, kaj še delam tle...k je pa tok fajn... x:Xx

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ah...kje pa...se bom mal leno nardila...jutri je nov dan...go with the flow...

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joj Majica, ves kaj bi jaz vse morala... xrolleyesx xrolleyesx

Pa sem cisto zblojena in sesuta....

Komaj gledam, pa milijardo mailov in vsega imam.... eh, ful si prelagam enega dela nekaj... xrolleyesx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem se vceraj znasla in sem po treh urah bluzenja ob 'pisanju seminarja' pustila vse skup, sla kuhat kosilo, v zameno mi je pa bratec prevedel vse tisto, kar sem rabila. Tko da danes samo se preberem in sestavim v necemu podobno obliko in je narejeno. x^x

 

Aja.. dobro jutro.. x:o)x

 

A.

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hojla Aliana! x8Dx

 

Jaz zmeraj pravim, da je fino, če imaš brata, sploh ob takšnih priložnostih! x:Dx Dobro si se znašla! :palec: Pri meni je pa že dober dan, danes sem bila zgodaj pokonci, ne tako zgodaj kot Janja ampak sem bila! x:Dx To pa že nekaj šteje, da sem že veliko naredila, kosilo, pa še sledi! x:px x:Dx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja jaz še kar v temi polkna odpiram x;)x , ampak je pa cool, ko se navadiš, pa veliko imaš od dneva, sploh če sem v standardi formi, ko okoli 22h zaspim, dan dolg kokr češ, full cajta za vse xokx .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O, Bobnar, jaz pa sem ravno vceraj pomislila, da si nekam redkeje tu... :palec: x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Stalen gost Lublane po novem, heh...

Čeri v DZ gledal in poslusal nakladanje Cerarjeve, jao kak podn...

Bravo Rupel!

Pol imeli okroglo mizo v pisarni pri Jansi.

Hih....kako različno gledamo na stvari.......ker moj občutek pa je, da je opozicija včeraj dobila lekcijo.......in take spuščala, da se vprašaš........no, v smislu onega vica iz Mladine .........kao : zakaj ste ustanovili vlado v senci.........da se nas na svetlobi ne ustrašijo :vragec: x:Dx x:Dx Bobi, pa ne popi.dit zdej.........različno pač gledava na stvari, ne x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bobnar je moglo bit pa res dobro...se splača, da naredi tvoja draga še kako ponovitev x^x :palec:

Stanka

Življenje je PLES do nebes...

Imejte se radi med seboj, vedno!

live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

Sicer pa je bil včeraj Kacin najboljši...

 

Sem gledala v TV...in se režala. Še sin je rekel; takšni "zanimivi" bi morali biti politiko...

Toliko dejstev, resnice povedanih s cinizmom in humorjem, da se zaveš, da je res politika teater.

x:o)x

 

Draga=Cerarjeva? x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kar se mene tiče so jih v debati tkim. "levi" čist pohodili............z znanjem, retoriko, domiselnostjo, hudomušnostjo, izgledom, obnašanjem.....v vsem. x^x Dobesedno dotolkli.........in na koncu te res zaskrbi, da Slovenija nima ene bolj resne in sposobne opozicije. x^x :sori:

 

Aja....pa ko se nekateri toliko upičijo na znanje slovenskega jezika..........kakemu Bajuku (ki sanja, da bi bil premier - verjetno Janša dol pada od smeha x;)x ), Berniku, Kelemini, Jerovšku in še marsikomu bi pa res lahko plačali kak tečaj slovenskega jezika, bi se spodobilo. x^x

 

:vragec:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica
Marsa kvajto de nas je samo 10 na forumu naenkrat?!

:D večina se nas je na eni temi dogovorila, da šibamo na pošto...nakazat za LNF :D donacije... x;)x

 

Torej: večino lunatikov najdeš na poštnih okencih... - xscratchx xflirtx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O Bern - a si slucajno uletel?

Ene pol ure se sploh ni nic dalo? Nobenega odziva, se errorja ne - sem mislila, da je samo pri meni, potem pa sem iz istega podatka, ki je tebe presenetil, sklepala, da so vsi imeli te tezave. :)

 

No, glavno da je kul, ampak se mi zdi, da ni se cisto... da se malo steka...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...