Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 9


Marsa

Recommended Posts

Jaz pa trenutno sama visim tule,pa sem že vse živo prebrala.Sončna Vila.ti si očitno odmetala vso slabo in se napolnila s pozitivno energijo,ki kar žari zadnje dni tule na forumu. xrosex

 

 

Ne mislit,da ne morem spat,nasprotno,še to noč ne smem,no pa saj ni važno. xrolleyesx

Najlepše se mi zdi,pomisliti na dopust,odmisliti za par dni službo :palec: x:Dx

Žal pa mi je,da me ne bo na partyju na Rakitni,malo sem potihem računala,pa ne bo iz tega nič.Sem doma daleč od Rakitne,nujno moram s hčerko v Avstrijo,tako,da se časovno nikakor ne bo izšlo. :sori:

Sicer sem tu na LNF še nova,pa bi vas ,ki boste tam z veseljem spoznala.Pa še koga,ki mogoče tudi ne bo mogel ali mogla priti.V mislih bom z vami.Lepo se imejte.

Pa dobro jutro vsem,ki boste kmalu vstali xrosex xrainbowx xsrcbumx :flower: :flower: :flower:

Iz takšne smo snovi, kot sanje...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,4k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Boris, ja , pravi kavalir.

 

Cosma, tole pa verjamem, da te ej presunilo, tudi mene je že, da človek želi delati in si s svojim normalnim delom ni sposoben plačati osnovnih zadev - skromno preživetje zase in za družino. Lepa gesta x:)x :palec: .

 

Sončna in Volkec, mi pa res direkt v eter redkokdaj rečemo, smo v različnih izmenah x;)x x:Dx , tako imamo pozitivno energijo in sonce tudi ponoči x:)x :palec: .

 

Včeraj sem spet nekaj malega tečaja čudeža prebirala - to počnem bolj počasi, ker ni to ena izmed knjig, nekako je začetek bolj v Tjazyjevem stilu izražanja, ki pa mi ni tako zelo domač, da bi samo s pol možganov brala, tako da sem polno okupirana, pa bolj počasen tempo.

 

Ahhhh, pa poštar mi je prinesel en paketek, sestrica poslala Cdje, pa sem samo Bryana poslušala. Je blo kar dost dela zvečer, malico pripravit za danes, pa po tleh pomesti in pobrisat - naša Volnica prinese svašta, pa ga razčesat na hitro s krtačo, pa mu dat brikete, pa mal po računalniku poklepetat, pa dragemu tačke zmasirat, tako da je bla en dva tri ura 22.

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jutrček x:Xx Preživu........zobar pa tudi :vragec: x:Dx Imam zdej eno belo plombico na mestu kjer je prej bila "srebrna"....pa se mi fajn zdi. Bolelo je tko tko........sem se spomnil na S.Vilin nasvet, mi je šlo na smeh, pa sem se premaknil.......pa sem jih fasal takoj :C: ....no, pa sam za trenutek x:o)x Sicer pa bed stvari rad opravim v enem dnevu ali pa v čim krajšem času......tako, da sem včeraj še zavarovanje za avto plačal (že spet so podražili, ne :xx!: ), danes pa grem na tehničnega (heh....pa za naše odlične ceste je baje treba plačat cca. 17 tisoč sit, pa za tehničnega sedaj 7.000....ko merijo izpuh.......bemu :V:)...pa še volan mi nekaj na levo vleče in pajtla......upam, da bo treba sam gume centrirat. Tko......zdej pa grem lnf-firat x:o)x x:Dx...al bi šel raje lnf-flirtat xflirtx....... :vragec: x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx

 

danes za dobro jutro najprej zamenjala gumo pri avtu.........ponosna nase, mi je šlo super x^x , pol šla napolnit pnevmatike...........ej, cela štala-zračnice sem mela na 1.3 namesto na 2..........pol se pa čudim ........... x:Dx x:Dx x:Dx

 

za desert se mi je obesil računalnik, printer je imel čudne "popadke".........zdaj pa vse poštimano in OK......... x:Dx

 

naj tako ostane x:)x x;)x x:)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Amis...sama si zamenjala gumo x?x :eek: ...Jest poznam sam teorijo.. xrolleyesx

 

Sončna...res se opazi...pa mi je ful dobro...ker sva bili takrat nekako podobno makaronasti...zdaj pa tut jaz xupx

 

Astra bo imala brlogec v lj... :palec: ...včeri vse zrihtala... x^x

 

Cosma...poznam tole...hudo bad filing... :xx!: ...bdw...V...mi je hudo simpa..

 

Borism...zjutraj sem pomislila...tole bo treba v čestitke dat...pa se spomnim..eh, ziher se bo Borism pred mano spomnil... x:Xx

 

Danes imam nekako vse rada...še sebe.. x:Dx

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Astra bo imala brlogec v lj... :palec: ...včeri vse zrihtala... x^x

 

Danes imam nekako vse rada...še sebe.. x:Dx

 

Astra

Lepo, lepo, ker je Ljubljana popek Evropek in tud bolj na sredi Slovenije in ker boš imela zdaj brlogec, bi se lahko kaj več vidli tud v živo...

:palec:

in zelo všeč tisti tvoj komentar, da imaš danes vse in sebe rada

 

tud jaz tebe in vse vas lunatke odadož :)

Stankaaa

Življenje je PLES do nebes...

Imejte se radi med seboj, vedno!

live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dobro jutro prav vsem, pa še tule imate en šopek vse mamice in matere ob vašem materinskem dnevu, danes je vaš dan.....izvolite... /color]

Boris vse lepo in prav, čudovito pozorno cvetoče, a lahko bi čestital tudi tistim, ki delamo na tem, da postanemo mame... ;) x:Dx

Stankaaa

Življenje je PLES do nebes...

Imejte se radi med seboj, vedno!

live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Amis...sama si zamenjala gumo  x?x  :eek: ...Jest poznam sam teorijo.. xrolleyesx

x:Dx sem dobra, a x:Dx

 

če sem poštena je to posledica dolgih izkušenj s polnoletnimi avtomobili.........se hitro navadiš na cel kup opravil......polmehanične sorte x:Dx

 

mi je ful všeč, da se maš rada. mater se dobro učimo x:Dx :vio: x:Dx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Boris, kako pozorno, ti pa si res pravi kavalir!! :vio: x:Xx :8): :palec:

Tudi jaz zelim dobro jutro vsem in materam vse fajn! x:Xx

 

Uh, ja...

 

Janja - Cudezev si se lotila? :eek: to je pa kar zalogaj - izi, ne hiti. :palec:

 

Astra - kul! x8Dx :palec:

 

Amis - wow!! Jaz tudi znam zamenjati samo tako, da se zamenja... samo 'komandiram' in vse vem... Zamenjati pa je seveda ne znam. x:Ix x:o)x

Jackica! :palec: :palec:

 

Cosma - kaj pa imas ti zdaj taksne hecne... imas kar v 'paketkih' - najprej oni stroji, usluge, zdaj tile 'drugacni' ti po glavi hodijo in imas stik z njimi... hm... saturn, tole, pa se kaka luna kaj (morda opp. pluton?)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

SE opravičujem takšnim x:Ix , ki delate na tem, da boste postale v bližnji prihodnosti mamice....tudi vam od srca iskrene čestitke ob današnjem materinskem dnevu....lep dan, Borism

x:Xx :2src: xsrcx

 

Astra, škoda, ker je to samo danes v vezi ljubezni x:Ix , saj leto ima kar 365 dni, pa je tudi umetnost ob slabi volji nekoga imeti rad x:Xx x:Xx x:Xx .....me veseli, ker sem z vami, ker ste kul družba x:Xx ....

 

Amis, dam kapo dol x:Ix x:Ix , gume si pa imela res premalo napihnjene :sori: , ampak sedaj te pa še bolj spoštujem x:Xx , kot prej,...... vse povsod pa tudi ne moremo biti kavalirji ob takšnem trenutku :sori: .

 

Mick, to kar si ti doživljal na TP, sem imel jaz pred 10 dnevi x^x , glede zobarja, ti ne privoščim, ampak, če bi malo bolj bral teme o vilinskih x^x , bi verjetno od zobarja vedno odšel z nasmehom x:Dx

 

Sedaj pa še enkrat, lep četrtek vam privoščim, saj to je že predhodnica vikenda, Borism x;)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma, si kul Amis, da ti to rata. x:Dx :palec:

Rešuješ našo škorpijonsko čast!

 

Mene pa gor drži skoraj samo še Lunin Forum, takole makronasta res nisem bila že dolgo, dolgo... :o|o: :inocent:

 

Vsaj tule se nalezem malo vaše pozitivne energije...

 

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Makarone predolgo kuhate x:Dx MUCAMACA, poglej ven, ker sonček sije x:px , če boste še dolgo omenjale tele makarone, jih ne bom več imel rad :sori: , jaz jih imam rad, ker se po njih lažje diha x:o)x , no ne vem, potem pa še jaz nisem bil "makaronast", pa sem bil tudi že kdaj na podnu :sori: .

 

Amis, "razturaš" x:Xx , dober občutek od včeraj še kar traja x^x , menda si res edina, ki poznaš vulkanizerja x:Ix .....lep dan, Borism x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

evo še en makaronček tuki... danes sem si vzela pa frej pa jutri tud pa potem še tud mal, ampak frej tud gospodinjskih opravil, torej time out... ker tkole pa res ne morem več naprej...

lep dan sem vam prišla voščit...zdej grem pa med čudeže x:Xx pa na svoje mamice ne pozabte, pa tašče x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V Ljubljani tudi piha, ampak topel veter, tudi sončku se uspe vsake toliko časa prebiti na plan! Le tako naprej! :flower:

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...